Síň slávy

SEZNAM FUNKCIONÁŘŮ SZČR OCENĚNÝCH ČESTNÝMI TITULY – průběžný seznam
pořadové číslo příjmení jméno titul ocenění oddíl
1 BIELESZ Petr MISTR SPORTU ASK VALZAP Chomutov
2 BÍLEK Libor Ing. VZORNÝ ROZHODČÍ SK Jihlava
3 BÖHM Arnošt ČESTNÉ UZNÁNÍ U PŘÍLEŽITOSTI 120. VÝROČÍ ZÁPASU V ČR KA Smíchov
4 BOJKO Vladimír MISTR SPORTU TŽ Třinec
5 BURIAN Luděk MISTR SPORTU PSK Olymp Praha
6 BYSTROŇ Petr MISTR SPORTU Sokol Moravská Ostrava II
7 CASADIO Petr ČESTNÉ UZNÁNÍ I. STUPNĚ TŽ Třinec
8 CIKÁN Jaroslav ČESTNÉ UZNÁNÍ I. STUPNĚ ASK VALZAP Chomutov
9 CIKÁN Jaroslav ZASLOUŽILÝ TRENÉR ASK VALZAP Chomutov
10 ČEDROŇ Václav ČESTNÉ UZNÁNÍ U PŘÍLEŽITOSTI 120. VÝROČÍ ZÁPASU V ČR NEČLEN
11 DÁN Vlastimil PhDr. ČESTNÉ UZNÁNÍ I. STUPNĚ Sokol Plzeň
12 DOMABYL Josef VZORNÝ TRENÉR Slovan Varnsdorf
13 DRMOLA Zdeněk VZORNÝ TRENÉR Lokomotiva Krnov
14 DROZDA Petr ČESTNÉ UZNÁNÍ ČUS NEČLEN
15 DŘÍZAL Jaromír ČESTNÉ UZNÁNÍ U PŘÍLEŽITOSTI 120. VÝROČÍ ZÁPASU V ČR Sokol Rtyně
16 DURČÁK Jindčich MISTR SPORTU Baník Ostrava
17 DURČÁK Jindřich ČESTNÉ UZNÁNÍ ČUS NEČLEN
18 DUREC Jan st. ČESTNÉ UZNÁNÍ U PŘÍLEŽITOSTI 120. VÝROČÍ ZÁPASU V ČR TJ Krásná Lípa
19 DUREC ml. Jan MISTR SPORTU Glaverbel CZECH Teplice
20 DUREC st. Jan ČESTNÉ UZNÁNÍ I. STUPNĚ Slovan Varnsdorf
21 DUREC st. Jan ZASLOUŽILÝ TRENÉR Slovan Varnsdorf
22 DURECOVÁ Dana ČESTNÉ UZNÁNÍ ČUS NEČLEN
23 DURECOVÁ Dana ZASLOUŽILÝ MISTR SPORTU RH Praha
24 DURECOVÁ Dana ČESTNÉ UZNÁNÍ II. STUPNĚ Slovan Varnsdorf
25 DVOŘÁK Oldřich Ing. ČESTNÉ UZNÁNÍ I. STUPNĚ NEČLEN
26 DZIVÝ Antonín ZASLOUŽILÝ TRENÉR NEČLEN
27 ELLSCHLÖGER Josef VZORNÝ TRENÉR Glaverbel CZECH Teplice
28 ELLSCHLÖGER Josef ZASLOUŽILÝ TRENÉR Glaverbel CZECH Teplice
29 ELLSCHLÖGER Josef ČESTNÉ UZNÁNÍ I. STUPNĚ SO Zápas Teplice
30 ELLSCHLÖGER Josef ČESTNÉ UZNÁNÍ U PŘÍLEŽITOSTI 120. VÝROČÍ ZÁPASU V ČR SO Zápas Teplice
31 ENGEL Josef ČESTNÉ UZNÁNÍ U PŘÍLEŽITOSTI 120. VÝROČÍ ZÁPASU V ČR NEČLEN
32 ENGEL Josef   MISTR SPORTU RH Praha
33 ENGEL Karel   MISTR SPORTU RH Praha
34 FOJTÍK Rostislav MISTR SPORTU Baník Ostrava
35 FRANĚK Jiří ZASLOUŽILÝ TRENÉR TŽ Třinec
36 FRANĚK Jiří ČESTNÉ UZNÁNÍ I. STUPNĚ TŽ Třinec
37 FRANĚK Jiří ČESTNÉ UZNÁNÍ U PŘÍLEŽITOSTI 120. VÝROČÍ ZÁPASU V ČR TŽ Třinec
38 FRIEDRICH Bouslav ČESTNÉ UZNÁNÍ I. STUPNĚ Lokomotiva Liberec
39 FRIEDRICH Bouslav VZORNÝ ROZHODČÍ Lokomotiva Liberec
40 FRIEDRICH Bouslav VZORNÝ TRENÉR Lokomotiva Liberec
41 FRIEDRICH Bohuslav ČESTNÉ UZNÁNÍ U PŘÍLEŽITOSTI 120. VÝROČÍ ZÁPASU V ČR Lokomotiva Liberec
42 FRINTA Pavel ČESTNÉ UZNÁNÍ ČUS NEČLEN
43 FRINTA Pavel MISTR SPORTU RH Praha
44 FRINTA Pavel ZASLOUŽILÝ MISTR SPORTU RH Praha
45 GARBACZEWSKI Václav VZORNÝ TRENÉR KZ Bohemians Praha
46 GOLD Jiří Ing. ČESTNÉ UZNÁNÍ I. STUPNĚ Nový Jičín
47 HAKL Martin VZORNÝ ROZHODČÍ Spartak Chrastava
48 HAKL Martin ČESTNÉ UZNÁNÍ U PŘÍLEŽITOSTI 120. VÝROČÍ ZÁPASU V ČR Spartak Chrastava
49 HÁLOVÁ Kateřina ČESTNÉ UZNÁNÍ ČUS NEČLEN
50 HÁLOVÁ Kateřina ZASLOUŽILÝ MISTR SPORTU PSK Olymp Praha
51 HAVELKA Miroslav JUDr. BRONZOVÝ ODZNAK FILA Glaverbel CZECH Teplice
52 HAVLÍK Daniel MISTR SPORTU Sokol Moravská Ostrava II
53 HEJČÍK Jindřich ZASLOUŽILÝ TRENÉR Sokol I. Prostějov
54 HEJČÍK Jindřich VZORNÝ TRENÉR Sokol Prostějov
55 HEJČÍK Jindřich ČESTNÉ UZNÁNÍ I. STUPNĚ Sokol Prostějov
56 HEJPLÍK František ZASLOUŽILÝ TRENÉR Sokol Mariánské Lázně
57 HEMELÍK Radek MISTR SPORTU Glaverbel CZECH Teplice
58 HEMELÍK Radek VZORNÝ TRENÉR Sokol Borohrádek
59 HEMZA Milan ZASLOUŽILÝ TRENÉR Sokol Vítkovice
60 HERODES Václav ČESTNÉ UZNÁNÍ I. STUPNĚ NEČLEN
61 HERODES Václav ZASLOUŽILÝ ROZHODČÍ SK Děčín
62 HILLE Jan ZASLOUŽILÝ ROZHODČÍ Slavoj Plzeň
63 HOLEMÝ Jiří   MISTR SPORTU RH Praha
64 HOLUŠA Oldřich ing. ČESTNÉ UZNÁNÍ I. STUPNĚ Baník Ostrava
65 HOLUŠA Oldřich ing. ZASLOUŽILÝ ROZHODČÍ Baník Ostrava
66 HOLUŠA Oldřich ing. ZLATÝ ODZNAK ČSTV Baník Ostrava
67 HOLUŠA Oldřich Ing. ČESTNÉ UZNÁNÍ U PŘÍLEŽITOSTI 120. VÝROČÍ ZÁPASU V ČR Sokol Moravská Ostrava II
68 JABŮREK Miroslav Mgr. ZASLOUŽILÝ TRENÉR PSK Olymp Praha
69 JANKOVICS Tibor   MISTR SPORTU Dukla Trenčín
70 JANOTA Miroslav ČESTNÉ UZNÁNÍ I. STUPNĚ Glaverbel CZECH Teplice
71 JANOTA Miroslav ZASLOUŽLÝ MISTR SPORTU Glaverbel CZECH Teplice
72 JANOTA Miroslav MISTR SPORTU Sklo Union Teplice
73 JANOTA Miroslav ČESTNÉ UZNÁNÍ ČUS SO Zápas Teplice
74 JEHLÍK Antonín ČESTNÉ UZNÁNÍ III. STUPNĚ Sokol Plzeň
75 JEHLÍK Antonín ZASLOUŽILÝ ROZHODČÍ Sokol Plzeň
76 JECHA Miroslav ČESTNÉ UZNÁNÍ U PŘÍLEŽITOSTI 120. VÝROČÍ ZÁPASU V ČR NEČLEN
77 JECHA Miroslav ČESTNÉ UZNÁNÍ I. STUPNĚ SK Děčín
78 JELÍNEK Antonín MISTR SPORTU Baník Ostrava
79 JEZDINSKÝ Pavel VZORNÝ TRENÉR Glaverbel CZECH Teplice
80 JURMAN Lubomír VZORNÝ TRENÉR Slovan Hodonín
81 JURMAN Lubomír ZASLOUŽILÝ TRENÉR Sokol Hodonín
82 KINSKÝ Jaroslav ČESTNÉ UZNÁNÍ I. STUPNĚ SK Jihlava
83 KINSKÝ Jaroslav ČESTNÉ UZNÁNÍ U PŘÍLEŽITOSTI 120. VÝROČÍ ZÁPASU V ČR SK Jihlava
84 KMENT Petr Peadr. ZASLOUŽILÝ ROZHODČÍ PSK Olymp Praha
85 KMENT Petr Peadr. ZLATÝ ODZNAK FILA PSK Olymp Praha
86 KMENT Petr Peadr. ZLATÝ ODZNAK SZČR – 1 PSK Olymp Praha
87 KOČKA Imrich ČESTNÉ UZNÁNÍ I. STUPNĚ SK Jihlava
88 KOČKA Otakar ČESTNÉ UZNÁNÍ I. STUPNĚ SK Jihlava
89 KOČKA Imrich ZASLOUŽILÝ TRENÉR SK Jihlava
90 KOCHMAN Vladimír ZASLOUŽILÝ TRENÉR Sklo Union Teplice
91 KOLÁŘ Josef   MISTR SPORTU Dukla Trenčín
92 Kolektiv TAK Hellas Brno ČESTNÉ UZNÁNÍ I. STUPNĚ TAK Hellas Brno
93 KOMORNÝ Vladimír ČESTNÉ UZNÁNÍ I. STUPNĚ Slovan Hodonín
94 KOMORNÝ Ladislav ZASLOUŽILÝ ROZHODČÍ Sokol Hodonín
95 KORMANÍK Jiří ČESTNÉ UZNÁNÍ I. STUPNĚ ASK VALZAP Chomutov
96 KORMANÍK Jiří ČESTNÉ UZNÁNÍ 3. STUPNĚ ČSTV ASK VALZAP Chomutov
97 KORMANÍK Jiří MISTR SPORTU ASK VALZAP Chomutov
98 KORMANÍK Jiří ZASLOUŽILÝ MISTR SPORTU ASK VALZAP Chomutov
99 KORMANÍK Jiří Ocenění ČOV NEČLEN
100 KOUŘIL Jiří ZASLOUŽILÝ ROZHODČÍ Sokol I. Prostějov
101 KOUŘIL Jiří ČESTNÉ UZNÁNÍ U PŘÍLEŽITOSTI 120. VÝROČÍ ZÁPASU V ČR Sokol I. Prostějov
102 KOŽELUH Pavel VZORNÝ ROZHODČÍ Glavunion Teplice
103 KRONUSOVÁ Libuše ČESTNÉ UZNÁNÍ U PŘÍLEŽITOSTI 120. VÝROČÍ ZÁPASU V ČR NEČLEN
104 KRÝSL Miroslav ZASLOUŽILÝ ROZHODČÍ TJ Holýšov
105 KRYSTA Josef Mgr. ZASLOUŽLÝ MISTR SPORTU Baník Ostrava
106 KRYSTA Josef ČESTNÉ UZNÁNÍ ČUS NEČLEN
107 KŘENEK Robin VZORNÝ ROZHODČÍ SK Jihlava
108 KŘENEK Robin ČESTNÉ UZNÁNÍ U PŘÍLEŽITOSTI 120. VÝROČÍ ZÁPASU V ČR SK Jihlava
109 KŘÍŽKOVÁ Michala MISTR SPORTU PSK Olymp Praha
110 KUBÁT Bohumíl ZLATÝ ODZNAK SZČR – 4 ASK VALZAP Chomutov
111 KUBÁT Bohumil Ocenění ČOV NEČLEN
112 KUBICA František ČESTNÉ UZNÁNÍ I. STUPNĚ Glaverbel CZECH Teplice
113 KUBICA František ZASLOUŽILÝ ROZHODČÍ Glaverbel CZECH Teplice
114 KUČERA Pavel VZORNÝ TRENÉR TAK Hellas Brno
115 KUČERA st. Oldřich VZORNÝ TRENÉR Slovan Hodonín
116 KUČERA st. Oldřich VZORNÝ ROZHODČÍ Sokol Hodonín
117 KUČERA st. Oldřich ZASLOUŽILÝ TRENÉR Sokol Hodonín
118 KUCHAŘ Antonín VZORNÝ TRENÉR Sokol Hnidousy-Motyčín
119 LAGONIKAS Kostas ZASLOUŽILÝ MISTR SPORTU Baník Ostrava
120 LAGONIKAS Kostas ZASLOUŽILÝ ROZHODČÍ Sokol Moravská Ostrava II
121 LIŠKA Zdeněk VZORNÝ TRENÉR Sokol Tichá
122 LIŠKA Zdeněk ČESTNÉ UZNÁNÍ I. STUPNĚ Sokol Tichá
123 LIŠKA Zdeněk ZASLOUŽILÝ TRENÉR Sokol Tichá
124 LOHYŇA Jozef   ZASLOUŽILÝ MISTR SPORTU RH Praha
125 MACKULIAK Emil ČESTNÉ UZNÁNÍ U PŘÍLEŽITOSTI 120. VÝROČÍ ZÁPASU V ČR Sokol I. Prostějov
126 MACKULIAK Emil ČESTNÉ UZNÁNÍ I. STUPNĚ Sokol Prostějov
127 MACKULIAK Emil ZASLOUŽILÝ ROZHODČÍ Sokol Prostějov
128 MÁCHA Vítězslav ZASLOUŽILÝ MISTR SPORTU Baník Ostrava
129 MÁCHA Vítězslav Ocenění ČOV NEČLEN
130 MÁCHA Vítězslav ZLATÝ ODZNAK SZČR – 2 TŽ Třinec
131 MACHÁT Jan ČESTNÉ UZNÁNÍ U PŘÍLEŽITOSTI 120. VÝROČÍ ZÁPASU V ČR NEČLEN
132 MAŇASÉK ml. František VZORNÝ ROZHODČÍ Sokol Hradec Králové
133 MAŇÁSEK ml. František ČESTNÉ UZNÁNÍ U PŘÍLEŽITOSTI 120. VÝROČÍ ZÁPASU V ČR Sokol Hradec Králové
134 MAŇÁSEK st. František STŘÍBRNÝ ODZNAK FILA Sokol Hradec Králové
135 MAŇÁSEK st. František ČESTNÉ UZNÁNÍ ČUS Sokol Hradec Králové
136 MAŇÁSKOVÁ Anna ČESTNÉ UZNÁNÍ II. STUPNĚ Sokol Hradec Králové
137 MARGITA Ivo ČESTNÉ UZNÁNÍ U PŘÍLEŽITOSTI 120. VÝROČÍ ZÁPASU V ČR CZECH WRESTLING Chomutov
138 MARTÍNEK Jan MISTR SPORTU Sklo Union Teplice
139 MASÁR Dušan   MISTR SPORTU Dukla Trenčín
140 MASLEJ Alexandr VZORNÝ TRENÉR Baník Meziboří
141 MATÝSKOVÁ Anna ČESTNÉ UZNÁNÍ II. STUPNĚ Sokol Moravská Ostrava II
142 MERTLÍK Jiří VZORNÝ TRENÉR Baník Meziboří
143 MINAŘÍK Miroslav ZASLOUŽILÝ ROZHODČÍ Glaverbel CZECH Teplice
144 MINAŘÍK Miroslav ČESTNÉ UZNÁNÍ U PŘÍLEŽITOSTI 120. VÝROČÍ ZÁPASU V ČR SO Zápas Teplice
145 MLEJNEK st. Jan ČESTNÉ UZNÁNÍ I. STUPNĚ i.m. Glaverbel CZECH Teplice
146 MLEJNEK st. Jan MISTR SPORTU RH Praha
147 MUDRA Jiří ČESTNÉ UZNÁNÍ ČUS NEČLEN
148 MUDRA Jiří ZLATÝ ODZNAK FILA Sokol Plzeň
149 MUDRA Jiří ZLATÝ ODZNAK SZČR – 5 Sokol Plzeň
150 NECKÁŘ Jan MISTR SPORTU Baník Ostrava
151 NECKÁŘ Jan VZORNÝ TRENÉR Baník Ostrava
152 NECKÁŘ Jan ČESTNÉ UZNÁNÍ U PŘÍLEŽITOSTI 120. VÝROČÍ ZÁPASU V ČR NEČLEN
153 NEPUSTIL Ladislav MISTR SPORTU Baník Ostrava
154 NEPUSTIL Ladislav VZORNÝ TRENÉR Baník Ostrava
155 NOVÁK Petr ČESTNÉ UZNÁNÍ III. STUPNĚ Olympie Březová
156 NOVÝ Aleš ZASLOUŽILÝ ROZHODČÍ 1.PTS „Táborník“ Mladá Boleslav
157 ODEHNAL Kamil BRONZOVÝ ODZNAK FILA Baník Ostrava
158 ODEHNAL Kamil ZLATÝ ODZNAK SZČR – 3 Sokol Moravská Ostrava II
159 PABST Václav ZASLOUŽILÝ ROZHODČÍ Sokol Vyšehrad
160 PABST Václav ČESTNÉ UZNÁNÍ I. STUPNĚ Sokol Vyšehrad
161 PABST Václav ČESTNÉ UZNÁNÍ U PŘÍLEŽITOSTI 120. VÝROČÍ ZÁPASU V ČR Sokol Vyšehrad
162 PAŘÍK Antonín ČESTNÉ UZNÁNÍ II. STUPNĚ Sokol Plzeň
163 PAŘÍK Antonín ZASLOUŽILÝ ROZHODČÍ Sokol Plzeň
164 PAUKERT Petr ČESTNÉ UZNÁNÍ I. STUPNĚ KA Smíchov
165 PAUKERT Petr ČESTNÉ UZNÁNÍ U PŘÍLEŽITOSTI 120. VÝROČÍ ZÁPASU V ČR NEČLEN
166 PERGLER Petr MISTR SPORTU Glaverbel CZECH Teplice
167 PEŠTA Otakar ČESTNÉ UZNÁNÍ I. STUPNĚ Sokol Plzeň
168 PEŠTA Otakar ZASLOUŽILÝ TRENÉR Sokol Plzeň
169 PETERKA Pavel ČESTNÉ UZNÁNÍ I. STUPNĚ Olympie Březová
170 PETERKA Pavel ČESTNÉ UZNÁNÍ II. STUPNĚ Olympie Březová
171 PETERKA Pavel ZASLOUŽILÝ ROZHODČÍ Olympie Březová
172 PETRNEK Karel ČESTNÉ UZNÁNÍ II. STUPNĚ Sokol Borohrádek
173 PINKAS Rostislav Mgr. ČESTNÉ UZNÁNÍ III. STUPNĚ Sokol Hnidousy-Motyčín
174 PINKAS Rostislav Mgr. VZORNÝ TRENÉR Sokol Hnidousy-Motyčín
175 PIŠTÍK Bedřich ČESTNÉ UZNÁNÍ III. STUPNĚ KA Smíchov
176 POLÁK Karel ČESTNÉ UZNÁNÍ I. STUPNĚ PSK Olymp Praha
177 POLÁK st. Karel Mgr. ČESTNÉ UZNÁNÍ U PŘÍLEŽITOSTI 120. VÝROČÍ ZÁPASU V ČR NEČLEN
178 PROCHÁZKA Jiří VZORNÝ TRENÉR Sokol Stochov
179 PROCHÁZKA Jiří ČESTNÉ UZNÁNÍ U PŘÍLEŽITOSTI 120. VÝROČÍ ZÁPASU V ČR Sokol Stochov
180 PRUŽINEC Jaroslav ČESTNÉ UZNÁNÍ I. STUPNĚ Lokomotiva Plzeň
181 PRUŽINEC Jaroslav ČESTNÉ UZNÁNÍ U PŘÍLEŽITOSTI 120. VÝROČÍ ZÁPASU V ČR Lokomotiva Plzeň
182 PŘENOSIL Josef MISTR SPORTU Sklo Union Teplice
183 PUDIL Milan ČESTNÉ UZNÁNÍ U PŘÍLEŽITOSTI 120. VÝROČÍ ZÁPASU V ČR NEČLEN
184 SCHEINER ml. Václav Mgr. VZORNÝ ROZHODČÍ Glaverbel CZECH Teplice
185 SCHEINER ml. Václav Mgr. ČESTNÉ UZNÁNÍ III. STUPNĚ PSK Olymp Praha
186 SCHEINER st. Václav PaeDr. ZLATÝ ODZNAK SZČR – 6 individuální člen SZČR
187 SCHEINER st. Václav PaeDr. ČESTNÉ UZNÁNÍ ČUS NEČLEN
188 SCHEINER st. Václav PaeDr. MISTR SPORTU RH Praha
189 SCHWENDTNER Jozef   ZASLOUŽILÝ MISTR SPORTU DAC Dunajská Streda
190 SÍKORA Václav ČESTNÉ UZNÁNÍ I. STUPNĚ Sokol Moravská Ostrava II
191 SKALICKÝ Petr VZORNÝ ROZHODČÍ TAK Hellas Brno
192 SKALICKÝ Petr ČESTNÉ UZNÁNÍ U PŘÍLEŽITOSTI 120. VÝROČÍ ZÁPASU V ČR TAK Hellas Brno
193 SLONČIK Milan ČESTNÉ UZNÁNÍ I. STUPNĚ Sokol Vítkovice
194 SLONČÍK Milan ZASLOUŽILÝ ROZHODČÍ Sokol Vítkovice
195 SMOLÁK Vojtěch VZORNÝ TRENÉR Sokol Olomouc
196 SMOLÁK Vojtěch ZASLOUŽILÝ TRENÉR Sokol Olomouc
197 SOUKUP Jiří ČESTNÉ UZNÁNÍ I. STUPNĚ PSK Olymp Praha
198 SOUKUP Jiří ZASLOUŽILÝ ROZHODČÍ PSK Olymp Praha
199 SOUKUP Jiří ČESTNÉ UZNÁNÍ ČUS PSK Olymp Praha
200 SPLÍTEK Antonín BRONZOVÝ ODZNAK FILA PSK Olymp Praha
201 SRSTKA Zdeněk ČESTNÉ UZNÁNÍ U PŘÍLEŽITOSTI 120. VÝROČÍ ZÁPASU V ČR NEČLEN
202 STAHOŇ ml. Alois ČESTNÉ UZNÁNÍ III. STUPNĚ Spartak Chrastava
203 STAHOŇ st. Alois VZORNÝ TRENÉR Spartak Chrastava
204 STAHOŇ st. Alois ČESTNÉ UZNÁNÍ I. STUPNĚ Spartak Chrastava
205 STRNISKO Július   ZASLOUŽILÝ MISTR SPORTU RH Praha
206 STUPKA Rudolf VZORNÝ TRENÉR Sklo Union Teplice
207 SVITEK Belo VZORNÝ TRENÉR Glaverbel CZECH Teplice
208 SVITEK Belo ČESTNÉ UZNÁNÍ ČUS SO Zápas Teplice
209 SÝKORA Vojtěch MISTR SPORTU Sklo Union Teplice
210 SÝKORA Josef VZORNÝ TRENÉR Sokol Borohrádek
211 SZTURC Jiří ing. ZASLOUŽILÝ ROZHODČÍ TŽ Třinec
212 SZTURC Jiří Ing. ČESTNÉ UZNÁNÍ I. STUPNĚ TŽ Třinec
213 ŠÁFR Josef ČESTNÉ UZNÁNÍ U PŘÍLEŽITOSTI 120. VÝROČÍ ZÁPASU V ČR NEČLEN
214 ŠKOLNÍK Josef ing. VZORNÝ ROZHODČÍ Glaverbel CZECH Teplice
215 ŠKOLNÍK Josef ing. ČESTNÉ UZNÁNÍ I. STUPNĚ Glaverbel CZECH Teplice
216 ŠKOLNÍK Josef Ing. ZASLOUŽILÝ ROZHODČÍ SO Zápas Teplice
217 ŠNELLY ml. Ladislav Mgr. VZORNÝ TRENÉR CZECH WRESTLING Chomutov
218 ŠNELLY st. Ladislav ČESTNÉ UZNÁNÍ I. STUPNĚ Jiskra Havlíčkův Brod
219 ŠPIRUTA Miroslav ČESTNÉ UZNÁNÍ I. STUPNĚ Baník Ostrava
220 ŠTĚRBA František ČESTNÉ UZNÁNÍ I. STUPNĚ ASK VALZAP Chomutov
221 ŠVADLEŇÁK Jaroslav MISTR SPORTU SO Zápas Teplice
222 ŠVAGROVSKÁ Věra ČESTNÉ UZNÁNÍ I. STUPNĚ NEČLEN
223 ŠVEC Zdeněk ZASLOUŽILÝ TRENÉR Jiskra Havlíčkův Brod
224 ŠVEC Marek ČESTNÉ UZNÁNÍ ČUS PSK Olymp Praha
225 ŠVEC Jiří   ZASLOUŽILÝ MISTR SPORTU RH Praha
226 ŠVEHLA Petr ČESTNÉ UZNÁNÍ ČUS NEČLEN
227 ŠVEHLA Petr ZASLOUŽILÝ MISTR SPORTU PSK Olymp Praha
228 TOBOLA Tomáš MISTR SPORTU Glaverbel CZECH Teplice
229 TÓTH Vojtěch ČESTNÉ UZNÁNÍ I. STUPNĚ Glaverbel CZECH Teplice
230 TÓTH Vojtěch MISTR SPORTU Sklo Union Teplice
231 TÓTH Vojtěch ZASLOUŽILÝ TRENÉR Sklo Union Teplice
232 TÓTH Vojtěch ČESTNÉ UZNÁNÍ U PŘÍLEŽITOSTI 120. VÝROČÍ ZÁPASU V ČR SO Zápas Teplice
233 TRNKA Zdeněk ČESTNÉ UZNÁNÍ I. STUPNĚ Slovan Hodonín
234 TRNKA Zdeněk VZORNÝ TRENÉR Slovan Hodonín
235 TRNKA st. Zdeněk ČESTNÉ UZNÁNÍ U PŘÍLEŽITOSTI 120. VÝROČÍ ZÁPASU V ČR Sokol Hodonín
236 TŘEŠŇÁK Jan MISTR SPORTU Glaverbel CZECH Teplice
237 URBAN Josef MISTR SPORTU Sklo Union Teplice
238 VÁLA David ČESTNÉ UZNÁNÍ ČUS PSK Olymp Praha
239 VALACHOVIČ st. Zdeněk VZORNÝ TRENÉR TJ Holýšov
240 VARGA Miroslav Bc. VZORNÝ TRENÉR Jiskra Havlíčkův Brod
241 VARGA Ervín Dr. ZASLOUŽILÝ TRENÉR PSK Olymp Praha
242 VARGA Ervín PaeDr. ČESTNÉ UZNÁNÍ U PŘÍLEŽITOSTI 120. VÝROČÍ ZÁPASU V ČR PSK Olymp Praha
243 VAVRLA Jindřich Mgr. MISTR SPORTU Sokol Moravská Ostrava II
244 VEJSADA František ČESTNÉ UZNÁNÍ I. STUPNĚ KZ Bohemians Praha
245 VEJSADA Jindřich Mgr. ČESTNÉ UZNÁNÍ I. STUPNĚ KZ Bohemians Praha
246 VEJSADA Jindřich Mgr. VZORNÝ TRENÉR KZ Bohemians Praha
247 VEJSADA Petr ČESTNÉ UZNÁNÍ I. STUPNĚ KZ Bohemians Praha
248 VEJSADA Jindřich Mgr. ZASLOUŽILÝ TRENÉR KZ Bohemians Praha
249 VELECKÝ Milan VZORNÝ TRENÉR TAK Hellas Brno
250 VELECKÝ Milan ZASLOUŽILÝ TRENÉR TAK Hellas Brno
251 VOKOUN Jan ČESTNÉ UZNÁNÍ I. STUPNĚ Lokomotiva Liberec
252 VOKOUN Jan VZORNÝ TRENÉR Lokomotiva Liberec
253 VOPELKA Evžen Mgr. ČESTNÉ UZNÁNÍ I. STUPNĚ TAK Hellas Brno
254 ZACHARIÁŠ Jiří VZORNÝ ROZHODČÍ Jiskra Havlíčkův Brod
255 ZEMAN Miroslav Ocenění ČOV NEČLEN
256 ZEMAN Jaroslav ČESTNÉ UZNÁNÍ ČUS PSK Olymp Praha
257 ZEMAN Jaroslav   MISTR SPORTU RH Praha
258 ZEMAN Jaroslav   ZASLOUŽILÝ MISTR SPORTU RH Praha
259 ZVĚŘINA Oldřich ČESTNÉ UZNÁNÍ I. STUPNĚ Slovan Hodonín
260 ŽÁČEK Miroslav ČESTNÉ UZNÁNÍ I. STUPNĚ TAK Hellas Brno
261 ŽÁČEK Miroslav ČESTNÉ UZNÁNÍ U PŘÍLEŽITOSTI 120. VÝROČÍ ZÁPASU V ČR TAK Hellas Brno
262 ŽELEV Vasil ZASLOUŽILÝ TRENÉR TJ Klášterec n/Ohří
263 ŽIVNÝ Miroslav ČESTNÉ UZNÁNÍ ČUS Sokol Plzeň
Spojte se s námi Facebook ico Youtube ico
Kontakty
P.O. BOX 40
Zátopkova 100/2
160 17 Praha 6
Tel.: +420 242 429 222
Fax: +420 242 429 222
E-mail: zapas@cuscz.cz
United World Wrestling United World Wrestling Europe
Nahoru Copyright 2017 © deSigno Solutions s.r.o. - Všechna práva vyhrazena