Výsledky mezinárodních turnajů

25.5. – 27.5.2018, MT Ludbreg kadetek a juniorek v zápase v.s. – Ludbreg, Chorvatsko

Trenéři: Mgr. Pavel Kučera

Zápasník Váha Umístění
Michalcová Anna 57 kg 1. místo
Balíková Markéta 57 kg 1. místo
Kiričenková Kristýna 61 kg 3. místo
Bilíková Bára 69 kg 4. místo
Trukhmanova Vasilina 53 kg 2. místo
Pragačová Valerie 62 kg 3. místo
Konopíková Tereza 62 kg 4. místo

26.5.2018, MT Dunajská Středa, Slovensko

Trenéři: Milan Hemza

Zápasník Váha Umístění
David Kopřiva 65 kg 3. místo
Vojtěch Piskoř 86 kg 1. místo
Matouš Vondál 92 kg 1. místo

23.5. – 24.5.2018, MT juniorů v zápase ř.ř. – Sassari, Itálie

Trenéři: Mgr. Ladislav Šnelly

Rozhodčí: Martin Hakl

Zápasník Váha Umístění
Denis Mertl 67 kg 2. místo
Jakub Bielesz 72 kg 1. místo
David Průša 77 kg 2. místo
Jakub Kročák 87 kg 1. místo

16.5. – 21.5.2018, ME kadetů v zápase ř.ř. – Skopje, Makedonie

Trenéři: Mgr. Ladislav Šnelly, Zdeněk Švec

Zápasník Váha Umístění
Jakub Šimčík 60 kg 20. místo
Michal Daniel 65 kg 22. místo
Průša Artur 71 kg 9. místo
Marek Vrba 80 kg 23. místo
Marcel Albini 110 kg 2. místo

16.5. – 21.5.2018, ME kadetů v zápase v.s. – Skopje, Makedonie

Trenéři: J.Žák

Zápasník Váha Umístění
Filip Jíreš 110 kg 11. místo

4.5. – 5.5.2018, MT kadetů v zápase ř.ř. – Kostrzyn, Polsko

Trenéři: Mgr. Ladislav Šnelly, Zdeněk Švec

Zápasník Váha Umístění
Václav Hrdlička 48 kg 5. místo
Michal Zelenka 55 kg 5. místo
Jiří Janda 55 kg 9. místo
Jakub Šimčík 60 kg 5. místo
Jiří Čapek 60 kg 5. místo
Matěj Šrytr 60 kg 12. místo
Jan Oliva 60 kg 13. místo
Knop Pavel 65 kg 12. místo
Švígler Ivo 65 kg 18. místo
Supík Jakub 65 kg 20. místo
Michal Daniel 71 kg 7. místo
Tadeáš Hakl 71 kg 12. místo
Havelka Ondřej 80 kg 5. místo
Průša Artur 80 kg 7. místo
Marek Vrba 80 kg 9. místo
David Kolář 92 kg 5. místo
Marcel Albini 110 kg 1. místo

30.4. – 6.5.2018, ME 2018 v zápase v.s. mužů a žen a v zápase ř.ř. – Kaspiyck, Rusko

Trenéři: Václav Scheiner st.

Rozhodčí: Martin Hakl

Zápasník Váha Umístění
Michal Novák 67 kg 12. místo
Jan Žižka 72 kg 8. místo
Oldřich Varga 77 kg 14. místo
Petr Novák 82 kg 11. místo
Artur Omarov 87 kg 18. místo
Štěpán David 130 kg 12. místo

6.4. – 7.4.2018, MT „Kristjan Palusalu Memorial“ – Tallinn, Estonsko

Trenéři: Václav Scheiner st.

Rozhodčí: Martin Hakl

Zápasník Váha Umístění
Jan Žižka 72 kg 18. místo
Oldřich Varga 77 kg 3. místo
Petr Novák 82 kg 5. místo
Štěpán David 130 kg 9. místo

6.4. – 7.4.2018, MT „Kristjan Palusalu Memorial “ – Tallinn, Estonsko

Trenéři: Milan Hemza

Zápasník Váha Umístění
David Kopřiva 60 kg 6. místo
Matouš Vondál 86 kg 1. místo
Vojtěch Piskoř 86 kg 2. místo
Filip Jireš 110 kg 3. místo

23.3. – 25.3.2018, MT „Black Diamond Cup“ kadetů v zápase ř.ř. – Dorog, Maďarsko

Trenéři: Mgr. Ladislav Šnelly, Zdeněk Švec

Zápasník Váha Umístění
Jakub Šimčík 60 kg 15. místo
Jiří Čapek 60 kg 26. místo
Michal Daniel 65 kg 7. místo
Artur Průša 71 kg 11. místo
Tadeáš Hakl 71 kg 12. místo
Marek Vrba 80 kg 11. místo
David Kolář 92 kg 15. místo
Radek Šifalda 92 kg 17. místo
Marcel Albini 110 kg 3. místo

21.3. – 25.3.2018, MT „Dan Kolov & Nikola Petrov„, v.s. – Bulharsko, Sofia

Trenéři: Milan Hemza

Zápasník Váha Umístění
Lenka Hocková 55 kg 3. místo
Adéla Hanzlíčková 65 kg 1. místo

3.2. – 4.2.2018, MT „XXII Outstanding Ukrainian Wrestlers and Coaches Memorial“, v.s. – Ukrajina, Kyjev

Trenéři: Milan Hemza

Zápasník Váha Umístění
Lenka Hocková 57 kg 5. místo
Adéla Hanzlíčková 65 kg 3. místo

23.-24.2.2018, MT „Thor Masters“, ř.ř. – Dánsko, Nykobing

Trenéři: Václav Scheiner st.

Rozhodčí: Václav Scheiner ml.

Zápasník Váha Umístění
Matouš Morbitzer 72 kg 10. místo
Jan Žižka 72 kg 16. místo
Oldřich Varga 77 kg 10. místo
Artur Omarov 97 kg 5. místo
Štěpán David 130 kg 10. místo

3.2. – 4.2.2018, MT „Flatz Open“, v.s. – Rakousko, Wolfurt

Trenéři: Milan Hemza

Rozhodčí: Petr Sklalický

Zápasník Váha Umístění
Lenka Hocková 57 kg 1. místo
Adéla Hanzlíčková 68 kg 1. místo
David Kopřiva .. kg 4. místo
Matouš Vondál .. kg 3. místo
Filip Jíreš 110 kg 2. místo

3.2. – 4.2.2018, MT „Grand Prix Zagreb Open“, ř.ř. – Chorvatsko, Záhřeb

Trenéři: Václav Scheiner st.

Zápasník Váha Umístění
Michal Novák 67 kg 12. místo
Jan Žižka 72 kg 10. místo
Matouš Morbitzer 72 kg 15. místo
Oldřich Varga 77 kg 5. místo
Petr Novák 82 kg 10. místo
Štěpán David 130 kg 7. místo

8.12. – 9.12.2017, MT „Arvo Haavisto“, senioři ř.ř. – Finsko, Ilmajoki

Trenéři: Václav Scheiner st.

Zápasník Váha Umístění
Jan Žižka 75 kg 7. místo
Petr Novák 80 kg 1. místo
Pavel Powada 80 kg 3. místo
Štěpán David 130 kg 3. místo

16.7. – 17.7.2017, MT „Grand Prix Španělsko“ – Španělsko, Madrid

Trenéři: Milan Hemza, Václav Scheiner st.

Zápasník Váha Umístění
Lenka Hocková 55 kg  . místo
Adéla Hanzlíčková 63 kg . místo
Michal Novák 66 kg 6. místo
Jan Žižka 71 kg 3. místo
Filip Dubsky 71 kg 11. místo
Matouš Morbitzer 71 kg 12. místo
Oldřich Varga 75 kg 3. místo
Artur Omarov 98 kg 2. místo
Štěpán David 130 kg 3. místo

7.7. – 9.7.2017, MT „POLAND OPEN“, senioři ř.ř. –  Polsko, Waršava

Trenéři: Václav Scheiner st.

Zápasník Váha Umístění
Petr Novák 80 kg 15. místo
Artur Omarov 98 kg 8. místo
Štěpán David 130 kg 16. místo

2.6. – 4.6.2017, MT „Grand Prix of Germany 2017“, kadetky Německo – Dormagen

Trenéři: Mgr. Pavel Kučera

Zápasník Váha Umístění
Valerie Pragačová 8. místo
Anna Michalcová 9. místo

26.5. – 28.5.2017, MT „O mezinárodní pohár Polska 2017“ – Kostrzyn

Trenéři: Mgr. Ladislav Šnelly, Zdeněk Švec

Zápasník Váha Umístění
Michal Daniel 58 kg 2. místo
Vít Lébl 58 kg 3. místo
Ivo Švígler 58 kg 7. místo
Tomáš Flek 58 kg 8. místo
Petr Nový 63 kg 8. místo
Roman Kucin 66 kg 10. místo
Neklan Špatný 66 kg 11. místo
Gadžimurad Pačuta 69 kg 7. místo
Adam Gölner 69 kg 9. místo
Artur Průša 69 kg 15. místo
Denis Mertl 69 kg 17. místo
Jakub Bielesz 74 kg 9. místo
Tadeáš Hakl 76 kg 5. místo
Jan Cymorek 76 kg 5. místo
František Lange 76 kg 9. místo
Marek Vrba 76 kg 10. místo
Marek Pokuta 85 kg 5. místo
David Kolář 85 kg 12. místo

27.5.2017, MT Žitnoostrovský pohár v zápase v.s. Slovensko – Dunajská Streda

Trenéři: Milan Hemza

Zápasník Váha Umístění
David Kopřiva 58 kg 1. místo
Vojtěch Piskoř 85 kg 1. místo
Filip Jíreš 100 kg 5. místo

6.5. – 7.5.2017, Mistrovství Evropy senoirů a seniorek Srbsko – Novi Sad

Trenéři: Milan Hemza, Václav Scheiner st., Marcel Morbitzer

Rozhodčí: Mgr. Václav Scheiner ml.

Zápasník Váha Umístění
Lenka Hocková 55 kg 8. místo
Adéla Hanzlíčková 63 kg 11. místo
Michal Novák 66 kg 19. místo
Jan Žižka 71 kg 17. místo
Oldřich Varga 75 kg 18. místo
Petr Novák 80 kg 8. místo
Artur Omarov 98 kg 8. místo

28.4. – 29.4.2017, MT „Int. Brandenburg“ kadeti Německo – Luckenwald

Trenér: Roman Piskoř

Zápasník Váha Umístění
David Kopřiva 58 kg 15. místo
Vojta Piskoř 76 kg 12. místo
Filip Jireš 100 kg 7. místo

21.4. – 22.4.2017, MT Grand Prix Chomutov 2017 – junioři ř.ř.

Trenér: Mgr. Ladislav Šnelly, Zdeněk Švec

Zápasník Váha Umístění
 Jakub Bielesz 66 kg 4. místo
 Roman Kucin 66 kg 10. místo
 Neklan Špatný 66 kg 11. místo
 Daniel Varga 74 kg 8. místo
 Jakub Kročák 84 kg 5. místo
 Martin Herman 84 kg 8. místo
 Viktor Lišťák 120 kg 4. místo
 Ladislav Marcin 120 kg 5. místo

21.4. – 22.4.2017, MT MT Grand Prix Chomutov 2017 – kadeti ř.ř.

Trenér: Mgr. Ladislav Šnelly, Zdeněk Švec

Zápasník Váha Umístění
Nikolas Hodoušek 42 kg 2. místo
Ondřej Todt 46 kg 4. místo
Tomáš Flek 54 kg 4. místo
Vít Lébl 58 kg 4. místo
Michal Daniel 58 kg 10. místo
Ivo Švígler 58 kg 13. místo
Denis Mertl 63 kg 9. místo
Artur Průša 63 kg 10. místo
Pavel Knop 63 kg 11. místo
Gadžimurad Pačuta 69 kg 6. místo
Tomáš Bruk 69 kg 9. místo
Jakub Zelený 69 kg 11. místo
Marko Spivak 69 kg 13. místo
Jan Božok 69 kg 16. místo
Adam Gölner 69 kg 18. místo
Tadeáš Hakl 76 kg 8. místo
Jan Cymorek 76 kg 11. místo
Marek Vrba 76 kg 14. místo
Radek Šifalda 85 kg 8. místo
Marek Pokuta 85 kg 9. místo

8.4.2017, MT „Olympic Hopes Tournament of Visegrad Group“ kadetky Polsko – Gniew

Trenér: Mgr. Pavel Kučera

Zápasník Váha Umístění
Valerie Pragačová  kg 5. místo
Tereza Konopíková  kg 5. místo

6.4. – 8.4.2017, MT „Dan Kolov&Nikola Petrov“ seniorů a seniorek Bulharsko – Ruse

Trenér: Milan Hemza

Zápasník Váha Umístění
Lenka Hocková 55 kg 5. místo

28.3. – 2.4.2017, Mistrovství Evropy do 23 let  Maďarsko – Szombathely

Trenér: Milan Hemza, dr. Václav Scheiner, Václav Petrák

Rozhodčí: Martin Hakl

Zápasník Váha Umístění
Adéla Hanzlíčková 63 kg 2. místo
Libor Milichovský 59 kg 13. místo
Ondřej Dadák 98 kg 15. místo
Štěpán David 130 kg 13. místo

25.3.2017, MG „Memoriál Imre Polyaka „senioři Maďarsko – Szombathely

Trenér: dr. Václav Scheiner

Zápasník Váha Umístění
Jan Žižka 71 kg 12. místo
Oldřich Varga 75 kg 11. místo
Petr Novák 80 kg 11. místo
Artur Omarov 98 kg 19. místo

19.3.2017, MT „SUN CITY OPEN 2017“ kadetek Litva – Šiauliai

Trenér: Mgr. Pavel Kučera, Veronika Kotěšovská

Zápasník Váha Umístění
Anna Michalcová 56 kg 1. místo

11.3.2017, MT „Black Diamond Cup“ kadetů Maďarsko – Dorog

Trenér: Mgr. Ladislav Šnelly, Petra Bielesze

Zápasník Váha Umístění
Denis Mertl 63 kg 3. místo
Michal Daniel 63 kg 12. místo
Vít Lébl 63 kg 21. místo
Jan Božok 69 kg 28. místo
Tadeáš Hakl 76 kg 19. místo
 Marek Pokuta 85 kg 14. místo
Marcel Albíni 100 kg 10. místo

11.3.2017, MT „Black Diamond Cup“ juniorů Maďarsko – Dorog

Trenér: Mgr. Ladislav Šnelly, Petra Bielesze

Zápasník Váha Umístění
Roman Kucin 66 kg 13. místo
Neklan Špatný 66 kg 18. místo
David Průša 74 kg 17. místo
Martin Herman 84 kg 5. místo
Jakub Kročák 84 kg 10. místo
Ondřej Dadák 96 kg 8. místo

11.3.2017, Mezinárodní turnaj „Grand Prix “ Chorvatsko – Záhřeb

Trenér: dr. Václav Scheiner

Rozhodčí: Mgr. Václav Scheiner

Zápasník Váha Umístění
Filip Dubský 71 kg 9. místo
Jan Žižka 71 kg 12. místo
Matouš Morbitzer 71 kg 14. místo
Oldřich Varga 75 kg 5. místo
Štěpán David 130 kg 9. místo

4.3.2017, Mezinárodní turnaj „Austrian Junior Open“ Rakousko – Götzis

Trenér: Mgr. Ladislav Šnelly

Rozhodčí: Robin Křenek

Zápasník Váha Umístění
Jakub Bielesz 74 kg 6. místo
David Průša 74 kg 7. místo
Martin Herman 84 kg 5. místo
Jakub Kročák 96 kg 5. místo

4.3.2017, Mezinárodní turnaj „Thor Masters“ Dánsko – Nykobing

Trenér: dr. Václav Scheiner

Rozhodčí: Mgr. Václav Scheiner

Zápasník Váha Umístění
Libor Milichovský 59 kg 14. místo
Matouš Morbitzer 71 kg 10. místo
Oldřich Varga 75 kg 10. místo
 Petr Novák 80 kg 11. místo
Artur Omarov 96 kg 7. místo

28. – 29.1.2017, Mezinárodní turnaj ženy Francie – Paříž

Trenér: Milan Hemza

Zápasník Váha Umístění
Lenka Hocková 55 kg 3. místo
Adéla Hanzlíčková 63 kg 7. místo

18. – 19.1.2017, Mezinárodní turnaj ženy Švédsko – Klippan

Trenér: Milan Hemza

Zápasník Váha Umístění
Lenka Hocková 55 kg bez umístění
Adéla Hanzlíčková 63 kg 5. místo

3. – 4.2.2017, Mezinárodní turnaj „Flatz Open“ Rakousko – Wolfurt

Zápasník Váha Umístění
David Kopřiva 58 kg 7. místo
Tomáš Klůs 58 kg 11. místo
Vojtěch Piskoř 84 kg 7. místo
Filip Jireš 96 kg 2. místo
Yvette Dohnalová 55 kg 3. místo
Valérie Pragačová 60 kg 3. místo

28. – 29.1.2017, Mezinárodní turnaj ženy Francie – Paříž

Trenér: Milan Hemza

Zápasník Váha Umístění
Lenka Hocková 55 kg 3. místo
Adéla Hanzlíčková 63 kg 7. místo

10. – 15.9.2016, Mistrovství světa kadetů Gruzie – Tbilisi

Trenér: Zdeněk Švec

Rozhodčí: Robin Křenek

Zápasník Váha Umístění
Vít Lébl 58 kg 23. místo
Jakub Zelený 63 kg 20. místo
Jakub Kročák 100 kg 21. místo

28.8. – 1.9.2016, Mistrovství světa juniorů Francie – Macon

Trenér: Mgr. Ladislav Šnelly

Zápasník Váha Umístění
Jakub Bielesz 66 kg 25. místo
Ondřej Dadák 96 kg 13. místo

17. – 25.7.2016, Mistrovství Evropy kadetů a kadetek Švédsko – Stockholm

Trenéři: Mgr. Petr Živný, Mgr. Pavel Kučera, Mgr. Ladislav Šnelly, Zdeněk Švec

Rozhodčí: Martin Hakl

Zápasník Váha Umístění
David Kopřiva 54 kg 25. místo
Mike Juřík 58 kg 30. místo
Vojtěch Piskoř 76 kg 26. místo
Filip Jireš 100 kg 15. místo
Yvette Dohnalová 56 kg 12. místo
Valérie Pragačová 56 kg 21. místo
Denis Mertl 54 kg 23. místo
Vít Lébl 58 kg 15. místo
Jakub Zelený 63 kg 27. místo
Jakub Kročák 100 kg 17. místo
Viktor Lišťák 100 kg 21. místo

1.–3.7.2016, MT senioři ř.ř. SRN – Dortmund

Trenér: V. Scheiner

Rozhodčí: M. Slončík

Zápasník Váha Umístění
Filip Dubský 71 kg 12. místo
Jan Žižka 71 kg 15. místo
Oldřich Varga 75 kg 3. místo
Pavel Powada 80 kg 13. místo

24.-25.6. 2016, MT kadeti ř.ř. SRB Subotica

Trenéři: Zdeněk Švec, Ladislav Šnelly

Rozhodčí: Robin Křenek

Zápasník Váha Umístění
Mertl Denis (CZECH WRESTLING Chomutov) 54 kg 9. místo
Lébl Vít (Sokol Hnidousy-Motyčín) 58 kg 12. místo
Zelený Jakub (CZECH WRESTLING Chomutov) 63 kg 14. místo
Kročák Jakub (CZECH WRESTLING Chomutov) 100 kg 3. místo

20. – 22.6.2016, ME juniorů v zápase ř.ř. Rumunsko – Bukurešť

Trenéři: Mgr. L. Šnelly, Zd. Švec

Zápasník Váha Umístění
Jakub Meleganič 55 kg 14. místo
Jakub Bielesz 66 kg 16. místo
Richard Janíček 74 kg 22. místo
Štěpán Toman 84 kg 20. místo
Ondřej Dadák 96 kg 12. místo

4.- 8.5.2016, 3. KVA OH Turecko – Istanbul

Trenéři: Mgr. L.Šnelly, dr. V.Scheiner, M. Hemza

Rozhodčí: Mgr. Václav Scheiner

Zápasník Váha Umístění
Lenka Hocková 53 kg 21. místo
Adéla Hanzlíčková 63 kg 8. místo
Matouš Morbitzer 66 kg 25. místo
Oldřich Varga 75 kg 13. místo
Artur Omarov 85 kg 5. místo
David Vála 98 kg 16. místo

28. – 29.4.2016 – MT kadeti ř.ř. Litva – Vilnius

Trenér: Zdenek Švec

Zápasník Váha Umístění
Zdeněk Mertl 58 kg 8. místo
Vítek Lébl 58 kg 12. místo
Marko Spivak 69 kg 9. místo
Jakub Zelený 69 kg 12. místo
Nicolas Toth 85 kg 5. místo
Marcel Albíni 85 kg 8. místo
Marek Pokuta 85 kg 11. místo

22.- 24.4.2016, 2. KVA OH Mongolsko-Ulaanbaatar

Trenéři: Mgr. Ladislav Šnelly, dr. Václav Scheiner, Milan Hemza

Rozhodčí: Mgr. Václav Scheiner

Zápasník Váha Umístění
Lenka Hocková 53 kg 10. místo
Adéla Hanzlíčková 63 kg 9. místo
Filip Dubský 66 kg 24. místo
Pavel Powada 75 kg 25. místo
Artur Omarov 85 kg 13. místo
David Vála 98 kg 16. místo

13.-18.4.2016 – 1. KVA OH Srbsko – Bělehrad

Trenéři: Mgr. Ladislav Šnelly, Milan Hemza

Rozhodčí: Martin Hakl

Zápasník Váha Umístění
Lenka Hocková 53 kg 14. místo
Adéla Hanzlíčková 63 kg 7. místo
Artur Omarov 85 kg 3. místo
David Vála 98 kg 3. místo

9.–10.4.2016 MT kadeti ř.ř. Polsko – Poznaň

Trenér: Zdenek Švec

Zápasník Váha Umístění
D. Mertl 54 kg 3. místo
J. Zelený 63 kg 7. místo
M. Albíni 85 kg 3. místo
J. Kročák 100 kg 2 .místo

26.3.2016 MT kadeti v.s. SRN – Mnichov

Trenér: Mgr. Peter Živný

Zápasník Váha Umístění
Kopřiva D. 54 kg 1. místo
Juřík M. 58 kg 1. místo
Smička M. 69 kg 3. místo
Třebeška F. 69 kg 2. místo
Piskoř V. 76 kg 1. místo
Jireš F 85 kg 2. místo

18.–19.3.2016 MT juniorů „OH naděje“ Maďarsko – Dorog

Trenér: Zdenek Švec

Zápasník Váha Umístění
Jakub Bielesz 66 kg 12. místo
Richard Janíček 74 kg 11. místo
Štěpán Toman 84 kg 11. místo
Ondřej Dadák 96 kg 1 .místo

ME Evropy mužů 2016 – Riga

Zápasník Váha Umístění
Filip Dubský 66 kg 18. místo
Jan Žižka 71 kg 23. místo
Pavel Powada 75 kg 16. místo
Artur Omarov 85 kg 18. místo
David Vála 98 kg 12. místo

ME Evropy žen 2016 – Riga

Zápasník Váha Umístění
Lenka Hocková-Martináková 55 kg 10. místo
Adéla Hanzlíčková 63 kg 10. místo

6.2.2016 MT kadetek Rakousko – Wolfurt

Zápasnice Váha Umístění
Yvette Dohnalová 56 kg 3. místo
Valerie Pragačová 60 kg 2. místo
Spojte se s námi Facebook ico Youtube ico
Kontakty
P.O. BOX 40
Zátopkova 100/2
160 17 Praha 6
Tel.: +420 242 429 222
Fax: +420 242 429 222
E-mail: zapas@cuscz.cz
United World Wrestling United World Wrestling Europe
Nahoru Copyright 2018 © deSigno Solutions s.r.o. - Všechna práva vyhrazena