Oficiální zahájení evropského týdne sportu

Oficiální zahájení evropského týdne sportu

Nadační fond Aktivní ČESKO společně s Kanceláří Světové zdravotnické organizace v České republice, která si připomene 75 let od svého založení, současně s podporou Českého olympijského výboru, České komory fitness, společnosti Art4People a podporou Městské části Praha 1 si Vás dovolují pozvat na netradiční sportovní akci ROZJEDEME TO NA ŽOFÍNĚ

Akce je pořádaná v rámci celorepublikové kampaně Aktivní září, koná se 23. září od 15:00 – 18:00 hodin v rámci oficiálního zahájení 9. ročníku Evropského týdne sportu a #BEACTIVE DAY. Účastnit se může široká veřejnost svou aktivní účastí v “závodním pelotonu” nebo svou pasivní účastí v roli diváka a fanouška.

Chybět nebude ani program pro děti (ve spolupráci s Českou obcí sokolskou a Českým svazem aerobiku a fitness) i pro seniory, a to ve formě celorepublikového finále MÖLKKY organizovaného Radou seniorů České republiky.

Cílem akce je upozornit na nutnost pohybu od dětství do aktivního stáří, poukázat na přínos aktivního životního stylu a pohybových aktivit pro udržení dobré fyzické i psychické kondice obyvatel.   

23. září / 15:00 -18:00

oficiální program akce

Program akce tvoří společná jízda na stacionárních kolech pod vedením profesionálních lektorů za podpory významných osobností ze společenského i politického života.

14:45 / příchod účastníků akce /  registrace závodníků

15:00 / slavnostní zahájení akce

15:20 / start vlastního závodu BIKE FORCE ONE

15:20 -17:30 / společná jízda účastníků akce z řad veřejnosti i společenského a politického života

15:00 – 18:00 / doprovodný program pro děti, seniory a celé rodiny

15:00 – 18:00 / diagnostika zdravotní a fyzické kondice / pro veřejnost ZDARMA


REZERVUJ SI SVÉ KOLO JIŽ DNES ZDE

Leave a Reply

Your email address will not be published.