Aktuality z ME juniorů – Řím, Itálie

Průša v 1. kole repasáže prohrál 8:0 s Gurulim z Gruzie a vypadl, Ondřej Dadák porazil v 1. kole 6:4 Pustashilova z Běloruska a postupuje do 1/4 finále, ve kterém se utká s Euwem ze Švýcarska.

Bielesz v 1. kole prohrál 8:0 s Yarbilovem z Ruska a bude čekat, zda se jeho soupeř probojuje do finále, Ondřej Dadák prohrál ve 2. kole 7:3 z Euwem ze Švýcarska a bude čekat, zda se jeho soupeř probojuje do finále, Denis Mertl v 1. kole prohrál 8:0 s Hasanovem z Ázerbajdžánu a bude čekat, zda se jeho soupeř probojuje do finále.
Všichni tři soupeři, kteří vyřadili naše závodníky, právě postoupili do večerního semifinále, takže budeme čekat ….

Hmotnostní kategorie do 67 kg, přemožitel Denise Mertla Ázerbajdžánec Hasanov podlehl v 1/2 Khetsurianimu z Gruzie a do zítřejší repasáže tak Denis Mertl nepostupuje. Hmotnostní kategorie do 72 kg, přemožitel Jakuba Bielesze Yarbilov z Ruska postoupil do finále, takže Jakub Bielesz se zítra v prvním kole repasáže utká s Sandersem z Německa. Hmotnostní kategorie do 97 kg, přemožitel Ondřeje Dadák Švýcar Euw podlehl v 1/2 Raggingerovi z Rakouska a do zítřejší repasáže tak Ondřej Dadák nepostupuje.

Jakub Bielesz jde zítra na žíněnku “A”, utkání č. 213, což je osmnácté utkání, takže by mělo začít cca ve 12.00 hodin.
Přímý přenos lze sledovat na internetovém odkaze: https://unitedworldwrestling.org/event/european-championships-5

 

Ladislav Šnelly