Sportovní diplomacie

Vážení sportovní přátelé,

rádi bychom Vás informovali o dalším ročníku vzdělávacího programu Sportovní diplomacie, který připravil Český olympijský výbor společně s Vysokou školou ekonomickou v Praze, Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy ČR, Slovenským olympijským a sportovním výborem a dalšími institucemi pro zájemce z řad sportovních svazů. Hlavním cílem programu je připravit účastníky tak, aby byli kvalitními a efektivními zástupci svých organizací v rámci domácích i mezinárodních sportovních struktur, a posílit tak zastoupení českého sportu v mezinárodních sportovních organizacích.

Program je součástí projektu Duální kariéra a je určen jak současným pracovníkům sportovních organizací, tak například sportovcům, kteří by se po skončení kariéry chtěli věnovat další práci v této oblasti. Sportovní diplomacie nabízí vzdělání v oborech, jako jsou organizace a financování sportu, management a marketing, sportovní diplomacie, komunikace a další oblasti potřebné pro činnost ve sportovních organizacích. Přednášející jsou odborníci a praktici v jednotlivých oborech, ve většině případů s hlubokou zkušeností ze sportu. Více informací naleznete v přílohách, kde také najdete přihlášku uchazeče o studium i přihlášku svazu uchazeče ke studiu.

Další podrobnosti o programu a jeho podmínkách si můžete přečíst na http://dualcareer.cz/sportovni-diplomacie, v případě jakýchkoliv otázek, se na mě prosím neváhejte obrátit.

Uzávěrka pro podání přihlášek na e-mailovou adresu info@olympic.cz je 28. června 2019.

Budeme moc rádi, pokud budete informace o možnosti studia šířit dále Vašimi svazy.

 

S přáním pěkného dne

 

Veronika Zemanova
Head of International Relations 

Czech Olympic Committee
Benesovska 6
101 00  Praha 10, Vrsovice
gsm: +420 602 299 809
email: zemanova@olympic.cz
web: www.olympic.cz

 

Brozura vzdelavaci program

Informace o studiu

Prihlaska kandidata

Prihlaska svazy