Síň slávy

SEZNAM FUNKCIONÁŘŮ SZČR OCENĚNÝCH ČESTNÝMI TITULY – průběžný seznam
příjmení jméno titul ocenění oddíl
BIELESZ Petr MISTR SPORTU ASK VALZAP Chomutov
BÍLEK Libor Ing. VZORNÝ ROZHODČÍ SK Jihlava
BÖHM Arnošt ČESTNÉ UZNÁNÍ U PŘÍLEŽITOSTI 120. VÝROČÍ ZÁPASU V ČR KA Smíchov
BOJKO Vladimír MISTR SPORTU TŽ Třinec
BURIAN Luděk MISTR SPORTU PSK Olymp Praha
BYSTROŇ Petr MISTR SPORTU Sokol Moravská Ostrava II
CASADIO Petr ČESTNÉ UZNÁNÍ I. STUPNĚ SZČR TŽ Třinec
CIKÁN Jaroslav ČESTNÉ UZNÁNÍ I. STUPNĚ SZČR, ZASLOUŽILÝ TRENÉR ASK VALZAP Chomutov
ČEDROŇ Václav ČESTNÉ UZNÁNÍ U PŘÍLEŽITOSTI 120. VÝROČÍ ZÁPASU V ČR NEČLEN
DÁN Vlastimil PhDr. ČESTNÉ UZNÁNÍ I. STUPNĚ SZČR Sokol Plzeň
DOMABYL Josef VZORNÝ TRENÉR Slovan Varnsdorf
DRMOLA Zdeněk VZORNÝ TRENÉR Lokomotiva Krnov
DROZDA Petr ČESTNÉ UZNÁNÍ ČUS NEČLEN
DŘÍZAL Jaromír ČESTNÉ UZNÁNÍ U PŘÍLEŽITOSTI 120. VÝROČÍ ZÁPASU V ČR Sokol Rtyně
DURČÁK Jindčich MISTR SPORTU, ČESTNÉ UZNÁNÍ ČUS Baník Ostrava
DUREC ml. Jan MISTR SPORTU Glaverbel CZECH Teplice
DUREC st. Jan ČESTNÉ UZNÁNÍ U PŘÍLEŽITOSTI 120. VÝROČÍ ZÁPASU V ČR, ČESTNÉ UZNÁNÍ I. STUPNĚ SZČR, ZASLOUŽILÝ TRENÉR TJ Krásná Lípa
DURECOVÁ Dana ČESTNÉ UZNÁNÍ ČUS, ZASLOUŽILÝ MISTR SPORTU, ČESTNÉ UZNÁNÍ II. STUPNĚ SZČR NEČLEN
DVOŘÁK Oldřich Ing. ČESTNÉ UZNÁNÍ I. STUPNĚ SZČR NEČLEN
DZIVÝ Antonín ZASLOUŽILÝ TRENÉR NEČLEN
ELLSCHLÖGER Josef ČESTNÉ UZNÁNÍ U PŘÍLEŽITOSTI 120. VÝROČÍ ZÁPASU V ČR, ZASLOUŽILÝ TRENÉR, ČESTNÉ UZNÁNÍ I. STUPNĚ SZČR Glaverbel CZECH Teplice
ENGEL Josef ČESTNÉ UZNÁNÍ U PŘÍLEŽITOSTI 120. VÝROČÍ ZÁPASU V ČR NEČLEN
ENGEL Josef MISTR SPORTU RH Praha
ENGEL Karel MISTR SPORTU RH Praha
FOJTÍK Rostislav MISTR SPORTU Baník Ostrava
FRANĚK Jiří ČESTNÉ UZNÁNÍ U PŘÍLEŽITOSTI 120. VÝROČÍ ZÁPASU V ČR, ČESTNÉ UZNÁNÍ I. STUPNĚ SZČR, ZASLOUŽILÝ TRENÉR TŽ Třinec
FRIEDRICH Bouslav ESTNÉ UZNÁNÍ U PŘÍLEŽITOSTI 120. VÝROČÍ ZÁPASU V ČR, ČESTNÉ UZNÁNÍ I. STUPNĚ SZČR, VZORNÝ ROZHODČÍ, VZORNÝ TRENÉR Lokomotiva Liberec
FRINTA Pavel ČESTNÉ UZNÁNÍ ČUS, MISTR SPORTU, ZASLOUŽILÝ MISTR SPORTU RH Praha
GARBACZEWSKI Václav VZORNÝ TRENÉR KZ Bohemians Praha
GOLD Jiří Ing. ČESTNÉ UZNÁNÍ I. STUPNĚ Nový Jičín
HAKL Martin ČESTNÉ UZNÁNÍ U PŘÍLEŽITOSTI 120. VÝROČÍ ZÁPASU V ČR, VZORNÝ ROZHODČÍ Spartak Chrastava
HÁLOVÁ Kateřina ČESTNÉ UZNÁNÍ ČUS, ZASLOUŽILÝ MISTR SPORTU PSK Olymp Praha
HAVELKA Miroslav JUDr. BRONZOVÝ ODZNAK FILA Glaverbel CZECH Teplice
HAVLÍK Daniel MISTR SPORTU Sokol Moravská Ostrava II
HEJČÍK Jindřich ČESTNÉ UZNÁNÍ I. STUPNĚ SZČR, ZASLOUŽILÝ TRENÉR, Sokol Prostějov
HEJPLÍK František ZASLOUŽILÝ TRENÉR Sokol Mariánské Lázně
HEMELÍK Radek MISTR SPORTU, VZORNÝ TRENÉR Sokol Borohrádek
HEMZA Milan ZASLOUŽILÝ TRENÉR Sokol Vítkovice
HERODES Václav ČESTNÉ UZNÁNÍ I. STUPNĚ SZČR, ZASLOUŽILÝ ROZHODČÍ NEČLEN
HILLE Jan ZASLOUŽILÝ ROZHODČÍ Slavoj Plzeň
HOLEMÝ Jiří MISTR SPORTU RH Praha
HOLUŠA Oldřich Ing. ZLATÝ ODZNAK ČSTV, ČESTNÉ UZNÁNÍ U PŘÍLEŽITOSTI 120. VÝROČÍ ZÁPASU V ČR, ČESTNÉ UZNÁNÍ I. STUPNĚ SZČR, ZASLOUŽILÝ ROZHODČÍ Sokol Moravská Ostrava II
Chotaš Vratislav MISTR SPORTU Sokol Vítkovice
JABŮREK Miroslav Mgr. ZASLOUŽILÝ TRENÉR PSK Olymp Praha
JANKOVICS Tibor MISTR SPORTU Dukla Trenčín
JANOTA Miroslav ČESTNÉ UZNÁNÍ ČUS, ZASLOUŽILÝ MISTR SPORTU, ČESTNÉ UZNÁNÍ I. STUPNĚ SZČR SO Zápas Teplice
JEHLÍK Antonín ČESTNÉ UZNÁNÍ III. STUPNĚ SZČR, ZASLOUŽILÝ ROZHODČÍ Sokol Plzeň
JECHA Miroslav ČESTNÉ UZNÁNÍ U PŘÍLEŽITOSTI 120. VÝROČÍ ZÁPASU V ČR, ČESTNÉ UZNÁNÍ I. STUPNĚ SZČR NEČLEN
JELÍNEK Antonín MISTR SPORTU Baník Ostrava
JEZDINSKÝ Pavel VZORNÝ TRENÉR Glaverbel CZECH Teplice
JURMAN Lubomír VZORNÝ TRENÉR, ZASLOUŽILÝ TRENÉR Slovan Hodonín
KINSKÝ Jaroslav ČESTNÉ UZNÁNÍ U PŘÍLEŽITOSTI 120. VÝROČÍ ZÁPASU V ČR, ČESTNÉ UZNÁNÍ I. STUPNĚ SZČR SK Jihlava
KMENT Petr Peadr. ZLATÝ ODZNAK FILA, ZLATÝ ODZNAK SZČR, ZASLOUŽILÝ ROZHODČÍ PSK Olymp Praha
KOČKA Imrich ČESTNÉ UZNÁNÍ I. STUPNĚ SZČR, ZASLOUŽILÝ TRENÉR SK Jihlava
KOČKA Otakar ČESTNÉ UZNÁNÍ I. STUPNĚ SZČR SK Jihlava
KOCHMAN Vladimír ZASLOUŽILÝ TRENÉR Sklo Union Teplice
KOLÁŘ Josef MISTR SPORTU Dukla Trenčín
Kolektiv TAK Hellas Brno ČESTNÉ UZNÁNÍ I. STUPNĚ SZČR TAK Hellas Brno
KOMORNÝ Vladimír ČESTNÉ UZNÁNÍ I. STUPNĚ SZČR, ZASLOUŽILÝ ROZHODČÍ Slovan Hodonín
KORMANÍK Jiří Ocenění ČOV, ČESTNÉ UZNÁNÍ 3. STUPNĚ ČSTV, ČESTNÉ UZNÁNÍ I. STUPNĚ SZČR, ZASLOUŽILÝ MISTR SPORTU ASK VALZAP Chomutov
KOUŘIL Jiří ČESTNÉ UZNÁNÍ U PŘÍLEŽITOSTI 120. VÝROČÍ ZÁPASU V ČR, ZASLOUŽILÝ ROZHODČÍ Sokol I. Prostějov
KOŽELUH Pavel VZORNÝ ROZHODČÍ Glavunion Teplice
KRONUSOVÁ Libuše ČESTNÉ UZNÁNÍ U PŘÍLEŽITOSTI 120. VÝROČÍ ZÁPASU V ČR NEČLEN
KRÝSL Miroslav ZASLOUŽILÝ ROZHODČÍ TJ Holýšov
KRYSTA Josef Mgr. ČESTNÉ UZNÁNÍ ČUS, ZASLOUŽLÝ MISTR SPORTU Baník Ostrava
KŘENEK Robin VZORNÝ ROZHODČÍ SK Jihlava
KŘENEK Robin ČESTNÉ UZNÁNÍ U PŘÍLEŽITOSTI 120. VÝROČÍ ZÁPASU V ČR SK Jihlava
KŘÍŽKOVÁ Michala MISTR SPORTU PSK Olymp Praha
KUBÁT Bohumíl Ocenění ČOV, ZLATÝ ODZNAK SZČR ASK VALZAP Chomutov
KUBICA František ČESTNÉ UZNÁNÍ I. STUPNĚ SZČR, ZASLOUŽILÝ ROZHODČÍ Glaverbel CZECH Teplice
KUČERA Pavel VZORNÝ TRENÉR TAK Hellas Brno
KUČERA st. Oldřich VZORNÝ ROZHODČÍ, ZASLOUŽILÝ TRENÉR Sokol Hodonín
KUCHAŘ Antonín VZORNÝ TRENÉR Sokol Hnidousy-Motyčín
LAGONIKAS Kostas ZASLOUŽILÝ MISTR SPORTU, ZASLOUŽILÝ ROZHODČÍ Baník Ostrava
LIŠKA Zdeněk ČESTNÉ UZNÁNÍ I. STUPNĚ SZČR, ZASLOUŽILÝ TRENÉR Sokol Tichá
LOHYŇA Jozef ZASLOUŽILÝ MISTR SPORTU RH Praha
MACKULIAK Emil ČESTNÉ UZNÁNÍ U PŘÍLEŽITOSTI 120. VÝROČÍ ZÁPASU V ČR, ČESTNÉ UZNÁNÍ I. STUPNĚ SZČR, ZASLOUŽILÝ ROZHODČÍ Sokol I. Prostějov
MÁCHA Vítězslav Ocenění ČOV, ZASLOUŽILÝ MISTR SPORTU, ZLATÝ ODZNAK SZČR NEČLEN
MACHÁT Jan ČESTNÉ UZNÁNÍ U PŘÍLEŽITOSTI 120. VÝROČÍ ZÁPASU V ČR NEČLEN
MAŇÁSEK ml. František ČESTNÉ UZNÁNÍ U PŘÍLEŽITOSTI 120. VÝROČÍ ZÁPASU V ČR, VZORNÝ ROZHODČÍ Sokol Hradec Králové
MAŇÁSEK st. František STŘÍBRNÝ ODZNAK FILA, ČESTNÉ UZNÁNÍ ČUS Sokol Hradec Králové
MAŇÁSKOVÁ Anna ČESTNÉ UZNÁNÍ II. STUPNĚ SZČR Sokol Hradec Králové
MARGITA Ivo ČESTNÉ UZNÁNÍ U PŘÍLEŽITOSTI 120. VÝROČÍ ZÁPASU V ČR CZECH WRESTLING Chomutov
MARTÍNEK Jan MISTR SPORTU Sklo Union Teplice
MASÁR Dušan MISTR SPORTU Dukla Trenčín
MASLEJ Alexandr VZORNÝ TRENÉR Baník Meziboří
MATÝSKOVÁ Anna ČESTNÉ UZNÁNÍ II. STUPNĚ SZČR Sokol Moravská Ostrava II
MERTLÍK Jiří VZORNÝ TRENÉR Baník Meziboří
MINAŘÍK Miroslav ČESTNÉ UZNÁNÍ U PŘÍLEŽITOSTI 120. VÝROČÍ ZÁPASU V ČR, ZASLOUŽILÝ ROZHODČÍ SO Zápas Teplice
MLEJNEK st. Jan MISTR SPORTU, ČESTNÉ UZNÁNÍ I. STUPNĚ SZČR i.m. Glaverbel CZECH Teplice
MUDRA Jiří ZLATÝ ODZNAK FILA, ZLATÝ ODZNAK SZČR, ČESTNÉ UZNÁNÍ ČUS Sokol Plzeň
NECKÁŘ Jan ČESTNÉ UZNÁNÍ U PŘÍLEŽITOSTI 120. VÝROČÍ ZÁPASU V ČR, MISTR SPORTU, VZORNÝ TRENÉR Baník Ostrava
NEPUSTIL Ladislav MISTR SPORTU, VZORNÝ TRENÉR Baník Ostrava
NOVÁK Petr ČESTNÉ UZNÁNÍ III. STUPNĚ SZČR Olympie Březová
NOVÝ Aleš ZASLOUŽILÝ ROZHODČÍ 1.PTS „Táborník“ Mladá Boleslav
ODEHNAL Kamil BRONZOVÝ ODZNAK FILA, ZLATÝ ODZNAK SZČR Baník Ostrava
PABST Václav ČESTNÉ UZNÁNÍ U PŘÍLEŽITOSTI 120. VÝROČÍ ZÁPASU V ČR, ČESTNÉ UZNÁNÍ I. STUPNĚ SZČR, ZASLOUŽILÝ ROZHODČÍ Sokol Vyšehrad
PAŘÍK Antonín ČESTNÉ UZNÁNÍ II. STUPNĚ SZČR, ZASLOUŽILÝ ROZHODČÍ Sokol Plzeň
PAUKERT Petr ČESTNÉ UZNÁNÍ U PŘÍLEŽITOSTI 120. VÝROČÍ ZÁPASU V ČR, ČESTNÉ UZNÁNÍ I. STUPNĚ SZČR NEČLEN
PERGLER Petr MISTR SPORTU Glaverbel CZECH Teplice
PEŠTA Otakar ČESTNÉ UZNÁNÍ I. STUPNĚ SZČR, ZASLOUŽILÝ TRENÉR Sokol Plzeň
PETERKA Pavel ČESTNÉ UZNÁNÍ I. STUPNĚ SZČR, ZASLOUŽILÝ ROZHODČÍ Olympie Březová
PETRNEK Karel ČESTNÉ UZNÁNÍ II. STUPNĚ Sokol Borohrádek
PINKAS Rostislav Mgr. ČESTNÉ UZNÁNÍ III. STUPNĚ SZČR, VZORNÝ TRENÉR Sokol Hnidousy-Motyčín
PIŠTÍK Bedřich ČESTNÉ UZNÁNÍ III. STUPNĚ SZČR KA Smíchov
POLÁK st. Karel Mgr. ČESTNÉ UZNÁNÍ U PŘÍLEŽITOSTI 120. VÝROČÍ ZÁPASU V ČR, ČESTNÉ UZNÁNÍ I. STUPNĚ SZČR PSK Olymp Praha
PROCHÁZKA Jiří ČESTNÉ UZNÁNÍ U PŘÍLEŽITOSTI 120. VÝROČÍ ZÁPASU V ČR, VZORNÝ TRENÉR Sokol Stochov
PRUŽINEC Jaroslav ČESTNÉ UZNÁNÍ U PŘÍLEŽITOSTI 120. VÝROČÍ ZÁPASU V ČR, ČESTNÉ UZNÁNÍ I. STUPNĚ SZČR Lokomotiva Plzeň
PŘENOSIL Josef MISTR SPORTU Sklo Union Teplice
PUDIL Milan ČESTNÉ UZNÁNÍ U PŘÍLEŽITOSTI 120. VÝROČÍ ZÁPASU V ČR RH Praha
SCHEINER ml. Václav Mgr. ČESTNÉ UZNÁNÍ III. STUPNĚ SZČR, VZORNÝ ROZHODČÍ PSK Olymp Praha
SCHEINER st. Václav PaeDr. ČESTNÉ UZNÁNÍ ČUS, ZLATÝ ODZNAK SZČR, MISTR SPORTU PSK Olymp Praha
SCHWENDTNER Jozef ZASLOUŽILÝ MISTR SPORTU DAC Dunajská Streda
SÍKORA Václav ČESTNÉ UZNÁNÍ I. STUPNĚ Sokol Moravská Ostrava II
SKALICKÝ Petr ČESTNÉ UZNÁNÍ U PŘÍLEŽITOSTI 120. VÝROČÍ ZÁPASU V ČR, VZORNÝ ROZHODČÍ TAK Hellas Brno
SLONČIK Milan ČESTNÉ UZNÁNÍ I. STUPNĚ SZČR, ZASLOUŽILÝ ROZHODČÍ Sokol Vítkovice
SMOLÁK Vojtěch ZASLOUŽILÝ TRENÉR Sokol Olomouc
SOUKUP Jiří ČESTNÉ UZNÁNÍ ČUS, ČESTNÉ UZNÁNÍ I. STUPNĚ SZČR, ZASLOUŽILÝ ROZHODČÍ PSK Olymp Praha
SPLÍTEK Antonín BRONZOVÝ ODZNAK FILA PSK Olymp Praha
SRSTKA Zdeněk ČESTNÉ UZNÁNÍ U PŘÍLEŽITOSTI 120. VÝROČÍ ZÁPASU V ČR NEČLEN
STAHOŇ ml. Alois ČESTNÉ UZNÁNÍ III. STUPNĚ SZČR Spartak Chrastava
STAHOŇ st. Alois ČESTNÉ UZNÁNÍ I. STUPNĚ SZČR, VZORNÝ TRENÉR Spartak Chrastava
STRNISKO Július ZASLOUŽILÝ MISTR SPORTU RH Praha
STUPKA Rudolf VZORNÝ TRENÉR Sklo Union Teplice
SVITEK Belo ČESTNÉ UZNÁNÍ ČUS, VZORNÝ TRENÉR SO Zápas Teplice
SÝKORA Vojtěch MISTR SPORTU Sklo Union Teplice
SÝKORA Josef VZORNÝ TRENÉR Sokol Borohrádek
SZTURC Jiří Ing. ČESTNÉ UZNÁNÍ I. STUPNĚ SZČR, ZASLOUŽILÝ ROZHODČÍ TŽ Třinec
ŠÁFR Josef ČESTNÉ UZNÁNÍ U PŘÍLEŽITOSTI 120. VÝROČÍ ZÁPASU V ČR NEČLEN
ŠKOLNÍK Josef ing. ČESTNÉ UZNÁNÍ I. STUPNĚ SZČR, ZASLOUŽILÝ ROZHODČÍ SO Zápas Teplice
ŠNELLY st. Ladislav ČESTNÉ UZNÁNÍ I. STUPNĚ SZČR, VZORNÝ TRENÉR Jiskra Havlíčkův Brod
ŠPIRUTA Miroslav ČESTNÉ UZNÁNÍ I. STUPNĚ SZČR Baník Ostrava
ŠTĚRBA František ČESTNÉ UZNÁNÍ I. STUPNĚ SZČR ASK VALZAP Chomutov
ŠVADLEŇÁK Jaroslav MISTR SPORTU SO Zápas Teplice
ŠVAGROVSKÁ Věra ČESTNÉ UZNÁNÍ I. STUPNĚ SZČR NEČLEN
ŠVEC Zdeněk ZASLOUŽILÝ TRENÉR Jiskra Havlíčkův Brod
ŠVEC Marek ČESTNÉ UZNÁNÍ ČUS PSK Olymp Praha
ŠVEC Jiří ZASLOUŽILÝ MISTR SPORTU RH Praha
ŠVEHLA Petr ČESTNÉ UZNÁNÍ ČUS, ZASLOUŽILÝ MISTR SPORTU PSK Olymp Praha
TOBOLA Tomáš MISTR SPORTU Glaverbel CZECH Teplice
TÓTH Vojtěch ČESTNÉ UZNÁNÍ U PŘÍLEŽITOSTI 120. VÝROČÍ ZÁPASU V ČR, ČESTNÉ UZNÁNÍ I. STUPNĚ SZČR, MISTR SPORTU, ZASLOUŽILÝ TRENÉR SO Zápas Teplice
TRNKA st. Zdeněk ČESTNÉ UZNÁNÍ U PŘÍLEŽITOSTI 120. VÝROČÍ ZÁPASU V ČR, ČESTNÉ UZNÁNÍ I. STUPNĚ SZČR, VZORNÝ TRENÉR Sokol Hodonín
TŘEŠŇÁK Jan MISTR SPORTU Glaverbel CZECH Teplice
URBAN Josef MISTR SPORTU Sklo Union Teplice
VÁLA David ČESTNÉ UZNÁNÍ ČUS PSK Olymp Praha
VALACHOVIČ st. Zdeněk VZORNÝ TRENÉR TJ Holýšov
VARGA Miroslav Bc. VZORNÝ TRENÉR Jiskra Havlíčkův Brod
VARGA Ervín PaeDr. ČESTNÉ UZNÁNÍ U PŘÍLEŽITOSTI 120. VÝROČÍ ZÁPASU V ČR, ZASLOUŽILÝ TRENÉR PSK Olymp Praha
VAVRLA Jindřich Mgr. MISTR SPORTU Sokol Moravská Ostrava II
VEJSADA František ČESTNÉ UZNÁNÍ I. STUPNĚ KZ Bohemians Praha
VEJSADA Jindřich Mgr. ČESTNÉ UZNÁNÍ I. STUPNĚ SZČR, ZASLOUŽILÝ TRENÉR KZ Bohemians Praha
VEJSADA Petr ČESTNÉ UZNÁNÍ I. STUPNĚ KZ Bohemians Praha
VELECKÝ Milan ZASLOUŽILÝ TRENÉR TAK Hellas Brno
VOKOUN Jan ČESTNÉ UZNÁNÍ I. STUPNĚ SZČR, VZORNÝ TRENÉR Lokomotiva Liberec
VOPELKA Evžen Mgr. ČESTNÉ UZNÁNÍ I. STUPNĚ SZČR TAK Hellas Brno
ZACHARIÁŠ Jiří VZORNÝ ROZHODČÍ Jiskra Havlíčkův Brod
ZEMAN Miroslav Ocenění ČOV NEČLEN
ZEMAN Jaroslav ČESTNÉ UZNÁNÍ ČUS, ZASLOUŽILÝ MISTR SPORTU PSK Olymp Praha
ZVĚŘINA Oldřich ČESTNÉ UZNÁNÍ I. STUPNĚ Slovan Hodonín
ŽÁČEK Miroslav ČESTNÉ UZNÁNÍ U PŘÍLEŽITOSTI 120. VÝROČÍ ZÁPASU V ČR, ČESTNÉ UZNÁNÍ I. STUPNĚ SZČR TAK Hellas Brno
ŽELEV Vasil ZASLOUŽILÝ TRENÉR TJ Klášterec n/Ohří
ŽIVNÝ Miroslav ČESTNÉ UZNÁNÍ ČUS Sokol Plzeň
Spojte se s námi Facebook ico Youtube ico
Kontakty
P.O. BOX 40
Zátopkova 100/2
160 17 Praha 6
Tel.: +420 242 429 222
Fax: +420 242 429 222
E-mail: zapas@cuscz.cz
United World Wrestling United World Wrestling Europe
Nahoru Copyright 2017 © deSigno Solutions s.r.o. - Všechna práva vyhrazena