Zpráva pro hnutí

Zpráva pro hnutí

Vážení členové hnutí,

ještě jednou Vám chci popřát ať máte skvělý rok 2024!!! Kromě jiného je tento rok i olympijský a český zápas bude mít na OH v Paříži i svého zástupce! Arturovi Omarovovi i trenérovi Václavu Scheinerovi přeji, aby dokázali zkompletovat medailovou sbírku! Ostatním našim “želízkům v ohni” přeji, ať se jim postup na OH v Paříži podaří!

Bohužel ani s příchodem nového roku neskončily útoky M. Vejsady na členy Výkonného výboru, dokonce nyní svým dalším podnětem na Policii ČR obvinil i našeho olympionika Artura Omarova z podvodu s jeho stravou v roce 2022, kterou mu SZČR uhradil… Je pro mě opravdu nepochopitelné, že M. Vejsada tímto vtahuje do své “svaté války” i Artura a absolutně nesmyslně a zbytečně mu ohrožuje a komplikuje přípravu na OH 2024 v Paříži!

Také se musím zmínit o tom, že dne 18.12.2023 M. Vejsada podal námitku k výsledkům kontroly NSA, kde lživě uvádí, že NVK je zplnomocněný zástupce SZČR, což samozřejmě není pravda. Taktéž nepravdivě uvádí, že tuto námitku podává NVK, i když další člen NVK (O. Vejsada) tuto námitku neviděl a tím pádem ani neschválil. Budu o tomto informovat KRK, která by měla tuto aktivitu prošetřit a vyvodit z toho závěry.

Je mi samozřejmě líto, že tyto útoky stále pokračují a jsme připraveni, že bohužel budou pokračovat i nadále. Nicméně bychom ocenili, kdyby p. M. Vejsada do svých aktivit nezatahoval naše reprezentanty a trenéry…   

Mějte se pěkně!

Robert Mazouch

Leave a Reply

Your email address will not be published.