« All Akce

• akce již proběhla.

Mistrovství ČR pro rok 2017 žákyně, žáci, juniorky, junioři, v.s. – Vítkovice

Únor 25

Svaz zápasu České republiky                                                                                    OSKZ Moravskoslezské oblasti

SVAZ ZÁPASU ČESKÉ REPUBLIKY

vydává

R O Z P I S

Mistrovství ČR pro rok 2017

a pověřuje jeho uspořádáním oddíl TJ Sokol Vítkovice.

Věkové kategorie – styl:     Junioři a žáci – zápas ve volném stylu

Věkové kategorie – styl:     Juniorky a žákyně – zápas ve volném stylu

Pořadatel:                          TJ Sokol Vítkovice

Datum soutěže:                 25. února 2017

Místo konání soutěže:       Tělocvična sportovního gymnazia, ul.Plzeňská 16, Ostrava – Hrabůvka

e-mailovou adresu tabulkového rozhodčího – viz. výše. V případě pozdní

elektronické přihlášky bude udělená pořádková pokuta ve výši 300,- Kč.

Zástupce svazu:                 Belo Svitek

Počet žíněnek                    2

Věková kategorie:             junioři – ročníky 1997 až 1999; ročníky 2000 a 2001 s písemným souhlasem rodičů

Váhové kategorie:             46-50 kg, 55 kg, 60 kg, 66 kg, 74 kg, 84 kg, 96 kg, 96-120 kg

Věková kategorie:             juniorky – ročníky 1997 až 1999; ročníky 2000 a 2001 s písemným souhlasem rodičů

Váhové kategorie:             40-43 kg, 46 kg, 51 kg, 55 kg, 59 kg, 63 kg, 67 kg, 72 kg, 72-80 kg

Věková kategorie:             žáci – ročníky 2002 a 2003; ročník 2004 s písemným souhlasem rodičů

Váhové kategorie:             32-35 kg, 38 kg, 42 kg, 46 kg, 50 kg, 54 kg, 58 kg, 63 kg, 69 kg, 76 kg, 85 kg, 85-100 kg

Věková kategorie:             žákyně – ročníky 2002 a 2003; ročník 2004 s písemným souhlasem rodičů

Délka střetnutí:               junioři a juniorky – 2 x 3 minuty, přestávka mezi poločasem utkání (periodami) je 30 vteřin.

žáci a žákyně – 2 x 2 minuty, přestávka mezi poločasem utkání (periodami) je 30 vteřin.

Předpis:                            Zápasí se dle pravidel UWW a všech jejich doplňků s výjimkou systému párování soupeřů,

který bude řešen v souladu se Soutěžním řádem SZČR, skupiny A/B na dvě porážky.

Ubytování:                       Závazné písemné přihlášky na počet závodníků a doprovodu zaslat nejpozději do 17.02.2017

na e-mailový nebo telefonní kontakt organizačního pracovníka.

Místo ubytování:                Adresa ubytování bude upřesněna po zaslání požadavku na počty noclehů.

Startovné:                          každý závodník = 100,- Kč.

Ceny:                                  Vítězové obdrží diplom, medaili a titul: „Mistr České republiky v zápase ve volném stylu

pro rok  2017″ a závodníci na dalších dvou místech získají diplom a medaili.

Časový program:      pátek:  18:00 – 19:00   registrace, lékařská prohlídka, kontrola hmotnosti a losování

sobota: 08:00 – 09:30   registrace, lékařská prohlídka, kontrola hmotnosti a losování

09:30 – 10:20   příprava tabulek

10:00 – 10:20   porada trenérů a rozhodčích

10:30               slavnostní zahájení soutěže, vylučovací boje, finálové boje

Ředitel soutěže s hlavním rozhodčím a zástupcem svazu mohou v případě potřeby upravit časový program soutěže.

Poznámka:                    V nejmenovaných bodech platí ustanovení „Soutěžního řádu SZČR“ a všech jeho doplňků,

včetně předpisů s nimi souvísejících.

Zvláštní ustanovení:    Rozpis schválen Výkonným výborem SZČR na svém jednání dne 06.01.2017.

ZA ODLOŽENÉ VĚCI A PŘÍPADNÉ ZTRÁTY POŘADATEL NERUČÍ!

Belo Svitek                                                                               Ing. Libor Bílek

předseda VV SZČR                                                                   předseda STK SZČR