Mistrovství ČR – volný styl

Rok Výsledky
2017 MČR seniorů – Hradec Králové
MČR kadeti – Plzeň
MČR mladší žáci – Plzeň
MČR juniorů – Vítkovice
MČR žáci – Vítkovice
2016 MČR seniorů ve volném stylu – Vítkovice
MČR mladší žáci v.s. – Bohemians Praha
MČR kadeti v.s. – Bohemians Praha
MČR juniorů v.s. – Plzeň
MČR žáci v.s. – Plzeň
2015 2015 MČR junioři – Bohemians Praha
2015 MČR kadeti – Vítkovice
2015 MČR mladší žáci – Vítkovice
2015 MČR žáci – Bohemians Praha
2015 MČR senioři – Hradec Králové
2014 2014 MČR junioři – Vítkovice
2014 MČR kadeti – Hradec Králové
2014 MČR mladší žáci – Hradec Králové
2014 MČR senioři – Brno
2014 MČR žáci – Vítkovice
2013 2013 MČR junioři – Jihlava
2013 MČR kadeti – Vítkovice
2013 MČR mladší žáci – Vítkovice
2013 MČR senioři – Hradec Králové
2013 MČR žáci – Jihlava
2012 2012 MČR junioři – Hradec Králové
2012 MČR kadeti – Vítkovice
2012 MČR mladší žáci – Teplice
2012 MČR senioři – Vítkovice
2012 MČR žáci – Hradec Králové
2011 2011 MČR junioři – Ostrava
2011 MČR kadeti – Hradec Králové
2011 MČR mladší žáci – Vítkovice
2011 MČR senioři – Hradec Králové
2011 MČR žáci – Ostrava
2010 2010 MČR junioři – Hradec Králové

2010 MČR kadeti – Bohemians Praha

2010 MČR mladší žáci – Teplice

2010 MČR seniři – Bohemians Praha

2010 MČR žáci – Hradec Králové

2009 2009 MČR junioři – Hradec Králové

2009 MČR kadeti – Ostrava

2009 MČR mladší žáci – Meziboří

2009 MČR senioři – Ostrava 2009 MČR žáci – Hradec Králové

2008 2008 MČR junioři – Bohemians Praha

2008 MČR kadeti – Vítkovice

2008 MČR mladší žáci – Tichá

2008 MČR senioři – Vítkovice

2008 MČR žáci – Bohemian Praha

 

Mistři ČSR, ČSSR, ČSFR a ČR seniorů jednotlivců ve volném stylu
1933
56 kg Antonín Nič
61 kg Vích
66 kg Evžen Fleischmann
72 kg Král
79 kg Evžen Kunst
87 kg Jaroslav Sysel
+87 kg  Šindelář
1934
56 kg Enders
61 kg Kuranda
66 kg Herda
72 kg Veselý
79 kg Stejskal
87 kg Kretzner
+87 kg Josef  Klapuch
1935
56 kg Antonín Šírek
61 kg Karel Kvaček
66 kg Václav  Brdek
72 kg Josef Herda
79 kg Kretzner
87 kg František Mráček
+87 kg Josef Klapuch
1936
56 kg Antonín Nič
61 kg Mestek
66 kg ???
72 kg Fleischmann
79 kg Liška
87 kg Jaroslav Sysel
+87 kg Hubert Prokop
1937
56 kg Laca
61 kg Karel Kvaček
66 kg Růžička
72 kg Kocourek
79 kg Němeček
87 kg Pelikán
+87 kg Hubert Prokop
1938
56 kg Antonín Nič
61 kg Karel Kvaček
66 kg Kocourek
72 kg Alois Samec
79 kg Eminger
87 kg Pelikán
+87 kg Hubert Prokop
1945
56 kg Vachl
61 kg Košťál
66 kg Jan Stehlík
73 kg Jaroslav Ouředník
79 kg Adolf Matušek
87 kg Václav Červený
+87 kg Josef Urban
1948
52 kg Josef Zeman
57 kg Vachl
62 kg Weidenthaler
67 kg Vašátko
73 kg Štika
79 kg Josef  Herda
87 kg Fialka
+87 kg Jaroslav Sysel
1949
52 kg Josef Zeman
57 kg Jiří Píša
62 kg Gregor
67 kg Jan Stehlík
73 kg Štefan Meszeš
79 kg Václav Zábranský
87 kg Petráš
+87 kg Václav Růžička
Poznámka: zpracováno z materiálů Jiřího Trejbala – Tábor
1950 – Praha
52 kg Josef Vetešník – Železničáři Praha
57 kg Václav Dolejší – Sokol Vinohrady
62 kg Bohumil Kurz – ATK Praha
67 kg Kamil Odehnal – Svit Gottwaldov
73 kg Ladislav Mihalík – Lokomotiva Košice
79 kg Václav Zábranský – Sokol Plzeň I
87 kg Josef Hampl – Sokol Vinohrady
+87 kg Alois Kešner – Sokol Pražský
1951 – Ústí n. Labem
52 kg Jan Červený – ATK Praha
57 kg Jaroslav Trojan – Lokomotiva Liberec
62 kg Antonín Šín – OP Prostějov
67 kg Milan Řehulka – OP Prostějov
73 kg Jan Hřeben – Lokomotiva Liberec
79 kg Josef Musil – SNB Praha
87 kg Karel Dvořák – SNB Praha
+87 kg Martin Migota – ATK Praha
1952 – Tábor
52 kg Josef Zeman – Svit Gottwaldov
57 kg Pavel Stanický – Svit Gottwaldov
62 kg Jan Stehlík – WALDES Praha
67 kg Vítězslav Hofman – ATK Praha
73 kg Vladislav Sekal – ATK Praha
79 kg Jaroslav Ouředník – Sokol Nusle
87 kg Rudolf Šarman – Sokol Nusle
+87 kg Karel Šimek – ATK Praha
1953 – Gottwaldov
52 kg Josef Zeman – RH Praha
57 kg Evžen Odehnal – ATK Praha
62 kg Kamil Odehnal – Svit Gottwaldov
67 kg Milan Řehulka – OP Prostějov
73 kg Vladislav Sekal – ATK Praha
79 kg Jaroslav Štika – Sokol Nusle
87 kg Ludvík Šarman – Svit Gottwaldov
+87 kg Jaromír Harenčík – ATK Praha
1954 – Jihlava
52 kg Josef Zeman – RH Praha
57 kg Evžen Odehnal – ATK Praha
62 kg Milan Řehulka – OP Prostějov
67 kg Kamil Odehnal – Brno
73 kg Štefan Meseš – Komárno
79 kg Vladislav Sekal – ÚDA Praha
87 kg Jaromír Harenčík – ÚDA Praha
+87 kg Josef Růžička – RH Praha
1955
nekonalo se
1956
nekonalo se
1957 – Praha
52 kg Štefan Benč – Tatran Teplice
57 kg Jan Horňák – Lokomotiva Košice
63 kg Josef Gotgeisl – Dunajplavba Bratislava
67 kg Adolf Dostál – Karlovy Vary
73 kg Antonín Výborný – Lokomotiva Košice
79 kg Jaromír Bezucha – Svit Gottwaldov
87 kg Antonín Matějek – Lokomotiva Košice
+87 kg Čestmír Hejtmánek – VTŽ Chomutov
1958 – Bratislava
52 kg Lubomír Jurman – Svit Gottwaldov
57 kg Štefan Fisher – VTŽ Chomutov
63 kg Vojtěch Tóth – RH Praha
67 kg Dimitr Dimitrov – VTŽ Chomutov
73 kg Josef Vlach – Svit Gottwaldov
79 kg Jaromír Bezucha – Tatran Teplice
87 kg Jiří Kormaník – VTŽ Chomutov
+87 kg Bohumil Kubát – VTŽ Chomutov
1959 – Jihlava
52 kg Mikuláš Safko – Lokomotiva Košice
57 kg Martin Mihok – Lokomotiva Košice
63 kg Vojtěch Tóth – Dunajplavba Bratislava
67 kg Dimitr Dimitrov – VTŽ Chomutov
73 kg Josef Vlach – Svit Gottwaldov
79 kg Jiří Loukota – Spartak Plzeň
87 kg Jiří Kormaník – VTŽ Chomutov
+87 kg Bohumil Kubát – VTŽ Chomutov
1960 – Praha
52 kg Štefan Kunetka – TAK Hellas Brno
57 kg Jan Horňák – Slavoj Praha 7
63 kg Oskar Janiak – Slovan Hodonín
67 kg Ivan Komarňak – Dunajplavba Bratislava
73 kg Jiří Mekhed – Spartak Plzeň
79 kg Jiří Loukota – Spartak Plzeň
87 kg Jiří Kormaník – VTŽ Chomutov
+87 kg neobsazeno
1961 – Hodonín
52 kg Štefan Kunetka – TAK Hellas Brno
57 kg Rudolf Lipták – VTŽ Chomutov
63 kg František Kukla – Nitra
67 kg Ivan Komarňak – Dunajplavba Bratislava
73 kg Jan Durdovič – Dunajplavba Bratislava
79 kg Svatopluk Vyvažil – Slovan Hodonín
87 kg Jaroslav Cikán – Slovan Hodonín
+87 kg Petr Kment – RH Praha
1962 – Košice
52 kg Štefan Kunetka – Dunajplavba Bratislava
57 kg Michal Kukla – Nitra
63 kg Vojtěch Tóth – Dunajplavba Bratislava
67 kg Jiří Mekhed – Spartak Plzeň
73 kg Jiří Loukota – Spartak Plzeň
79 kg Jiří Kormaník – VTŽ Chomutov
87 kg Kazimír Valach – Prievidza
+87 kg Petr Kment – RH Praha
1963 – Hodonín
52 kg Karol Lázslo – Dunajplavba Bratislava
57 kg Ondrej Korim – RH Praha
63 kg Jiří Švec – RH Praha
70 kg Miroslav Krupař – VTŽ Chomutov
78 kg Karol Zelenay – Dunajplavba Bratislava
87 kg Václav Garbaczewski – RH Praha
97 kg Jaroslav Cikán – VTŽ Chomutov
+97 kg Bohumil Kubát – VTŽ Chomutov
1964 – Tábor
52 kg Pavol Urbančok – Slovan Hodonín
57 kg Július Túróczi – Lokomotiva Košice
63 kg Vojtěch Tóth – Slovan Teplice
70 kg Dominik Hajas – Ružomberok
78 kg Jan Martínek – Slovan Teplice
87 kg Jiří Loukota – Spartak Plzeň
97 kg Josef Přenosil – RH Praha
+97 kg František Bartůněk – Slovan Hodonín
1965 – Hodonín
52 kg Karol Lázslo – Dukla Hodonín
57 kg Július Túróczi – Lokomotiva Košice
63 kg Vojtěch Tóth – Sklo Union Teplice
70 kg Jaromír Krejčí – OP Prostějov
78 kg František Šimčík – ZJŠ Brno
87 kg Josef Urban – Dukla Hodonín
97 kg Josef Přenosil – Sklo Union Teplice
+97 kg Bohumil Kubát – VTŽ Chomutov
1966 – Ostrava
52 kg Karol Lázslo – Dukla Hodonín
57 kg Mikuláš Timko – Lokomotiva Košice
63 kg Josef Engel – Bohemians Praha
70 kg Dominik Hajas – Baník Prievidza
78 kg Jindřich Baturný – Dukla Hodonín
87 kg Josef Urban – Dukla Hodonín
97 kg Karel Engel – Bohemians Praha
+97 kg Bohumil Kubát – VTŽ Chomutov
1959 – Jihlava
52 kg Mikuláš Safko – Lokomotiva Košice
57 kg Martin Mihok – Lokomotiva Košice
63 kg Vojtěch Tóth – Dunajplavba Bratislava
67 kg Dimitr Dimitrov – VTŽ Chomutov
73 kg Josef Vlach – Svit Gottwaldov
79 kg Jiří Loukota – Spartak Plzeň
87 kg Jiří Kormaník – VTŽ Chomutov
+87 kg Bohumil Kubát – VTŽ Chomutov
1960 – Praha
52 kg Štefan Kunetka – TAK Hellas Brno
57 kg Jan Horňák – Slavoj Praha 7
63 kg Oskar Janiak – Slovan Hodonín
67 kg Ivan Komarňak – Dunajplavba Bratislava
73 kg Jiří Mekhed – Spartak Plzeň
79 kg Jiří Loukota – Spartak Plzeň
87 kg Jiří Kormaník – VTŽ Chomutov
+87 kg neobsazeno
1961 – Hodonín
52 kg Štefan Kunetka – TAK Hellas Brno
57 kg Rudolf Lipták – VTŽ Chomutov
63 kg František Kukla – Nitra
67 kg Ivan Komarňak – Dunajplavba Bratislava
73 kg Jan Durdovič – Dunajplavba Bratislava
79 kg Svatopluk Vyvažil – Slovan Hodonín
87 kg Jaroslav Cikán – Slovan Hodonín
+87 kg Petr Kment – RH Praha
1962 – Košice
52 kg Štefan Kunetka – Dunajplavba Bratislava
57 kg Michal Kukla – Nitra
63 kg Vojtěch Tóth – Dunajplavba Bratislava
67 kg Jiří Mekhed – Spartak Plzeň
73 kg Jiří Loukota – Spartak Plzeň
79 kg Jiří Kormaník – VTŽ Chomutov
87 kg Kazimír Valach – Prievidza
+87 kg Petr Kment – RH Praha
1963 – Hodonín
52 kg Karol Lázslo – Dunajplavba Bratislava
57 kg Ondrej Korim – RH Praha
63 kg Jiří Švec – RH Praha
70 kg Miroslav Krupař – VTŽ Chomutov
78 kg Karol Zelenay – Dunajplavba Bratislava
87 kg Václav Garbaczewski – RH Praha
97 kg Jaroslav Cikán – VTŽ Chomutov
+97 kg Bohumil Kubát – VTŽ Chomutov
1964 – Tábor
52 kg Pavol Urbančok – Slovan Hodonín
57 kg Július Túróczi – Lokomotiva Košice
63 kg Vojtěch Tóth – Slovan Teplice
70 kg Dominik Hajas – Ružomberok
78 kg Jan Martínek – Slovan Teplice
87 kg Jiří Loukota – Spartak Plzeň
97 kg Josef Přenosil – RH Praha
+97 kg František Bartůněk – Slovan Hodonín
1965 – Hodonín
52 kg Karol Lázslo – Dukla Hodonín
57 kg Július Túróczi – Lokomotiva Košice
63 kg Vojtěch Tóth – Sklo Union Teplice
70 kg Jaromír Krejčí – OP Prostějov
78 kg František Šimčík – ZJŠ Brno
87 kg Josef Urban – Dukla Hodonín
97 kg Josef Přenosil – Sklo Union Teplice
+97 kg Bohumil Kubát – VTŽ Chomutov
1966 – Ostrava
52 kg Karol Lázslo – Dukla Hodonín
57 kg Mikuláš Timko – Lokomotiva Košice
63 kg Josef Engel – Bohemians Praha
70 kg Dominik Hajas – Baník Prievidza
78 kg Jindřich Baturný – Dukla Hodonín
87 kg Josef Urban – Dukla Hodonín
97 kg Karel Engel – Bohemians Praha
+97 kg Bohumil Kubát – VTŽ Chomutov
1967 – Brno
52 kg Karol Lázslo – Dukla Hodonín
57 kg Míčo Buzňakov – Bohemians Praha
63 kg Josef Engel – RH Praha
70 kg Vlastimil Homola – ZJŠ Hellas Brno
78 kg Josef Cajthaml – Dukla Hodonín
87 kg Josef Urban – Sklo Union Teplice
97 kg Karel Engel – Bohemians Praha
+97 kg František Bartůněk – RH Praha
1968 – Prievidza
52 kg Pavol Urbančok – Baník Prievidza
57 kg Ján Mojžíš – Baník Prievidza
63 kg Josef Engel – RH Praha
70 kg Marian Jaroš – Lokomotiva Košice
78 kg Milan Zedník – Dukla Hodonín
87 kg Kazimír Valach – Baník Prievidza
97 kg Karel Engel – Bohemians Praha
+97 kg Bohumil Kubát – VTŽ Chomutov
1969 – Košice
48 kg Marcel Míček – Lokomotiva Košice
52 kg Karol Lázslo – Dunajplavba Bratislava
57 kg Julius Túroczi – Lokomotiva Košice
62 kg Josef Sršeň – RH Praha
68 kg Josef Engel – RH Praha
74 kg Marian Kuna – Baník Prievidza
82 kg Josef Cajthaml – Slavoj MP Plzeň
90 kg Kazimír Valach – Baník Prievidza
100 kg Karel Engel – RH Praha
+100 kg Andrej Burik – Snina
1971 – Praha
48 kg Marcel Míček – Lokomotiva Košice
52 kg Jozef Klimčák – Lokomotiva Košice
57 kg Michal Macura – Lokomotiva Košice
62 kg Jan Výskok – Prievidza
68 kg Josef Engel – RH Praha
74 kg Josef Völc – Baník Prievidza
82 kg Juraj Kováč – Dunajplavba Bratislava
90 kg Ján Durdovič – Dunajplavba Bratislava
100 kg Karel Engel – RH Praha
+100 kg Oldřich Vlasák – RH Praha
1972 – Prievidza
48 kg Vladislav Liker – Lokomotiva Košice
52 kg Pavol Urbančok – Baník Prievidza
57 kg Ján Jankovič – Baník Prievidza
62 kg Josef Sršeň – RH Praha
68 kg Josef Engel – RH Praha
74 kg Milan Kuna – Baník Prievidza
82 kg Juraj Kováč – Dunajplavba Bratislava
90 kg Kazimír Valach – Baník Prievidza
100 kg Petr Drozda – RH Praha
+100 kg Andrej Burik – Snina
+100 kg Oldřich Vlasák – RH Praha
1973 – Praha
48 kg Ján Michalčin – Snina
52 kg Pavol Urbančok – Baník Prievidza
57 kg Otto Vozár – Lokomotiva Košice
62 kg Peter Letko – Lokomotiva Košice
68 kg Josef Engel – RH Praha
74 kg Miroslav Musil – RH Praha
82 kg Juraj Kováč – Dunajplavba Bratislava
90 kg Kazimír Valach – Baník Prievidza
100 kg Petr Drozda – RH Praha
+100 kg Oldřich Vlasák – RH Praha
1974 – Prievidza
48 kg Ján Mendel – Baník Prievidza
52 kg Pavol Urbančok – Baník Prievidza
57 kg Otto Vozár – Lokomotiva Košice
62 kg Tibor Hakszer – Dunajplavba Bratislava
68 kg Miroslav Musil – RH Praha
74 kg Dan Karabin – RH Praha
82 kg Josef Cajthaml – Slavoj MP Plzeň
90 kg Milan Kuna – Baník Prievidza
100 kg Petr Drozda – RH Praha
+100 kg Andrej Burik – Snina
1975 – Košice
48 kg Ján Michalčin – Snina
52 kg Petr Jesenič – Dunajplavba Bratislava
57 kg Josef Klimčák – Lokomotiva Košice
62 kg Peter Letko – Lokomotiva Košice
68 kg Marian Jaroš – Lokomotiva Košice
74 kg Dan Karabin – RH Praha
82 kg Arnošt Böhm – RH Praha
90 kg Ján Tokár – Lokomotiva Košice
100 kg Oldřich Vlasák – RH Praha
+100 kg Petr Drozda – RH Praha
1976 – Bratislava
48 kg Vladislav Liker – Lokomotiva Košice
52 kg Milan Mendel – Baník Prievidza
57 kg Josef Klimčák – Lokomotiva Košice
62 kg Tibor Hakszer – Dunajplavba Bratislava
68 kg Gabriel Juhas – Lokomotiva Košice
74 kg František Fábrik – Baník Prievidza
82 kg Arnošt Böhm – RH Praha
90 kg Kazimír Valach – Baník Prievidza
100 kg Petr Drozda – RH Praha
+100 kg Andrej Burik – Snina
1977 – Prievidza
48 kg Vladislav Liker – Lokomotiva Košice
52 kg Milan Kapolka – Lokomotiva Košice
57 kg Josef Klimčák – Lokomotiva Košice
62 kg Wiliam Hönsch – Lokomotiva Košice
68 kg Gabriel Juhas – Lokomotiva Košice
74 kg Dan Karabin – RH Praha
82 kg František Fábrik – Baník Prievidza
90 kg Igor Dugovič – Dunajplavba Bratislava
100 kg Július Strnisko – RH Praha
+100 kg Petr Drozda – RH Praha
1978 – Prievidza
48 kg Ján Židzik – Snina
52 kg Milan Kapolka – Lokomotiva Košice
57 kg Josef Klimčák – Lokomotiva Košice
62 kg Josef Čulák – RH Praha
68 kg Gabriel Juhas – Lokomotiva Košice
74 kg Arnošt Böhm – Nový Bor
82 kg Dan Karabin – RH Praha
90 kg Juraj Kucirko – Lokomotiva Košice
100 kg Július Strnisko – RH Praha
+100 kg Petr Drozda – RH Praha
1979 – Prievidza
48 kg Ján Židzik – Lokomotiva Košice
52 kg Milan Kapolka – Lokomotiva Košice
57 kg Milan Mendel – Dukla Trenčín
62 kg Josef Klimčák – Lokomotiva Košice
68 kg Josef Halaburd – Baník Prievidza
74 kg Dan Karabin – RH Praha
82 kg František Fábrik – Baník Prievidza
90 kg Igor Dugovič – Dunajplavba Bratislava
100 kg Július Strnisko – RH Praha
+100 kg Milan Ježek – ZJŠ Brno
1980 – Prievidza
48 kg Ján Hribik – Dukla Trenčín
52 kg Jozef Schwendtner – Dunajská Streda
57 kg Ferdinand Schlenker – Baník Prievidza
62 kg Ludvik Halazs – Filakovo
68 kg Gabriel Juhas – Lokomotiva Košice
74 kg Dan Karabin – RH Praha
82 kg Pavol Sabo – Lokomotiva Košice
90 kg Juraj Kucirko – Lokomotiva Košice
100 kg Július Strnisko – RH Praha
+100 kg Milan Ježek – ZJŠ Brno
1981 – Praha
48 kg neobsazeno
52 kg Michal Kapolka – Lokomotiva Košice
57 kg Jozef Schwendtner – Dunajská Streda
62 kg Josef Čulák – Lokomotiva Košice
68 kg Wiliam Hönsch – Lokomotiva Košice
74 kg Dan Karabin – RH Praha
82 kg František Fábrik – Baník Prievidza
90 kg Josef Dugovič – Dunajplavba Bratislava
100 kg Július Strnisko – RH Praha
+100 kg Ján Geschvandtner – Baník Prievidza
1982 – Třinec
48 kg Ján Hribik – Baník Prievidza
52 kg Michal Kapolka – Lokomotiva Košice
57 kg Jozef Schwendtner – Dunajská Streda
62 kg Josef Čulák – Lokomotiva Košice
68 kg Gabriel Juhas – Lokomotiva Košice
74 kg Dan Karabin – RH Praha
82 kg Juraj Kucirko – Lokomotiva Košice
90 kg František Fábrik – Baník Prievidza
100 kg Július Strnisko – RH Praha
130 kg Miroslav Luberda – Lokomotiva Košice
1983 – Košice
48 kg Ján Hribik – Baník Prievidza
52 kg Ján Ondika – Dukla Trenčín
57 kg Miroslav Jedlička – Lokomotiva Košice
62 kg Jozef Schwendtner – Dunajská Streda
68 kg Gabriel Juhas – Lokomotiva Košice
74 kg Dan Karabin – RH Praha
82 kg František Fábrik – Baník Prievidza
90 kg Juraj Kucirko – Lokomotiva Košice
100 kg Pavol Kostivar – Baník Prievidza
130 kg Miroslav Luberda – Lokomotiva Košice
1984 – Prievidza
48 kg Dezider Arendáš- Baník Prievidza
52 kg Ján Hribik – Filakovo
57 kg Ferdinand Schlenker – Baník Prievidza
62 kg Jozef Schwendtner – Dunajská Streda
68 kg Milan Mendel – Baník Prievidza
74 kg Dan Karabin – RH Praha
82 kg Jozef Lohyňa – RH Praha
90 kg Juraj Kucirko – Lokomotiva Košice
100 kg Július Strnisko – RH Praha
130 kg Miroslav Luberda – RH Praha
1985 – Trenčín
48 kg Josef Okoličanyi – Lokomotiva Košice
52 kg Dezider Arendáš- Dukla Trenčín
57 kg Miroslav Jedlička – Lokomotiva Košice
62 kg Jozef Schwendtner – Dunajská Streda
68 kg Wiliam Hönsch – Lokomotiva Košice
74 kg Dan Karabin – RH Praha
82 kg František Fábrik – Baník Prievidza
90 kg Juraj Kucirko – Lokomotiva Košice
100 kg Josef Černák – RH Praha
130 kg Július Strnisko – RH Praha
1986 – Trenčín
48 kg Dezider Arendáš- Dukla Trenčín
52 kg Ján Vagač – Lokomotiva Košice
57 kg Miroslav Jedlička – Lokomotiva Košice
62 kg Jozef Čulák – Lokomotiva Košice
68 kg Wiliam Hönsch – Lokomotiva Košice
74 kg Ľubomír Holoubek – Baník Prievidza
82 kg Jozef Lohyňa – RH Praha
90 kg Milan Fábrik – Lokomotiva Košice
100 kg Milan Mazač – Dunajplavba Bratislava
1987 – Ostrava
48 kg Dezider Arendáš- Baník Prievidza
52 kg Ján Vagač – Lokomotiva Košice
57 kg Marian Vohnout – Baník Prievidza
62 kg Josef Švajlenka – Baník Prievidza
68 kg Miroslav Galbavý – Dukla Trenčín
74 kg Jaroslav Bago – Baník Prievidza
82 kg Ľubomír Holoubek – Baník Prievidza
90 kg Jozef Lohyňa – RH Praha
100 kg Július Strnisko – RH Praha
130 kg Miroslav Luberda – Lokomotiva Košice
1988 – Třinec
48 kg Josef Okoličanyi – Lokomotiva Košice
52 kg Marian Mesaroš – Dukla Trenčín
57 kg Ján Vagač – Lokomotiva Košice
62 kg Milan Sipos – Dunajská Streda
68 kg Miroslav Galbavý – Dukla Trenčín
74 kg Milan Revický – Dukla Trenčín
82 kg Ľubomír Holoubek – Baník Prievidza
90 kg Jozef Lohyňa – RH Praha
100 kg Július Strnisko – RH Praha
130 kg Radim Vokurka – RH Praha
1989 – Prievidza
48 kg Josef Okoličanyi – Lokomotiva Košice
52 kg Dezider Arendáš – Baník Prievidza
57 kg Jaroslav Gabčo – RH Praha
62 kg Jozef Schwendtner – Dunajská Streda
68 kg Miroslav Galbavý – Dukla Trenčín
74 kg Milan Revický – Dukla Trenčín
82 kg Ľubomír Holoubek – Baník Prievidza
90 kg Josef Palatinus – Dukla Trenčín
100 kg Roman Púchovský – Lokomotiva Košice
130 kg Vladimír Kovač – Baník Prievidza
1990 – Praha
48 kg Josef Okoličanyi – Lokomotiva Košice
52 kg Dezider Arendáš – Baník Prievidza
57 kg Marian Mesaroš – Dukla Trenčín
62 kg Zdeno Belák – Dukla Trenčín
68 kg Josef Švajlenka – Baník Prievidza
74 kg Milan Revický – Dukla Trenčín
82 kg Martin Gažur – RH Praha
90 kg Jozef Lohyňa – RH Praha
100 kg Milan Mazač – RH Praha
130 kg Juraj Štěch – RH Praha
1991 – Praha
48 kg Luděk Burian – PSK Olymp Praha
52 kg Arnold Csicsay – Dunajplavba Bratislava
57 kg Štefan Fernyák – Dunajská Streda
62 kg Štefan Skaný – Dunajplavba Bratislava
68 kg Josef Švajlenka – Baník Prievidza
74 kg Milan Revický – Dukla Trenčín
82 kg Martin Gažur – PSK Olymp Praha
90 kg Jozef Lohyňa – PSK Olymp Praha
100 kg Milan Mazač – PSK Olymp Praha
130 kg Miroslav Luberda – Lokomotiva Košice
1992 – Trenčín
48 kg Roman Kollar – Dukla Trenčín
52 kg Luboš Čikel – Dukla Trenčín
57 kg Mário Hromádka – Dukla Trenčín
62 kg Sylvestr Nagy – Dunajská Streda
68 kg Josef Švajlenka – Baník Prievidza
74 kg Milan Revický – Dukla Trenčín
82 kg Martin Gažur – PSK Olymp Praha
90 kg Ľubomír Holoubek – Baník Prievidza
100 kg Milan Mazač – PSK Olymp Praha
130 kg Petio Makedonov – Lokomotiva Košice
1993 – Chomutov
48 kg Roman Karger – TAK Hellas Brno
52 kg Jan Mlejnek – Glavunion Teplice
57 kg Štefan Kovač – PSK Olymp Praha
62 kg Martin Kantor – PSK Olymp Praha
68 kg Tomáš Tobola – PSK Olymp Praha
74 kg Miroslav Válka – PSK Olymp Praha
82 kg Pavel Frinta – PSK Olymp Praha
90 kg Jiří Pikeš – PSK Olymp Praha
100 kg Roman Piskoř – PSK Olymp Praha
130 kg Juraj Štěch – PSK Olymp Praha
1994 – Ostrava
48 kg neobsazeno
52 kg Ladislav Březina – ASK Valzap Chomutov
57 kg Patrik Feri – PSK Olymp Praha
62 kg Luděk Burian – PSK Olymp Praha
68 kg Tomáš Tobola – PSK Olymp Praha
74 kg Jiří Zelinka – TAK Hellas Brno
82 kg Pavel Frinta – Domino Praha
90 kg Marek Švec – PSK Olymp Praha
100 kg Zdeněk Kocman – ASK Valzap Chomutov
130 kg Juraj Štěch – PSK Olymp Praha
1995 – Chomutov
48 kg Marek Choleva – SSK Vítkovice
52 kg Josef Hejda – Baník Ostrava OKD
57 kg Luděk Burian – PSK Olymp Praha
62 kg Sergej Chomutovskij – ASK Valzap Chomutov
68 kg Tomáš Tobola – Domino Praha
74 kg Jiří Zelinka – TAK Hellas Brno
82 kg Miroslav Válka – PSK Olymp Praha
90 kg Marek Švec – Domino Praha
100 kg Jan Třešňák – PSK Olymp Praha
130 kg Zdeněk Kocman – ASK Valzap Chomutov
1996 – Krmelín (Ostrava)
52 kg Josef Hejda – Baník Ostrava OKD
57 kg Luděk Burian – PSK Olymp Praha
62 kg Roman Kovačík – SSK Vítkovice
68 kg Tomáš Tobola – Domino Praha
74 kg Jiří Zelinka – TAK Hellas Brno
82 kg Miroslav Válka – PSK Olymp Praha
90 kg Tomáš Vobořil – PSK Olymp Praha
100 kg Dan Karabin – PSK Olymp Praha
130 kg Zdeněk Kocman – ASK Valzap Chomutov
1997 – Chomutov
52 kg Josef Hejda – Baník Ostrava OKD
57 kg Radek Hemelík – Glaverbel Czech Teplice
62 kg Roman Kovačík – SSK Vítkovice
68 kg Tomáš Tobola – Domino Praha
76 kg Jiří Žák – Supratrade Praha
85 kg Tomáš Vobořil – PSK Olymp Praha
97 kg Dan Karabin – PSK Olymp Praha
130 kg David Vala – PSK Olymp Praha
1998 – Chomutov
54 kg Marian Slončík – SSK Vítkovice
58 kg Luděk Burian – PSK Olymp Praha
63 kg Karel Mann – Sokol Hostivař
68 kg Tomáš Tobola – Sokol Hostivař
76 kg Davlet Absalamov – Baník Nelson Ostrava
85 kg Rudolf Vobořil – PSK Olymp Praha
97 kg Dan Karabin – PSK Olymp Praha
130 kg David Vala – PSK Olymp Praha
1999 – Plzeň
54 kg Petr Pergler – Glaverbel Czech Teplice
58 kg Luděk Burian – PSK Olymp Praha
63 kg Roman Kovačík – SSK Vítkovice
69 kg Tomáš Tobola – PSK Olymp Praha
76 kg Jiří Žák – Supratrade Praha
85 kg Rudolf Vobořil – PSK Olymp Praha
97 kg Dan Karabin – PSK Olymp Praha
130 kg Jan Třešňák – PSK Olymp Praha
2000 – Praha
54 kg Petr Pergler – Glaverbel Czech Teplice
58 kg Luděk Burian – PSK Olymp Praha
63 kg Marian Slončík – SSK Vítkovice
69 kg Tomáš Tobola – PSK Olymp Praha
76 kg Jiří Žák – Supratrade Praha
85 kg Rudolf Vobořil – PSK Olymp Praha
97 kg Jan Třešňák – PSK Olymp Praha
130 kg Petr Bystroň – Sokol Moravská Ostrava II
2001 – H. Králové
54 kg Petr Pergler – Glaverbel Czech Teplice
58 kg Marian Slončík – SSK Vítkovice
63 kg Luděk Burian – PSK Olymp Praha
69 kg Jan Štěrba – Sokol Hr. Králové
76 kg Jiří Kožíšek – Sokol I Plzeň
85 kg Rudolf Vobořil – PSK Olymp Praha
97 kg Petr Bystroň – Sokol Moravská Ostrava II
130 kg Luděk Kolář – Lokomotiva Plzeň
2002 – Ostrava
55 kg Petr Pergler – Glaverbel Czech Teplice
60 kg Radek Hemelík – Glaverbel Czech Teplice
66 kg Luděk Burian – PSK Olymp Praha
74 kg Pavel Jezdinský – Glaverbel Czech Teplice
84 kg Davlet Absalamov – Sokol Moravská Ostrava II
96 kg Petr Bystroň – Sokol Moravská Ostrava II
120 kg Jan Třešňák – Glaverbel Czech Teplice
2003 – Liberec
55 kg Jan Šrámko – TAK Hellas Brno
60 kg Marian Slončík – Sokol Vítkovice
66 kg Luděk Burian – ASK Valzap Chomutov
74 kg Michal Križan – Sokol I Plzeň
84 kg Tomáš Vobořil – PSK Olymp Praha
96 kg Filip Soukup – Sokol I Plzeň
120 kg David Vala – PSK Olymp Praha
2004 – H. Králové
55 kg Ondřej Zámečník – Slovan Hodonín
60 kg Radek Hemelík – ASK Valzap Chomutov
66 kg Michal Baněk – TAK Hellas Brno
74 kg Jiří Kožíšek – Sokol I Plzeň
84 kg Pavel Jezdinský – Glaverbel Czech Teplice
96 kg Petr Bystroň – Sokol Moravská Ostrava II
120 kg Jan Třešňák – Glaverbel Czech Teplice
2005 – Praha
55 kg Jiří Milichovský – Jiskra Havl. Brod
60 kg Martin Hejný – Sokol Borohrádek
66 kg Jan Szebista – PSK Olymp Praha
74 kg Michal Križan – Sokol I Plzeň
84 kg Pavel Jezdinský – Glaverbel Czech Teplice
96 kg Petr Bystroň – Sokol Moravská Ostrava II
120 kg Jan Třešňák – Glaverbel Czech Teplice
2006 – Teplice
55 kg Václav Hejčík – OP Prostějov
60 kg Marian Slončík – Sokol Vítkovice
66 kg Sergej Aksimov – Sokol Vítkovice
74 kg Ivan Plop – K.A. Smíchov
84 kg Václav Laštovka – Glaverbel Czech Teplice
96 kg Viktor Púčala – Jiskra Havl. Brod
120 kg Jan Třešňák – Glaverbel Czech Teplice
2007 – H. Králové
55 kg Martin Šulc – Sokol Hradec Králové
60 kg Sargis Aghababyan – SK Jihlava
66 kg Sergej Aksimov – Sokol Vítkovice
74 kg Ivan Plop – K.A. Smíchov
84 kg Michal Križan – Sokol I Plzeň
96 kg Petr Bystroň – Sokol Moravská Ostrava II
120 kg Jan Třešňák – Glaverbel Czech Teplice
2008 – Vítkovice
55 kg Jan Stapaj – Sokol Vítkovice
60 kg Jan Vejsada – KZ Bohemians Praha
66 kg Sergej Aksimov – Sokol Vítkovice
74 kg Michal Prukner – TAK Hellas Brno
84 kg Vratislav Chotaš – Sokol Vítkovice
96 kg Daniel Havlík – Sokol Moravská Ostrava II
120 kg Petr Bystroň – Sokol Moravská Ostrava II
2009 – Ostrava
55 kg Josef Počarovský – Sokol Moravská Ostrava II
60 kg Jiří Milichovský – Jiskra Havl. Brod
66 kg Michal Bača – TŽ Třinec
74 kg Jan Szebista – TJ Třebíč
84 kg Michal Šimko – TAK Hellas Brno
96 kg Vratislav Chotaš – Sokol Vítkovice
120 kg Jan Třešňák – Glaverbel Czech Teplice
2010 – Praha
55 kg Jan Stapaj – Sokol Vítkovice
60 kg Jan Vejsada – KZ Bohemians Praha
66 kg Jan Žižka – PSK Olymp Praha
74 kg Ivan Plop – K.A. Smíchov
84 kg Tomáš Zezulák – Sokol Vítkovice
96 kg Vratislav Chotaš – Sokol Vítkovice
120 kg David Vala – PSK Olymp Praha
2011 – H.Králové
55 kg Daniel Belousov – PSK Olymp Praha
60 kg Petr Neuman – Glaverbel Czech Teplice
66 kg Artem Myroshnychenko – TAK Hellas Brno
74 kg Gurgen Baghdasaryan – TAK Hellas Brno
84 kg Michal Prukner – TAK Hellas Brno
96 kg Vratislav Chotaš – Sokol Vítkovice
120 kg David Švéda – TAK Hellas Brno
2012 – Vítkovice
55 kg neobsazeno
60 kg Petr Neuman – Glaverbel Czech Teplice
66 kg Adam Akaev – Sokol Hradec Králové
74 kg Gurgen Baghdasaryan – TAK Hellas Brno
84 kg Michal Prukner – TAK Hellas Brno
96 kg Vratislav Chotaš – Sokol Vítkovice
120 kg David Švéda – TAK Hellas Brno
2013 – H.Králové
55 kg Jan Stapaj – Sokol Vítkovice
60 kg Ivan Šimek – Slavoj Plzeň
66 kg Jan Babinec – KA Bohemians Praha
74 kg Tomáš Jedlička – K.A. Smíchov
84 kg Štefan Szebista – TJ Třebíč
96 kg Vratislav Chotaš – Sokol Vítkovice
120 kg David Švéda – TAK Hellas Brno
2014 – Brno
57 kg Amin Islamly – KA Smíchov
61 kg Petr Klikoš – Sokol Plzeň
65 kg Bashir Gadaborshev – TAK Hellas Brno
70 kg Marek Barva – Sokol Vítkovice
74 kg Gurgen Baghdasaryan – TAK Hellas Brno
86 kg Jan Szebista – TJ Třebíč
97 kg Vratislav Chotaš – Sokol Vítkovice
125 kg David Švéda – TAK Hellas Brno
2015 – H.Králové
57 kg Tomáš Klůs – Sokol Plzeň
61 kg Petr Honsa – Sokol Vyšehrad
65 kg Štěpán Šmejkal – Sokol Vyšehrad
70 kg Marek Barva – Sokol Vítkovice
74 kg Gurgen Baghdasaryan – TAK Hellas Brno
86 kg Štefan Szebista – TJ Třebíč
97 kg Vratislav Chotaš – Sokol Vítkovice
125 kg Marek Brož – Sokol Hradec Králové
Poznámka: zpracováno z materiálů Ing.Oldřicha Holuši – Ostrava
Spojte se s námi Facebook ico Youtube ico
Kontakty
P.O. BOX 40
Zátopkova 100/2
160 17 Praha 6
Tel.: +420 242 429 222
Fax: +420 242 429 222
E-mail: zapas@cuscz.cz
United World Wrestling United World Wrestling Europe
Nahoru Copyright 2017 © deSigno Solutions s.r.o. - Všechna práva vyhrazena