Mistrovství ČR pro rok 2017 seniorek a seniorů, v.s. – Hradec Králové

a pověřuje jeho uspořádáním oddíl TJ Sokol Hradec Králové.

Věkové kategorie – styl:  Senioři a seniorky – zápas ve volném stylu

Pořadatel:  TJ Sokol Hradec Králové

Datum soutěže:  10. června 2017

Místo konání soutěže:  Sportovní hala T.J. Sokol Hradec Králové, Eliščino nábřeží 777

Ředitel soutěže:  František Maňásek st.

Organizační pracovník:  Lucie Balášová, Pod Zámečkem 1373, 500 12 Hradec Králové, tel. 603 226 319, e-mail: cslhhk@seznam.cz

Úřední lékař:  MUDr. Vladimír Študent

Hlavní rozhodčí:  Milan SLONČÍK

Sbor rozhodčích:  Aleš Nový, Vladimír Komorný, Oldřich Kučera, Alexandr Čermák, Václav Pařík, Ing. Josef Školník, Pavel Peterka,

Martin Hakl, Robin Křenek

Tabulkový rozhodčí:  Ing. Oldřich Holuša – holusa@sepsystem.cz

Definitivní (předběžné) přihlášky do soutěže odeslat na předepsaném formuláři – viz příloha tohoto rozpisu nejpozději do 07. června 2017 na e-mailovou adresu tabulkového rozhodčího – viz. výše. V případě pozdní elektronické přihlášky bude udělená pořádková pokuta ve výši 300,- Kč.

Zástupce svazu:  Belo SVITEK

Počet žíněnek:  2

Věková kategorie:  senioři – ročníky 1999 a starší; závodníci mladší 18-ti let s písemným souhlasem rodičů

Váhové kategorie: 57kg, 61kg, 65kg, 70kg, 74kg, 86kg, 97kg, 97-125kg

Věková kategorie:  seniorky – ročníky 1999 a starší; závodnice mladší 18-ti let s písemným souhlasem rodičů

Váhové kategorie: 48kg, 53kg, 55kg, 58kg, 60kg, 63kg, 69kg, 75kg, 75-80kg

Délka střetnutí:  senioři – 2 x 3 minuty, přestávka mezi poločasem utkání (periodami) je 30 vteřin.

seniorky – 2 x 3 minuty, přestávka mezi poločasem utkání (periodami) je 30 vteřin.

Předpis:  Zápasí se dle pravidel UWW a všech jejich doplňků s výjimkou systému párování soupeřů, který bude řešen v souladu se

Soutěžním řádem SZČR, tj. skupiny A/B na dvě porážky.

Ubytování:  Závazné písemné přihlášky na počet závodníků a doprovodu zaslat nejpozději do 31. 05. 2017 na e-mailový nebo telefonní

kontakt organizačního pracovníka.

Místo ubytování:  Adresa ubytování bude upřesněna po zaslání požadavku na počty noclehů.

Startovné: senioři:  100,- Kč / seniorky: 100,- Kč.

Ceny:  Vítězové obdrží diplom, medaili a titul: „Mistr České republiky v zápase ve volném stylu pro rok 2017“ a závodníci na dalších dvou

místech získají diplom a medaili.

Časový program:  pátek:  18:00 – 19:00 registrace, lékařská prohlídka, kontrola hmotnosti a losování

sobota:  08:00 – 09:30 registrace, lékařská prohlídka, kontrola hmotnosti a losování

09:30 – 10:20 příprava tabulek

10:00 – 10:20 porada trenérů a rozhodčích

10:30 slavnostní zahájení soutěže, vylučovací boje, finálové boje

Ředitel soutěže s hlavním rozhodčím a zástupcem svazu mohou v případě potřeby upravit časový program soutěže.

Poznámka:  V nejmenovaných bodech platí ustanovení „Soutěžního řádu SZČR“ a všech jeho doplňků, včetně předpisů s nimi souvísejících.

Zvláštní ustanovení: Rozpis schválen Výkonným výborem SZČR na svém jednání dne 23.03.2017

ZA ODLOŽENÉ VĚCI A PŘÍPADNÉ ZTRÁTY POŘADATEL NERUČÍ!

Belo Svitek                                                                                 Ing. Libor Bílek
předseda VV SZČR                                                               předseda STK SZČR