Struktura oddílů SZČR a kontaktní údaje

SVAZ ZÁPASU ČESKÉ REPUBLIKY ( SZČR )

Adresa:                        Zátopkova 100/2, P.O. BOX 40, 160 17 Praha 6

Č.ú.:                                       154 925 858 / 0600
IČO:                                       00538515
Internetové stránky:               www.czech-wrestling.cz
E-mail:                                   zapas@cuscz.cz
Sekretář svazu zápasu :         Věra Švagrovská
                                               tel/fax: 242 429 222
                                               mobil:  602 871 256
                                    

OBLAST  PRAHY A  STŘEDNÍCH  ČECH   SOUBOR

Předseda:   Mgr. Jindřich Vejsada                         Lessnerova 261

                    Č.ú. 115-3451340227/0100                109 00 Praha 10

                   pořadové číslo 01000                           tel: 602 386 671

                   e-mail: jvejsada@volny.cz

 

TJ KZ Bohemians Praha                             Mgr. Jindřich Vejsada

č.ú. 18436101/0100, v.s. 227                         Lessnerova 261

zkrácený název – Bohem.                              109 00 Praha 10

pořadové číslo 01001                                     tel: 602 386 671

e-mail: jvejsada@volny.cz

web: www.bohemians-zapas.do.am

 

TJ K.A. Smíchov                                           Bedřich Pištík

č.ú. 214132957/0300                                     Boloňská 307

Zkrácený název – Smích.                               109 00 Praha 10 Horní Měcholupy

pořadové číslo 01002                                     tel:      606 489 712

e-mail: medabedaeda@seznam.cz

 

TJ PSK Olymp Praha                                   oddíl zápasu

č.ú. 0207442359/0800                                   Za Císařským mlýnem 1063

zkrácený název – Olymp                                170 00 Praha 7

pořadové číslo 01003                                     tel:      Mgr. J.Žák – 775 511 611

e-mail: jirka.zak@seznam.cz
web: www.pskolymppraha.cz

 

T.J. Sokol Vyšehrad                                      Jakub Krucký

č.ú.                                                                 Rakovského 3140/5

zkrácený název – Vyšeh.                               143 00 Praha 4

pořadové číslo 01004                                     tel: 774 848 721

e-mail: jakubkrucky@seznam.cz

 

1.PTS „Táborník“ Mladá Boleslav              Vladimír Tůma

č.ú. 816400-584/0600                                    Erbenova 876

zkrácený název – M.Bol.                               293 01 Mladá Boleslav

pořadové číslo 01005                                     tel:      724 366 286

e-mail: irain@seznam.cz

 

T.J. Sokol Hnidousy Motyčín                       Rostislav Pinkas

č.ú. 2000661211/2010                                   U lípy 641

zkrácený název – Hnid.                                 273 07 Vinařice

pořadové číslo 01006                                     tel:      724 369 110

e-mail: rostislav.pinkas@prg.aero

 

T.J. Sokol Dříň                                              Josef Stöber

č.ú.                                                                 Unhošťská 2009

zkrácený název – Dřín.                                  272 01 Kladno 2

pořadové číslo 01007                                     tel: 604 123 352

e-mail: stober.j@seznam.cz

 

OBLAST ZÁPADOČESKÁ   SOUBOR

Předseda:   Petr Živný                                            Koterovská 69 

                                                                                301 00 Plzeň

                   pořadové číslo 02000                           tel: 606 642 248

                                                                                e-mail: zivnypetr@seznam.cz

 

Zápas Stříbro                                                 Tomáš Adam

č.ú.000000-2378998369/0800                       Na vinici 1067

zkrácený název – Stříb.                                  349 01 Stříbro

pořadové číslo 02001                                     tel: 604 751 779

e-mail: tomasadamm@seznam.cz

web: www.zapas-stribro.wz.cz

 

TJ Jiskra Nejdek                                           Hana Neudertová

č.ú. 19-6937170217/0100                              nám. Karla IV. 235

zkrácený název – Nejd.                                  362 21 Nejdek

pořadové číslo 02002                                     tel: 776 712 004

e-mail: neudertova@seznam.cz

 

TJ Holýšov                                                     Miloslav Lavička

č.ú. 0761292319/0800                                   Krátká 17

zkrácený název – Holyš.                                345 62 Holýšov

pořadové číslo 02003                                     tel:      602 331 894

e-mail: miloslav.lavicka@seznam.cz

 

TJ Lokomotiva Plzeň                                    Ladislav Bešťák

č.ú. 4855520237/0100                                   Pod Vrchem 55

zkrácený název – Lok.Pl.                               312 07 Plzeň

pořadové číslo 02004                                     tel: 733 167 639

e-mail: ladislav.bestak@doosan.com

 

TJ Olympie Březová                                      Pavel Peterka

č.ú. 861457379/0800                                     Sklářská 81

zkrácený název – Břez.                                  357 61 Březová

pořadové číslo 02005                                     tel: 352 661 739

604 877 142

e-mail: p.peterka.brezova.zapas@seznam.cz

 

TJ Slavoj Plzeň z.s.                                        Petr Živný

č.ú. 2474998/0300                                         Koterovská 69

zkrácený název – Sl.Plz.                                301 00 Plzeň

pořadové číslo 02006                                     tel: 606 642 248

e-mail: zivnypetr@seznam.cz

 

T.J. Sokol Plzeň I                                          zápasnický oddíl

č.ú. 722225359/0800                                     Štruncovy sady 1

zkrácený název – Sok.Pl.                               301 00 Plzeň

pořadové číslo 02007                                     tel: 377 223 142

e-mail: vlang@seznam.cz

tel: 602 786 308

 

T.J. Sokol Mariánské Lázně                         František Hejplík

č.ú. 187802758/0600                                     V Sadech 554

zkrácený název – M.Láz.                               353 01 Mariánské Lázně

pořadové číslo 02008                                     tel: 354 625 311

e-mail: mirapinc72@seznam.cz

OBLAST ÚSTECKÁ  SOUBOR

Předseda:   Ing. Josef Školník                                Studentská 586/9

                                                                                418 01 Bílina

                   pořadové číslo 03000                           tel: 608 179 620

                                                                                e-mail: zapasnik@email.cz

 

TJ Baník Meziboří                                        Alexandr Maslej

č.ú. 1041215379/0800                                   Okružní 240

zkrácený název – Mezib.                                435 13 Meziboří u Litvínova

pořadové číslo 03001                                     tel: 734 678 905

e-mail: a.maslej@seznam.cz

web: www.banikmezibori.cz

 

SO Zápas Teplice                                          Belo Svitek

č.ú. 1062955309/0800                                   Přítkovská 1466

zkrácený název – Tepl.                                   415 02 Teplice 1

pořadové číslo 03002                                     tel: 602 164 552

e-mail: belo.svitek@seznam.cz

 

TJ Klášterec n/Ohří                                       Vasil Želev

č.ú. 15932441/0100                                       17.listopadu 521

zkrácený název – Klášt.                                 431 51 Klášterec n/Ohří

pořadové číslo 03003                                     tel: 737 825 940

e-mail:

 

CZECH WRESTLING Chomutov              CZECH WRESTLING Chomutov o.s.

č.ú. 158570329/0300                                     Jiří Banovský

zkrácený název – CW Cho.                           Školní 1085/25

pořadové číslo 03004                                     430 01 Chomutov

tel: 608 963 123

e-mail: wrestling.cv@seznam.cz

 

TJ ZK Cíl Chomutov                                    Milan Adam

č.ú. 164749982/0600                                     Březenecká 4689

zkrácený název – Cíl Cho.                             430 04 Chomutov

pořadové číslo 03005                                     tel: 739 466 723

474 637 218

e-mail: m.adam@chomutov-město.cz

 

TJ Sokol Zápas Spořice                                Jiří Loukota

č.ú. 174329156/0300                                     Polní 620

zkrácený název – Spoř.                                  431 01 Spořice

pořadové číslo 03006                                     tel: 777 019 206

e-mail: j.loukota@globus.cz

 

SK NUR                                                        Aibat Rakhmetov

č.ú.                                                                 Ježkova 3220/2

zkrácený název – Nur                                    400 11 Ústí nad Labem

pořadové číslo 03007                                     tel: 773 463 770

e-mail: rakhmetov@seznam.cz

OBLAST LIBERECKÁ  SOUBOR

Předseda:   Alois Stahoň                                        Liberecká 470

463 31 Chrastava

                   pořadové číslo 04000                           tel: 724 104 121

                                                                                e-mail: alois.stahon@seznam.cz

 

TJ Lokomotiva Nelson Liberec                    Bohuslav Friedrich

č.ú. 29335461/0100                                       Volgogradská 199

zkrácený název – Lib.                                    460 07 Liberec IX.

pořadové číslo 04001                                     tel: 607 902 170

e-mail: bohuslav.friedrich@email.cz

 

T.J. Sokol Varnsdorf                                     oddíl zápasu

č.ú. 4559257-438/0800                                  Západní 2984

zkrácený název – Varns.                                407 47 Varnsdorf 1

pořadové číslo 04002                                     tel: 412 371 301 sport.hala

korespondent:                                                Dana Durecová

Čelakovická 2916

407 47 Varnsdorf

tel: 723 955 131

e-mail: durecova.d@tiscali.cz

 

TJ Spartak Nelson Chrastava                       Alois Stahoň

č.ú. 0982328389/0800                                   Liberecká 470

zkrácený název – Chrast.                               463 31 Chrastava

pořadové číslo 04003                                     tel: 724 104 121                               

e-mail: alois.stahon@seznam.cz

 

TJ Novia Krásná Lípa                                  Karel Dvořák

č.ú. 924512399/0800                                     Křižíkova 1001/15

zkrácený název – K.Lípa                               407 46 Krásná Lípa

tel: 608 723 855

e-mail: Karl.Dvorak@seznam.cz

pořadové číslo 04004                                     Pavel Doksanský

korespondent:                                                Rumburská 499

407 46 Krásná Lípa

tel:      607 921 786

e-mail: DoksanskyPavel@seznam.cz

web:  www.zapastjkrasnalipa.cz

 

Oddíl zápasu Prysk                                        Petr Skřinař

Dolní Prysk 42

zkrácený název – Prysk                                  471 15 Prysk

pořadové číslo 04005                                     tel: 732 989 047

email:  skrinarpetr@seznam.cz

OBLAST VÝCHODOČESKÁ  SOUBOR

Předseda:   František Maňásek                              Gočárova 1229

500 02 Hradec Králové

pořadové číslo 05000                                tel: 606 325 330          

                                                                                   email: cslhhk@seznam.cz

 

TJ Jiskra Havlíčkův Brod                             Zdenek Švec

č.ú.1120052379/0800                                    sídliště Pražská 2849

zkrácený název – H.Brod                              580 01 Havlíčkův Brod

pořadové číslo 05001                                     tel:      603 514 420

e-mail: zd.svec@tiscali.cz

web: www.facebook.com/TjJiskraHavlickuvBrod

 

T.J. Sokol Borohrádek                                  Radek Hemelík

č.ú. 150326516/0600                                     Rudé armády 4

zkrácený název – Boroh.                                517 24 Borohrádek

pořadové číslo 05002                                     tel:      775 205 099

e-mail: r.hemelik@email.cz

 

T.J. Sokol Rtyně                                            Jaromír Dřízal

č.ú. 203066018/0300                                     Pod Strání 25

zkrácený název – Rtyně                                  542 33 Rtyně v Podkrkonoší

pořadové číslo 05003                                     tel: 603 510 287

e-mail: jaromirdrizal@seznam.cz

 

T.J. Sokol Hradec Králové                            oddíl zápasu

č.ú. 332435/5100                                           Eliščino nábř.777

zkrácený název – Sok.HK                             500 03 Hradec Králové

pořadové číslo 05004                                     tel:      495 211 488

e-mail: rManaskova@seznam.cz

 

TJ Slavia Hradec Králové                             František Maňásek

č.ú. 1080172359/0800                                   Gočárova 1229

zkrácený název – Sla.HK                               500 02 Hradec Králové

pořadové číslo 05005                                     tel: 606 325 330

e-mail: cslhhk@seznam.cz

OBLAST JIHOMORAVSKÁ  SOUBOR

Předseda:   Ing. Petra Skalická                              Dillingerova 22

621 00 Brno

pořadové číslo 06000                          tel: 724 543 438

e-mail: petra.ille.skalicka@gmail.com

 

TJ Nivnice                                                     Zdeněk Krajčovič

č.ú. 1541295379/0800                                   Komenského 107

zkrácený název – Nivn.                                  687 51 Nivnice

pořadové číslo 06001                                     tel:      732 573 471

e-mail: zdenekkrajcovic@seznam.cz¨

jaromir.mahdal@seznam.cz

web: www.nivnicezapas.wgz.cz

 

TJ SK Jihlava                                                Petr Fábry

č.ú. 19130-681/0100                                      Mlýnská 43

zkrácený název – Jihl.                                    586 01 Jihlava

pořadové číslo 06002                                     tel: 608 210 152

e-mail: info@wrestling-jihlava.cz

web: www.wrestling-jihlava.cz

 

T.J. Sokol I Prostějov                                    oddíl zápasu

č.ú. 209550-708/0800                                    Skálovo nám.4

zkrácený název – Prosť.                                 796 01 Prostějov

pořadové číslo 06003                                     e-mail: emilmack@centrum.cz

JindrichHejcik@seznam.cz

zapaspv@zapaspv.cz

 

T.J. Sokol Hodonín                                     Mgr. Jiří Baják

č.ú. 1440388349/0800                                 nám. Osvobození 4

zkrácený název – Hod.                                  695 01 Hodonín

pořadové číslo 06004                                     tel: 728 151 788

e-mail: zapas.hodonin@centrum.cz

 

TJ Třebíč                                                      Josef Trnka

č.ú. 7539711/0100                                         Bartošova 42

zkrácený název – TJ Třeb.                              674 01 Třebíč

pořadové číslo 06006                                     tel:      604 724 186

e-mail: trnkatrebic@seznam.cz

 

Wrestling Club Třebíč                                   Jan Veselský

č.ú.                                                                 Františka Hrubína 1105

zkrácený název – Wr. Třeb.                           674 01 Třebíč

pořadové číslo 060010                                   tel: 777 304 805

e-mail: veselsky@wrestlingtrebic.cz

web: www.wrestlingtrebic.cz

 

TAK Hellas Brno                                          Posilovna

č.ú. 77839-621/0100                                      Horácké nám.15

zkrácený název – Brno                                   621 00 Brno

pořadové číslo 06007                                     tel:       541 225 475

e-mail: hellas.brno@centrum.cz

 

TJ Sokol Čechovice                                       Vojtěch Szilva

č.ú. 1500175389/0800                                   dr. J. Uhra 16

zkrácený název – Čech.                                 796 01 Prostějov

pořadové číslo 06008                                     tel: 608 718 813

      727 875 306

e-mail: v.szilva@centrum.cz

OBLAST MORAVSKOSLEZSKÁ  SOUBOR

Předseda:   Oto Wrzecionko                                   Koňská 239

                                                                                739 61 Třinec

                   pořadové číslo 07000                           tel: 603 467 410

                                                                                e-mail: envipro@email.cz

 

T.J. Sokol Moravská Ostrava II.                  Ing. Oldřich Holuša

č.ú. 7204990001/5500                                   Sokolská 46

zkrácený název – Ostr.                                   702 00 Moravská Ostrava

pořadové číslo 07001                                     tel: 602 713 274

e-mail: holusa@sepsystem.cz

 

TJ Lokomotiva Krnov                                   Zdeněk Drmola

č.ú.1845267369/0800                                    Bruntálská 145

zkrácený název – Krn.                                   794 01 Krnov

pořadové číslo 07002                                     tel:      604 829 786

e-mail: drmola.z@seznam.cz

 

TJ Nový Jičín                                                Ing. Jiří Gold

č.ú. 1761357359/0800                                   Polní 171

zkrácený název – N.Jič.                                 742 42 Šenov u Nového Jičína

pořadové číslo 07003                                     tel:      602 190 504

e-mail: kopeckyroman76@seznam.cz

web: www.zapasnj.cz

 

TJ TŽ Třinec                                                 Oto Wrzecionko

č.ú. 1682590339/0800                                   Koňská 239

zkrácený název – Třin.                                   739 61 Třinec

pořadové číslo 07004                                     tel:      603 467 410

e-mail: envipro@email.cz

web:    www.zapastrinec.cz

 

TJ SSK Vítkovice                                          Jeroným Barva

č.ú. 1642761359/0800                                   J. Herolda 10

zkrácený název – SSK Vít.                            700 30 Ostrava

pořadové číslo 07005                                     tel: 603 853 094

e-mail: barva@eeinet.cz

 

SK Tichá                                                        Ing. Petr Bordovský

č.ú. 176 036 5349/0800                                 742 74 Tichá 421

zkrácený název – Tichá                                   tel: 602 364 477

pořadové číslo 07006                                     e-mail: zapas.ticha@gmail.com

 

T.J. Sokol Vítkovice                                      Milan Slončík

č.ú. 1642759339/0800                                   Mládí 9/1106

zkrácený název – Sok.Vít                              736 01 Havířov – Šumbark

pořadové číslo 07007                                     tel: 724 235 500

 595 621 360

e-mail: sloncik@okas.cz

web: www.zapas-vitkovice.com

 

TJ Baník Ostrava                                          oddíl zápasu

č.ú. 1644300329/0800                                   Budečská 2

zkrácený název – Ban.Ost.                            701 37 Moravská Ostrava

pořadové číslo 07008                                     tel: 596 118 113

korespondent:                                                Mgr. Jindřich Vavrla

Schovaná 2

708 00 Ostrava – Poruba

 tel: 773 883 949

e-mail: holusa@sepsystem.cz

 

T.J. Sokol Olomouc                                      Vojtěch Smolák

č.ú. 214600888/0300                                     Řezáčova 16

zkrácený název – Olom.                                 772 00 Olomouc

pořadové číslo 07009                                     tel: 606 721 187

e-mail: vsmolak@email.cz

web: www.wrestlinggym.cz

T.J. Sokol Dub nad Moravou                       Radek Hloch

č.ú.                                                                 Bolelouc 521

zkrácený název –                                            783 75 Dub nad Moravou

pořadové číslo 07010                                     tel: 777 973 569

e-mail: zapas.dub@seznam.cz

Adresář členů SZČR 2017
Adresář odílů 2017
Spojte se s námi Facebook ico Youtube ico
Kontakty
P.O. BOX 40
Zátopkova 100/2
160 17 Praha 6
Tel.: +420 242 429 222
Fax: +420 242 429 222
E-mail: zapas@cuscz.cz
United World Wrestling United World Wrestling Europe
Nahoru Copyright 2017 © deSigno Solutions s.r.o. - Všechna práva vyhrazena