KONCENTRACE

VÍTĚZSTVÍ

SÍLA

TECHNIKA

BOLEST

TRÉNINK

FAIR PLAY

OPORA

RADOST

HRDOST

na našem facebooku najdete aktuÁlní zpravodajství

AKTUALITY

ROZHOVORY

Rozpisy soutěží

Výsledky turnajů

  • Timezone UTC+6
  • Speaker
  • Address

DO ZAHÁJENÍ OLYMPIJSKÝCH HER ZBÝVÁ

dní
hodin
minut
sekund

REPREZENTAČNÍ TÝM

Adéla Hanzlíčková

váha: 68 kg
datum narození: 4. 5. 1994
klub: TAK Hellas Brno
úspěchy:
2. místo na mistrovství Evropy 2019
3. místo na mistrovství Evropy 2021
3 x 2. místo na mistrovství Evropy U23 2015, 2016, 2017
3. místo na mistrovství světa U23 2017
19. místo na olympijských hrách Rio 2016

ANNA MICHALCOVÁ

váha: 57 kg
datum narození: 3. 1. 2002
klub: TJ Lokomotiva Krnov
úspěchy:
7. místo na mistrovství světa kadetů 2018
7. místo na mistrovství Evropy kadetů 2019
3. místo na mistrovství Evropy juniorů 2021
5. místo na mistrovství Evropy U20 2022
5. místo na Grand Prix de France Henri Deglane 2023

Jakub Bielesz

váha: 72 kg
datum narození: 6. 5. 1998
klub: Czech Wrestling Chomutov
úspěchy:
7. místo na mistrovství Evropy kadetů 2015
8. místo na mistrovství Evropy juniorů 2017
9. místo na mistrovství Evropy 2022

Oldřich Varga

váha 77 kg
datum narození: 1.12. 1993
klub: TJ Jiskra Havlíčkův Brod
úspěchy:
3. místo v Estonsku na turnaji Palusalu 
9. místo Mistrovství Evropy juniorů Záhřeb 2012
3. místo GP of Germany Dortmund 2016

Artur Omarov

váha: 97 kg
datum narození: 13. 8. 1988
klub: Czech Wrestling Chomutov
úspěchy:
11. místo na olympijských hrách Tokio 2020
2. místo Světová kvalifikace na OH 2020
8. místo na Mistrovství světa 2019
5. místo na Mistrovství Evropy 2020
6. místo na světovém žebříčku

REPREZENTACE U23

67 kg

Denis Mertl

více info
72 kg

Jiří Čapek

více info
77 kg

Michal Zelenka

více info
118308749_2753303631568905_842875389485992036_n
82 kg

Ivo Švígler

více info
87 kg

Ondřej Havelka

více info
130 kg

Marcel Albini

více info

Kontakty

zapas@cuscz.cz

+420 242 429 222

P.O. BOX 40 Zátopkova 100/2 Praha 6 160 17

Napište nám