Aktuality

VT junioři ř.ř. – Zaporozhie, Ukrajina

Posted on

Ve dnech od 17.06. do 28.06.2018 se reprezentační družstvo juniorů v zápase řeckořímském, zúčastní pod vedením trenérů Zdeňka Švece a Ladislava Šnellyho, mezinárodního tréninkového kempu v Ukrajinském Zaporozhie. Českou republiku budou na této akci reprezentovat Jan Božok, Gadžimurad Pačuta, Denis Mertl, Jakub Bielesz, David Průša, Jakub Kročák a Ondřej Dadák. Tréninkový kemp bude součástí přípravy k ME … Celý článek VT junioři ř.ř. – Zaporozhie, Ukrajina

VT kadeti ř.ř. – Zaporozhie, Ukrajina

Posted on

Ve dnech od 17.06. do 28.06.2018 se reprezentační družstvo kadetů v zápase řeckořímském zúčastní pod vedením trenérů Zdeňka Švece a Ladislava Šnellyho, závěrečného mezinárodního tréninkového kempu před MS kadetů, přičemž kemp se uskuteční v Ukrajinském Zaporozhie. Za Českou republiku byli na tuto akci nominováni Jiří Čapek, Ivo Švígler, Michal Daniel, Tadeáš Hakl, Ondřej Havelka, Marek Vrba, … Celý článek VT kadeti ř.ř. – Zaporozhie, Ukrajina

MT „XXIII. Torneo Internazionale Cittá di Sassari 2018“, junioři ř.ř. – Sassari, Italie

Posted on - aktualizováno

Ve dnech od 23.05. do 05.06.2018 se reprezentační družstvo juniorů v zápase řeckořímském zúčastnilo mezinárodního turnaje kategorie UWW v Italském Sassari a následně i tréninkového kempu, který probíhal ve sportovním středisku Stintino. V turnaji startovalo v 7 hmotnostních kategoriích 50 závodníků ze 6 zemí (ITA, ESP, KOR, POR, RUS a CZE). Českou republiku na této akci reprezentovali … Celý článek MT „XXIII. Torneo Internazionale Cittá di Sassari 2018“, junioři ř.ř. – Sassari, Italie

Aktuality z MT UWW kadetů v zápase ř.ř. – Subotice, Srbsko

Posted on

Mezinárodní turnaj kadetů UWW za účasti deseti států – SRB, CZE, CRO, SLO, SWE, FIN, POL, USA, HUN, ROU. Od pondělí proběhne týdenní soustředění, které směřuje k MS. Turnaje a soustředění se zúčastní do 60 kg Jiří Čapek, do 80 kg Ondřej Havelka a do 110 kg Marcel Albini. Trenér Zdeněk Švec. Dneska prohrál na … Celý článek Aktuality z MT UWW kadetů v zápase ř.ř. – Subotice, Srbsko

Ocenění nejlepším za rok 2017 ve volném stylu

Posted on

V Ostravě 2.6.2018 při konání MČR ve volném stylu mužů a žen proběhlo vyhlášení a ocenění nejlepších zápasníků v kategorii žen a mužů a ocenění nejlepšího trenéra za rok 2017. V kategorii žen zvítězila a byla oceněna Adéla Hanzlíčková v kategorii mužů za oba styly byl vyhlášen nejlepším zápasníkem Vojtěch Piskoř. Trenérem za rok 2017 … Celý článek Ocenění nejlepším za rok 2017 ve volném stylu

Výsledky MT Ludbreg kadetek a juniorek v zápase v.s. – Ludbreg, Chorvatsko

Posted on

Turnaje se zúčastnilo 433 závodníků včetně chlapců ř.ř. ze 14 států Evropy.   Kadetky: místo – Michalcová Anna – 57 kg – nejtechničtější zápasnice turnaje místo – Balíková Markéta – 57 kg – bude zařazena do kádru repre kadetek místo – Kiričenková Kristýna – 61 kg místo – Bilíková Bára – 69 kg   Juniorky … Celý článek Výsledky MT Ludbreg kadetek a juniorek v zápase v.s. – Ludbreg, Chorvatsko

Výsledky z ME kadetů v zápase v.s. – Skopje, Makedonie

Posted on

Jediným zástupcem české výpravy ve volném stylu na ME kadetů byl Filip Jíreš s trenérem J.Žákem, který prohrál těsně ve váze do 110 kg, se  soupeřem Uladzislau Khamitski z Běloruska 2:3 na body a do dalších bojů nepostoupil. Filip Jireš obsadil celkově 11.místo ze 17 závodníků. Milan Hemza

MT Dunajská Středa, Slovensko – výsledky

Posted on

MT v zápase volný styl juniorů, kadetů a žáků se zúčastnili závodníci Maďarska, Rakouska, Česka a Slovenska. Na turnaji startovali také juniorští reprezentanti ČR a vedli si úspěšně. Vojtěch Piskoř obsadil 1.místo v kategorii do 86 kg Matouš Vondál obsadil 1.místo v kategorii do 92 kg David Kopřiva obsadil 3.místo v kategorii do 65 kg(zápasil … Celý článek MT Dunajská Středa, Slovensko – výsledky

MT juniorů v zápase ř.ř., výsledky – Sassari, Itálie

MT Sassari (ITA) – junioři ř.ř.“ hmotnostní kategorie 67 kg, Denis Mertl – 2. místo, 1. kolo vítězství 8:0 nad Sanchezem (ESP), 2. kolo vítězství 8:0 nad Min Seong (KOR), 3. kolo prohra 1:2 se Sanfilippem (ITA) hmotnostní kategorie 72 kg, Jakub Bielesz – 1. místo, 1. kolo vítězství 7:1 nad Tripodim (ITA), 2. kolo … Celý článek MT juniorů v zápase ř.ř., výsledky – Sassari, Itálie

MT Dunajská Středa, Slovensko

Posted on

26.5. 2018 se koná v Dunajské Stredě MT v zápase volný styl kadetů a juniorů. Za ČR se ho zúčastní také juniorští reprezentanti  David Kopřiva 65 kg, Vojtěch Piskoř 86 kg a Matouš Vondál 92 kg.  V kategorii kadetů bude startovat ve váze 110 kg Filip Jireš, účastník nedávného ME kadetů v Záhřebu. Milan Hemza