2021 
Memoriál Josefa Musila- OlomoucMemoriál J Musila
Velká cena TřinceVC Třince
MČR mužů a žen v.s.MČR mužů a žen v.s.
MČR žáků a juniorů ř.ř. -TřinecMČR žáků a juniorů
MČR mladších žáků a kadetů ř.ř. – Havlíčkův BrodMČR ml. žáků, kadetů
Mezinárodní turnaj „ Akvasalon“, přípravka A,B, – Hradec KrálovéAkvasalon
MT „ Memoriál R. Volrába“ ml.žáků, ml.žákyň, kadetů a kadetek  v.s. – Hradec KrálovéMemorial Volraba
Memoriál Antonína Niče a Jana Budáka, v.s. – PrahaMemorialy Vyšehrad 11092021
2020 
MČR ml.žáků a kadetů, ml.žákyní a kadetek, v.s. – PlzeňMČR-ml.žáků-a-kadetů-ml.žákyní-a-kadetek-v.s.-Plzeň 07032020
MČR mužů. ř.ř. – TřinecMČR-mužů-ř.ř.-Třinec 29022020
MČR ml. žáků a kadetů, ř.ř. – Havlíčkův BrodMČR-ml.žáků-a-kadetů-ř.ř.-H.Brod_22022020
Pohár ředitelky Základní školy Nad Přehradou v zápase v.s., přípravka A, B – PrahaPohár ředitelky ZŠ, Bohemka – 15022020
Velká cena Plzně Velká cena Plzně – 08022020
1. ročník „O Zlaté Jablko “ zápas ř.ř. a ženský, přípravka A, ml. žáci, žáci, žákyně, kadetky – JablunkovO zlaté jablko, Jablunkov – 08022020
41.ročník Memoriálu J. Korycha; 32. ročník Memoriálu A. Zemana v zápase ř.ř. přípravka A, B, ml. žáci, žáci – KladnoMemoriál Korycha Zemana – 01022020
1. ročník turnaje „Brněnský dráček“ v zápase v.s., přípravka A, B, C – BrnoBrněnský dráček – 25012020
2019 
Vánoční turnaj Czech wrestling Chomutov 2019 v zápase ř.ř. a v.s., přípravka A, B, C, ml. žáci a žákyně – ChomutovVánoční turnaj, Chomutov – 14122019
Vánoční turnaj Garantovaný turnaj „Loterijky“ v zápase ř.ř.  přípravka A, B, C – Havlíčkův BrodVánoční turnaj, H.Brod – 14122019
XV. ročník turnaje v zápase ř. ř., přípravka A, B, mladší žáci – ČechoviceTurnaj Nesvadbíka, Čechovice – 09122019
Tradiční Mikulášský turnaj 2019 v zápase ř.ř. a v.s., přípravka A, B, C, ml, žáci, ml. žákyně – Krásná LípaMikulassky turnaj – K.Lipa – 23112019
Vánoční klubový turnaj, Pohár předsedy Pražského svazu zápasu, v.s., přípravka A, B – PrahaTurnaje na Bohemce – 23112019
Memoriálu Antonína Niče a Jana Budáka ve volném stylu, ml. žáci – PrahaMemoriál Budáka a Niče, Vyšehrad – 16112019
Velká cena Jihlavy 2019 v zápase ř.ř., přípravka A, B, C, ml,žáci – JihlavaVelká cena Jihlavy – 09112019
Velká cena Chrastavy 2019 v zápase ř.ř. a v.s., přípravka A, B, C, ml. žáci, ml. žákyně – ChrastavaVelká cena Chrastavy – 02112019
Prague wrestling open 2019 v zápase ř.ř., přípravka A, ml. žáci, žáci, kadeti – PrahaPrague Wrestling OPEN 2019 – 26102019
48. ročník Velké ceny Třince v ř.ř. a ženském zápase jednotlivců – TřinecVelká cena Třince, Třinec – 19102019
XXXII. ročník-Mem.Gustava Frištenského v kategoriích přípravek, ml. žáků a žáků v zápase ř.ř. – ProstějovMemorial G.Fristenskeho, Prostejov – 12102019
MT o pohár primátora statutárního města Chomutov 2019 – ChomutovMT o pohar primatora Chomutova – 05102019
Memoriál Františka Červína v zápase ř.ř. žáci, kadeti  –  Havlíčkův BrodMemoriál Červína, H.Brod – 21092019
MT „ Memoriál R. Volrába“ ml.žáků, ml.žákyň, kadetů a kadetek v zápase v.s. – Hradec KrálovéMemoriál Volrába – Hradec Králové – 20092019
Přebor župy Orlické a Mezinárodní turnaj „ Akvasalon“, přípravka A,B, jako přebor župy – Hradec KrálovéAkvasalon – Hradec Králové – 20092019
8.ročník Memoriálu Františka Kubici v zápase ř.ř., přípravka A, B, C, žáci, ml. žáci  – TepliceMemoriál Kubici, Teplice – 07092019
Velká cena města Brna 2019 – MT v zápase v.s. – ml. žáci, žákyně, žáci, kadeti, seniořiVelká cena Brna – 22062019
Memoriál Petrnka a Přebor ČOS BorohrádekMemoriál Petrnka a Přebor ČOS Borohrádek – 15062019
XVIII. ročník Memoriálu J. Klepca v zápase v.s. přípravka A, mladší žáci, žáci, kadeti a juniořiMemoriál J.Klepca – Vítkovice, 15062019
XLII. ročníku turnaje žáků k MDD, v.s.– Memoriál Fr. Vejsady a V. Garbaczewského – PrahaMemoriál Vejsady a Garbaczewského – Bohemians, 08062019
XXX. ročník Memoriálu Josefa Musila v ř.ř. – Olomouc – přípravka A, B, C, ml. žáci, žáciMemoriál Musila, Olomouc – 01062019
Memoriál Miroslava Rešla  – přípravka A, B, C, žáci, kadeti, kadetky, junioři a mužiMemoriál Rešla, Nový Jičín – 25052019
Lidice– Sokolský pohár 2019 v zápase ř.ř. a v.s. – přípravka A, B, ml. žáci, žáci, žákyně a kadetiLIDICE 2019
Turnaje oblastních družstev v zápase ř.ř. a v.s., kategorie žáciOblastni turnaj druzstev zaku – Brno, 11052019
MČR mužů ř.ř. – OlympMCR muzu, r.r. – Olymp
MČR mužů a žen v.s. – OlympMCR muzu a zen, v.s. – Olymp
Velká cena KrnovaVelká cena Krnova, Krnov – 27042019
Velká cena BorohrádkuVelka cena Borohradku
MČR ml. žáků a kadetů ř.ř. – ChomutovMCR ml.zaku a kadetu, r.r. – Chomutov
MČR ml. žáků a kadetů, dívek v.s. – VítkoviceMCR ml. zaku a kadetu vc. divek, v.s. – Vitkovice
Velká cena HodonínaVelka cena Hodonina
MMČR kadetů a juniorů ř.ř. – ChomutovMMCR kadetu a junioru, r.r. – Chomutov
Memoriál Holečka a Odehnala, OstravaMemorial Holecka a Odehnala, Ostrava – 09032019
MČR žáků a žákyň, juniorů a juniorek v.s. – Hradec KrálovéMCR zaku a zakyni, junioru a juniorek, v.s. – Hradec
MČR žáků a juniorů ř.ř. – SpořiceMCR zaku a junioru, r.r. – Sporice
Memoriál Korycha a Zemana, HnidousyMemorial Korycha a Zemana, Hnidousy – 02022019
Velká cena Plzně 2019Velká cena Plzně 2019 – výsledky