Aktuality

Adéla Hanzlíčková vybojovala na mezinárodním turnaji Yasar Doğu zlato!

Posted on - aktualizováno

Adéla Hanzlíčková se na prvním turnaji v letošním olympijském roce představila ve skvělé formě a na kvalitně obsazeném mezinárodním turnaji Yasar Doğu v Turecku získala zlatou medaili. Ve své váze (68 kg) měla osm soupeřek. Jako první se utkala s domácí Seda Basgol, kterou za necelou minutu prvního kola dokázala položit na lopatky. V semifinále se utkala … Celý článek Adéla Hanzlíčková vybojovala na mezinárodním turnaji Yasar Doğu zlato!

Reprezentační družstvo juniorů odjíždí na kemp do Olympijského centra

Posted on - aktualizováno

Ve dnech od 12. 1. do 19. 1. 2020 se reprezentační družstvo juniorů v zápase řeckořímském zúčastní pod vedením trenéra Ladislava Šnellyho mezinárodního tréninkového kempu v běloruském Národním Olympijském centru Stayki. Českou republiku budou na této akci reprezentovat Vít Lébl, Denis Mertl, Ondřej Havelka, Marek Pokuta a Marcel Albini.

VT Chomutov – junioři ř.ř.

Posted on

Ve dnech od 15.12. do 21.12.2019 se reprezentační družstvo juniorů v zápase řeckořímském, zúčastní pod vedením trenérů Zdeňka Švece a Ladislava Šnellyho tréninkového kempu v Chomutově. Českou republiku budou na této akci reprezentovat Vít Lébl, Jakub Šimčík, Denis Mertl, Michal Daniel, Neklan Špatný, Ivo Švígler, Jiří Čapek, Tadeáš Hakl, Marek Vrba, Marko Spivak, Ondřej Havelka, Jan … Celý článek VT Chomutov – junioři ř.ř.

Tréninkový kemp „Vilnius 2019“

Posted on - aktualizováno

Ve dnech od 01.12. do 08.12.2019 se reprezentační družstvo juniorů v zápase řeckořímském zúčastnilo mezinárodního tréninkového kempu dospělých a juniorů, který probíhal v litevském národním Olympijském sportovním centru. Tréninkového kempu se zúčastnilo 50 závodníků ze 3 zemí (LIT, LOT a CZE). Příprava byla zaměřena především na maximální objem specifických zápasnických činností a dovedností. Českou republiku na … Celý článek Tréninkový kemp „Vilnius 2019“

Tréninkový kemp Vysoké Tatry – Slovensko

Posted on - aktualizováno

Reprezentanti Adéla Hanzličkova a David Kopřiva se v terminu 24.11.-6.12.2019 připravují společně na novou sezónu ve Vysokých Tatrách na Štrbském plese. Ubytování jsou v hotelu FIS.

Mezinárodní tréninkový kemp junioři ř.ř. – Vilnius, Litva

Posted on - aktualizováno

Ve dnech od 01.12. do 08.12.2019 se reprezentační družstvo juniorů v zápase řeckořímském zúčastní pod vedením trenérů Zdeňka Švece a Ladislava Šnellyho mezinárodního tréninkového kempu v národním sportovním centru v litevském Vilniusu. Českou republiku budou na této akci reprezentovat Vít Lébl, Jakub Šimčík, Denis Mertl, Jiří Čapek, Tadeáš Hakl, Marek Vrba, Ondřej Havelka, Marek Pokuta, Artur Sarkisjan … Celý článek Mezinárodní tréninkový kemp junioři ř.ř. – Vilnius, Litva

Tréninkový kemp kadetů ř.ř. – Chomutov

Posted on

Tréninkový kemp kadetů ř.ř. „Chomutov“ Ve dnech od 24.11. do 30.11.2019 se reprezentační družstvo kadetů v zápase řeckořímském v Chomutově zúčastnilo společného tréninkového kempu reprezentačního týmu ČR kadetů a VSCM a SCM Chomutov. Tréninkového kempu se zúčastnilo 19 reprezentantů z celé ČR. Příprava byla zaměřena především na specifické zápasnické činnosti a dovednosti. Tréninkového kempu se pod vedením … Celý článek Tréninkový kemp kadetů ř.ř. – Chomutov

VT Vilnius – junioři ř.ř.

Posted on

Ve dnech od 01.12. do 08.12.2019 se reprezentační družstvo juniorů v zápase řeckořímském zúčastní pod vedením trenérů Zdeňka Švece a Ladislava Šnellyho mezinárodního tréninkového kempu v národním sportovním centru v litevském Vilniusu. Českou republiku budou na této akci reprezentovat Vít Lébl, Jakub Šimčík, Denis Mertl, Jiří Čapek, Tadeáš Hakl, Marek Vrba, Ondřej Havelka, Marek Pokuta, Artur Sarkisjan … Celý článek VT Vilnius – junioři ř.ř.

VT Chomutov – kadeti ř.ř.

Posted on

Ve dnech od 24.11. do 30.11.2019 se reprezentační družstvo kadetů v zápase řeckořímském, zúčastní pod vedením trenérů Zdeňka Švece a Ladislava Šnellyho, tréninkového kempu v Chomutově. Českou republiku budou na této akci reprezentovat Dalgat Magomedov, Matěj Zvolánek, Lukáš Grochál, Martin Cichý, Filip Bartošík, Pavel Dočkal, Adam Vlach, Jiří Kořán, Patrik Miksa, Stanislav Karaba, Jan Kořínek, Matouš … Celý článek VT Chomutov – kadeti ř.ř.