Rozpisy soutěží

Rozpisy na soutěže 2019

 

Datum Rozpis
02.02.2019 40.ročník Memoriálu Josefa KORYCHA, 31.ročník Memoriálu Antonína ZEMANA v zápasu ř.ř. – přípravka A, B, C, ml.žáci
02.02.2019 VELKÁ CENA PLZNĚ v zápase v.s. – žáci, žákyně a junioři
09.02.2019 Jarní otevřený klubový turnaj přípravek „A“ a „B“v.s. v zápase – Praha
23.02.2019 Mistrovství ČR pro rok 2019 Věkové kategorie – styl: Žáci a junioři – zápas ř.ř. – Spořice
02.03.2019 Mistrovství ČR pro rok 2019 Věkové kategorie – styl: Žáci, žákyně, junioři, juniorky – zápas v.s. – Hradec Králové
09.03.2019 VELIKONOČNÍ turnaj 2019 v zápase ř.ř., přípravka A, B, C, ml. žácí a žákyně – Krásná Lípa
09.03.2019 33. ročníku Memoriálu Holečka a Odehnala v zápase ř.ř., přípravka A, B, C, ml. žáci, žáci – Ostrava
14.-16.03.2019 GRAND PRIX CHOMUTOV 2019 v zápase ř.ř., MMCR 2019 věkové kategorie kadeti a junioři – Chomutov
23.03.2019 Velká cena Hodonína v zápase řecko-římském – přípravka A, ml, žáci, žáci
30.03.2019 Mistrovství ČR pro rok 2019 Věkové kategorie – styl: Ml. žáci a žákyně, kadeti, kadetky – zápas ve v.s. – Vítkovice
06.04.2019 Mistrovství ČR pro rok 2019 Věkové kategorie – Mladší žáci a kadeti – zápas ř.ř. – Chomutov
13.04.2019 VELKÁ CENA MĚSTA BOROHRÁDEK v zápase ř.ř. – přípravka A, B, C, ml. žáci
27.04.2019 Velká cena Krnova 2019 v zápase řeckořímském – přípravka A, ml. žáci, žáci
4.5.2019 Mistrovství ČR pro rok 2019 Věkové kategorie – styl: Muži a ženy – zápas ve v.s. – Praha
4.5.2019 Mistrovství ČR pro rok 2019 Věkové kategorie – styl: Muži – zápas ř.ř. – Praha
11.5.2019 Turnaje oblastních družstev v zápase ř.ř. a v.s., kategorie žáci
18.5.2019 LIDICE – Sokolský pohár 2019 v zápase ř.ř. a v.s. – přípravka A, B, ml. žáci, žáci, žákyně a kadeti
25.5.2019 19. ročník turnaje v zápase ve volném stylu – Memoriál Miroslava Rešla  – přípravka A, B, C, žáci, kadeti, kadetky, junioři a muži
1.6.2019 XXX. ročník Memoriálu Josefa Musila v ř.ř. – Olomouc – přípravka A, B, C, ml. žáci, žáci
8.6.2019 XLII. ročníku turnaje žáků v zápase ve volném stylu k Mezinárodnímu dni dětí – Memoriál Fr. Vejsady a V. Garbaczewského – Praha
15.6.2019 XVIII. Ročník Memoriálu J. Klepca v zápase v.s. přípravky A, mladších žáků, žáků, kadetů a juniorů – Vítkovice
21.9.2019 MEMORIÁL FRANTIŠKA ČERVÍNA v zápase ř.ř. žáci, kadeti  –  Havlíčkův Brod
12.10.2019 XXXII. ročník-Mem.Gustava FRIŠTENSKÉHO v kategoriích přípravek A, B, C, ml. žáků a žáků v zápase ř.ř.

Obecné dokumenty – řecko římský styl

Rozpis na soutěže družstev mužů, ř.ř. 2019

Obecné dokumenty – volný styl

Rozpis na soutěž družstev mužů, v.s. 2019

 

Spojte se s námi Facebook ico Youtube ico
Kontakty
P.O. BOX 40
Zátopkova 100/2
160 17 Praha 6
Tel.: +420 242 429 222
Fax: +420 242 429 222
E-mail: zapas@cuscz.cz
United World Wrestling United World Wrestling Europe
Nahoru Copyright 2019 © deSigno Solutions s.r.o. - Všechna práva vyhrazena