V Chomutově uzavřeli prázdniny juniorským kempem

V Chomutově uzavřeli prázdniny juniorským kempem

Poslední kemp v rámci prázdninového volna, který byl zároveň náhradou za původně plánovaný a následně zrušený tréninkový kemp v Chorvatsku, se uskutečnil od 20. do 30. srpna v Chomutově. Kempu se zúčastnilo osm juniorských reprezentantů v zápase řeckořímském z celé ČR, kteří byli doplněni o členy klubu Czech Wrestling Chomutov.

Zleva Daniel Jankovič, Luděk Konvičný, Ruslan Zainalabidov, Denis Mertl, David Kolář, Ondřej Réz, Josef Pfeifer, Matěj Šrytr, Ladislav Šnelly, Matouš Jankovič, Jiří Janda, a Marcel Albini

Příprava byla zaměřena především na zvýšení fyzické kondice s akcentem na silovou přípravu. Tréninkového kempu se pod vedením trenéra Ladislava Šnellyho a za pomoci Daniela Jankoviče zúčastnili: Matouš Jankovič, Denis Mertl, Matěj Šrytr, Ondřej Réz, Jiří Janda, Josef Pfeifer, David Kolář a Marcel Albini. Z původně nominovaných závodníků se z důvodu účasti na vlastním klubovém soustředění nemohli zúčastnit Jakub Šimčík, Michal Daniel, Michal Zelenka, Ivo Švígler, Jiří Čapek, Ondřej Havelka a Artur Sarkisjan, ze zdravotních důvodů Tadeáš Hakl, Marek Vrba a Jan Cymorek a z rodinných důvodů Vít Lébl.

Leave a Reply

Your email address will not be published.