Výsledky MT “Gran Premio de España”v zápase ř.ř. a v.s. mužů a žen – Madrid, Španělsko

Úterý, Červenec 17th, 2018

Ve dnech 13-15.7.2018 se konal v Madridu mezinárodní turnaj v zápase mužů a žen obou stylů.

 

Řecko římský zápas muži

Turnaje se zúčastnilo 56 závodníků ze 13-ti zemí

 

72 kg  Matouš Morbitzer, 6 závodníků – I. místo

I. kolo Dongsu KOR. Vítězí 7:4 na body
II. kolo Steigl AUT. Maty poráží Rakušana 6:3 na body.
III. kolo Žižka CZE. Vítězí 8:0 pro tech. převahu.
Finale Pufler AUT. Vítězí 9:0 pro tech. převahu

 

72 kg  Jan Žižka, 6 závodníků – 4. místo

I. kolo Pufler AUT. Rakušan vítězí 8:5 na body
II. kolo. Bujor ESP. Vítězí Honza 8:0 pro technickou pŕevahu
III. kolo Morbitzer CZE, který poráží Honzu 8:0 pro tech. převahu
IV. kolo (3.-4. místo) Dongsu KOR, vítězí Korejec pro tech. převahu 8:0

 

77 kg  Oldřich Varga, 10 závodníků –  2. místo

I. kolo Walsh USA, vítězí Olda 9:0 na tech. převahu
II. kolo Petrishin ISR, opět vítězství, 3:0 na body
III. kolo Dariozzi ITA. Poráží Itala 7:2 na body
Finale Kerchiyev SWE. Za příznivého stavu 3:0 v závěru utkání prohrává Olda na lopatky

 

82 kg  Petr Novák, 8 závodníků – 3. místo

I. kolo Vardanyan RUS, který vítězí na technickou převahu
II. kolo (3.-4. místo) Stefanowicz USA. Vítězí Petr 6:0 na body

 

97 kg  Artur Omarov, 6 závodníků – 3. místo

I. kolo Borisov RUS, který vítězí 3:0 na body
II. kolo Magomedov RUS. Artur vítězí 6:4 na body
III. kolo Gastl AUT. Vítězí Rakušan 3:2 na body

 

Volný styl muži a ženy

Za ČR byli v zápase volný styl nominováni a na turnaji startovali v kategorii žen Lenka Hocková, Adéla Hanzlíčková a v kategorii mužů, junioři připravující se na ME 2018 David Kopřiva, Vojtěch Piskoř a Matouš Vondál.

 

61 kg  Kopřiva David, 8 závodníků – 5.místo

Graff Tyler                         USA                       0:10
Sungmin Choin                 KOR                       2:10

 

86 kg  Vondál Matouš, 9 závodníků – 5.místo

Tikhaev Rasul                   BLR                        0:10
Nagy Mihaly                      HUN                       0:10

 

86 kg  Piskoř Vojtěch – 7.místo

Ilaldyev Naib                     SWE                      0:10

 

55 kg  Hocková Lenka, 12 závodnic – 7.místo

Ratkauskaité Aukse         LTU                        8:4
Mattsson Sofia                 SWE                      0:10
Galambos Romana          HUN                      0:6

 

65 kg  Hanzlíčková Adéla, 10 závodnic – 2.místo

Sleisz Gabriella                HUN                       2:1 a lopatky
Molinari Forrest                USA                       4:1 a lopatky
Johansson Henna            SWE                     10:3 !!!
Kuznetsová Maria            RUS                       7:8

 

 

Václav Scheiner st.  – trenér reprezentace mužů ř. ř. stylu

Milan Hemza – trenér reprezentace mužů a žen v. s. stylu

Facebook Komentáře

Spojte se s námi Facebook ico Youtube ico
Kontakty
P.O. BOX 40
Zátopkova 100/2
160 17 Praha 6
Tel.: +420 242 429 222
Fax: +420 242 429 222
E-mail: zapas@cuscz.cz
United World Wrestling United World Wrestling Europe
Nahoru Copyright 2018 © deSigno Solutions s.r.o. - Všechna práva vyhrazena