MT kadetů v zápase ř.ř. – Kostrzyn, Polsko – výsledky

Pátek, Květen 11th, 2018

Ve dnech od 04.05. do 05.05.2018 se reprezentační tým ČR kadetů v zápase řeckořímském zúčastnil v Polském Kostrzynu mezinárodního turnaje Puchar Polski o Puchar Prezesa PZZ 2018, který je pro českou reprezentaci již tradičním a kvalitně obsazovaným turnajem. V turnaji startovalo v 10 hmotnostních kategoriích 100 závodníků ze 4 zemí (POL, UKR, NED a CZE). Z původní nominace, kterou měli tvořit Václav Hrdlička, Michal Zelenka, Jiří Janda, Jan Oliva, Matěj Šrytr, Jakub Supík, Jiří Čapek, Jakub Šimčík, Ivo Švígler, Pavel Knop, Michal Daniel, Artur Průša, Tadeáš Hakl, František Lange, Ondřej Havelka, Marek Vrba, David Kolář, Radek Šifalda, Lukáš Vachuda a Marcel Albini, vypadli z rodinných důvodů František Lange, ze zdravotních důvodů Radek Šifalda a bez udání důvodu a bez omluvy Lukáš Vachuda. Čeští zápasníci na turnaji startovali pod vedením trenérů Zdeňka Švece a Ladislava Šnellyho.

 

Výsledky soutěže jednotlivců:

48 kg (7 závodníků):

1. místo – Poter Dmytro (UKR)

2. místo – Kurys Krystian (POL)

3. místo – Szreder Brajan (POL)

3. místo – Gwizdal Szymon (POL)

5. místo – Hrdlička Václav (CZE)

 

55 kg (9 závodníků):

1. místo – Hildebrand Grzegorz (POL)

2. místo – Redestowicz Mateusz (POL)

3. místo – Metel Kewin (POL)

3. místo – Szreder Dominik (POL)

5. místo – Zelenka Michal (CZE)

9. místo – Jiří Janda (CZE)

 

60 kg (13 závodníků):

1. místo – Khucheev Salman (POL)

2. místo – Otulak Jakub (POL)

3. místo – Marynin Dmitry (UKR)

3. místo – Orliňski Marcin (POL)

5. místo – Jakub Šimčík (CZE)

5. místo – Jiří Čapek (CZE)

12. místo – Matěj Šrytr (CZE)

13. místo – Jan Oliva (CZE)

 

65 kg (21 závodníků):

1. místo – Potmiuzen Justin (NED)

2. místo – Zabolotnych Maksim (UKR)

3. místo – Czwaliňski Michal (POL)

3. místo – Rokicki Jakub (POL)

12. místo – Knop Pavel (CZE)

18. místo – Švígler Ivo (CZE)

20. místo – Supík Jakub (CZE)

 

71 kg (15 závodníků):

1. místo – Sterkenburg Marcel (NED)

2. místo – Prasek Krzystof (POL)

3. místo – Nowak Kamil (POL)

3. místo – Tarasiuk Dmytro (UKR)

7. místo – Daniel Michal (CZE)

13. místo – Hakl Tadeáš (CZE)

 

80 kg (22 závodníků):

1. místo – Sterkenburg Tyrone (NED)

2. místo – Serba Fiip (POL)

3. místo – Mkrtchyan Dawid (POL)

3. místo – Kozlowski Konrad (POL)

5. místo – Havelka Ondřej (CZE)

7. místo – Průša Artur (CZE)

9. místo – Vrba Marek (CZE)

 

92 kg (9 závodníků):

1. místo – Platek Aleksander (POL)

2. místo – Shavidze Giorgi (POL)

3. místo – Zakrzewski Kamil (POL)

3. místo – Baranowski Jakub (POL)

5. místo – David Kolář (CZE)

 

110 kg (6 závodníků):

1. místo – Marcel Albini (CZE)

2. místo – Siwak Piotr (POL)

3. místo – Lewandowski Tomasz (POL)

3. místo – Krawczyk Dominik (POL)

 

Ladislav Šnelly

 

Facebook Komentáře

Spojte se s námi Facebook ico Youtube ico
Kontakty
P.O. BOX 40
Zátopkova 100/2
160 17 Praha 6
Tel.: +420 242 429 222
Fax: +420 242 429 222
E-mail: zapas@cuscz.cz
United World Wrestling United World Wrestling Europe
Nahoru Copyright 2018 © deSigno Solutions s.r.o. - Všechna práva vyhrazena