Výsledky turnajů

2020
Turnaj Výsledky
MČR ml.žáků a kadetů, ml.žákyní a kadetek, v.s. – Plzeň MČR-ml.žáků-a-kadetů-ml.žákyní-a-kadetek-v.s.-Plzeň 07032020
MČR mužů. ř.ř. – Třinec MČR-mužů-ř.ř.-Třinec 29022020
MČR ml. žáků a kadetů, ř.ř. – Havlíčkův Brod MČR-ml.žáků-a-kadetů-ř.ř.-H.Brod_22022020
Pohár ředitelky Základní školy Nad Přehradou v zápase v.s., přípravka A, B – Praha Pohár ředitelky ZŠ, Bohemka – 15022020
Velká cena Plzně  Velká cena Plzně – 08022020
1. ročník „O Zlaté Jablko “ zápas ř.ř. a ženský, přípravka A, ml. žáci, žáci, žákyně, kadetky – Jablunkov O zlaté jablko, Jablunkov – 08022020
41.ročník Memoriálu J. Korycha; 32. ročník Memoriálu A. Zemana v zápase ř.ř. přípravka A, B, ml. žáci, žáci – Kladno Memoriál Korycha Zemana – 01022020
1. ročník turnaje „Brněnský dráček“ v zápase v.s., přípravka A, B, C – Brno Brněnský dráček – 25012020

 

2019
Turnaj
Vánoční turnaj Czech wrestling Chomutov 2019 v zápase ř.ř. a v.s., přípravka A, B, C, ml. žáci a žákyně – Chomutov Vánoční turnaj, Chomutov – 14122019
Vánoční turnaj Garantovaný turnaj „Loterijky“ v zápase ř.ř.  přípravka A, B, C – Havlíčkův Brod Vánoční turnaj, H.Brod – 14122019
XV. ročník turnaje v zápase ř. ř., přípravka A, B, mladší žáci – Čechovice Turnaj Nesvadbíka, Čechovice – 09122019
Tradiční Mikulášský turnaj 2019 v zápase ř.ř. a v.s., přípravka A, B, C, ml, žáci, ml. žákyně – Krásná Lípa Mikulassky turnaj – K.Lipa – 23112019
Vánoční klubový turnaj přípravek „A“+„B“, Pohár předsedy Pražského svazu zápasu v zápase v.s., přípravka A, B – Praha Turnaje na Bohemce – 23112019
Memoriálu Antonína Niče a Jana Budáka ve volném stylu, ml. žáci – Praha Memoriál Budáka a Niče, Vyšehrad – 16112019
Velká cena Jihlavy 2019 v zápase ř.ř., přípravka A, B, C, ml,žáci – Jihlava Velká cena Jihlavy – 09112019
Velká cena Chrastavy 2019 v zápase ř.ř. a v.s., přípravka A, B, C, ml. žáci, ml. žákyně – Chrastava Velká cena Chrastavy – 02112019
Prague wrestling open 2019 v zápase ř.ř., přípravka A, ml. žáci, žáci, kadeti – Praha Prague Wrestling OPEN 2019 – 26102019
48. ročník Velké ceny Třince v ř.ř. a ženském zápase jednotlivců – Třinec Velká cena Třince, Třinec – 19102019
XXXII. ročník-Mem.Gustava Frištenského v kategoriích přípravek, ml. žáků a žáků v zápase ř.ř. – Prostějov Memorial G.Fristenskeho, Prostejov – 12102019
MT o pohár primátora statutárního města Chomutov 2019 – Chomutov MT o pohar primatora Chomutova – 05102019
Memoriál Františka Červína v zápase ř.ř. žáci, kadeti  –  Havlíčkův Brod Memoriál Červína, H.Brod – 21092019
MT „ Memoriál R. Volrába“ ml.žáků, ml.žákyň, kadetů a kadetek v zápase v.s. – Hradec Králové Memoriál Volrába – Hradec Králové – 20092019
Přebor župy Orlické a Mezinárodní turnaj „ Akvasalon“, přípravka A,B, jako přebor župy – Hradec Králové Akvasalon – Hradec Králové – 20092019
8.ročník Memoriálu Františka Kubici v zápase ř.ř., přípravka A, B, C, žáci, ml. žáci  – Teplice Memoriál Kubici, Teplice – 07092019
Velká cena města Brna 2019 – MT v zápase v.s. – ml. žáci, žákyně, žáci, kadeti, senioři Velká cena Brna – 22062019
Memoriál Petrnka a Přebor ČOS Borohrádek Memoriál Petrnka a Přebor ČOS Borohrádek – 15062019
XVIII. ročník Memoriálu J. Klepca v zápase v.s. přípravka A, mladší žáci, žáci, kadeti a junioři Memoriál J.Klepca – Vítkovice, 15062019
XLII. ročníku turnaje žáků v zápase ve volném stylu k Mezinárodnímu dni dětí – Memoriál Fr. Vejsady a V. Garbaczewského – Praha Memoriál Vejsady a Garbaczewského – Bohemians, 08062019
XXX. ročník Memoriálu Josefa Musila v ř.ř. – Olomouc – přípravka A, B, C, ml. žáci, žáci Memoriál Musila, Olomouc – 01062019
19. ročník turnaje v zápase ve volném stylu – Memoriál Miroslava Rešla  – přípravka A, B, C, žáci, kadeti, kadetky, junioři a muži Memoriál Rešla, Nový Jičín – 25052019
Lidice– Sokolský pohár 2019 v zápase ř.ř. a v.s. – přípravka A, B, ml. žáci, žáci, žákyně a kadeti LIDICE 2019
Turnaje oblastních družstev v zápase ř.ř. a v.s., kategorie žáci Oblastni turnaj druzstev zaku – Brno, 11052019
MČR mužů ř.ř. – Olymp MCR muzu, r.r. – Olymp
MČR mužů a žen v.s. – Olymp MCR muzu a zen, v.s. – Olymp
Velká cena Krnova Velká cena Krnova, Krnov – 27042019
Velká cena Borohrádku Velka cena Borohradku
MČR ml. žáků a kadetů ř.ř. – Chomutov MCR ml.zaku a kadetu, r.r. – Chomutov
MČR ml. žáků a kadetů, dívek v.s. – Vítkovice MCR ml. zaku a kadetu vc. divek, v.s. – Vitkovice
Velká cena Hodonína Velka cena Hodonina
MMČR kadetů a juniorů ř.ř. – Chomutov MMCR kadetu a junioru, r.r. – Chomutov
Memoriál Holečka a Odehnala, Ostrava Memorial Holecka a Odehnala, Ostrava – 09032019
MČR žáků a žákyň, juniorů a juniorek v.s. – Hradec Králové MCR zaku a zakyni, junioru a juniorek, v.s. – Hradec
MČR žáků a juniorů ř.ř. – Spořice MCR zaku a junioru, r.r. – Sporice
Memoriál Korycha a Zemana, Hnidousy Memorial Korycha a Zemana, Hnidousy – 02022019
Velká cena Plzně 2019 Velká cena Plzně 2019 – výsledky

 

Spojte se s námi Facebook ico Youtube ico
Kontakty
P.O. BOX 40
Zátopkova 100/2
160 17 Praha 6
Tel.: +420 242 429 222
Fax: +420 242 429 222
E-mail: zapas@cuscz.cz
United World Wrestling United World Wrestling Europe
Nahoru Copyright 2020 © deSigno Solutions s.r.o. - Všechna práva vyhrazena