Tréninkový kemp Chomutov

Tréninkový kemp Chomutov

Od 3. 6. do 13. 6. 2020 se vybraní členové SCM, tvořící reprezentační družstvo kadetů a juniorů v zápase řeckořímském, zúčastnili tréninkového kempu v Chomutově, který měl sloužit k restartu jejich sportovní činnost po koronavirové pauze.

Kempu se zúčastnilo 16 sportovců z celé ČR doplněných o členy klubu Czech Wrestling Chomutov. Příprava byla zaměřena především na restart zápasnických dovedností a na rozvoj všeobecných fyzických parametrů.

Tréninkového kempu se pod vedením trenérů Zdeňka Švece a Ladislava Šnellyho zúčastnili: Vít Lébl, Matouš Jankovič, Jakub Šimčík, Denis Mertl, Matěj Šrytr, Jiří Janda, Michal Zelenka, Ivo Švígler, Ondřej Réz, Jiří Čapek, Tadeáš Hakl, Marek Vrba, Josef Pfeifer, Marek Pokuta, David Kolář a Artur Sarkisjan. Z původně nominovaných závodníků se ze studijních důvodů kempu nezúčastnili Michal Daniel a Ondřej Havelka, ze zdravotních důvodů Tomáš Trojka, Daniel Janošek a Radek Šifalda, po dohodě s PSK Olymp Praha Marcel Albini a účast odmítl David Cvinger. Na místa za závodníky, kteří se kempu nemohli zúčastnit, byli donominováni Matouš Jankovič a Ondřej Réz.

Fotogalerii naleznete zde:

Leave a Reply

Your email address will not be published.