Aktuality z ME juniorů – Řím, Itálie

David Průša prohrál s Bulharem 8:0 a teď bude čekat, jak dopadnou další boje. Jakub Kročák prohrál 5:1 s Turkem a teď bude čekat, jak dopadnou další boje.

Váhová kategorie do 67 kg – 22 závodníků, Denis Mertl má los č.2, takže v předkole nezápasí a postupuje rovnou do 1/16, ve kterém se utká s Hasanovem (Ázerbajdžán). Váhová kategorie do 72 kg – 22 závodníků, Jakub Bielesz má los č. 8, takže v předkole nezápasí a postupuje rovnou do 1/16, ve kterém se utká s Yarbilovem (Rusko). Váhová kategorie do 97 kg – 16 závodníků, Ondřej Dadák má los č. 2, takže postupuje rovnou do 1/16 ve kterém se utká s Pustashilouvom (Bělorusko).

Hmotnostní kategorie do 77 kg, přemožitel Davida Průši Bulhar Zazshev přistoupil do finále, takže David se zítra v prvním kole repasáže utká s Gurulim z Gruzie. Hmotnostní kategorie do 87 kg, přemožitel Jakuba Kročáka Turek Tan podlehl v 1/4 Szockemu z Maďarska a do zítřejší repasáže tak Jakub Kročák nepostupuje.

 

 

David Průša jde zítra na žíněnku “C”, utkání č. 139, což je první utkání, takže by mělo začít v 10.30 hodin, Ondřej Dadák jde na žíněnku “B”, utkání č. 121, což je jedenácté utkání, takže by mělo začít cca v 11.30 hodin. Jakub Bielesz jde zítra na žíněnku “A”, utkání č. 96, což je patnácté utkání, takže by mělo začít cca v 11.50 hodin. Denis Mertl jde zítra na žíněnku “C”, utkání č. 156, což je sedmnácté utkání, takže by mělo začít cca ve 12.00 hodin.
Přímý přenos lze sledovat na internetovém odkaze: https://unitedworldwrestling.org/event/european-championships-5

 

Ladislav Šnelly