Věkové kategorie – styl:  Mladší žáci – zápas řeckořímský

Místo konání soutěže:  Tělocvična Lokomotivy Krnov, Bruntálská 59, Krnov 794 01

Organizační pracovník:  Zdenek DRMOLA, tel.: 604 829 786, e-mail: drmola.z@seznam.cz

Úřední lékař:  MUDr. Kamila MICHALCOVÁ

Hlavní rozhodčí:  Milan SLONČÍK

Sbor rozhodčích:  stanoví dodatečně KR SZČR

Tabulkový rozhodčí:  Ing. Libor Bílek – bilek.pobozp@gmail.com

Definitivní (předběžné) přihlášky do soutěže odeslat na předepsaném formuláři – viz příloha tohoto
rozpisu nejpozději do 08. listopadu 2017 na e-mailovou adresu tabulkového rozhodčího – viz. výše.
V případě pozdní elektronické přihlášky bude udělena pořádková pokuta ve výši 300,- Kč.

Zástupce svazu:  Belo Svitek

Počet žíněnek:  1

Věková kategorie:  mladší žáci – ročníky 2004 a 2005

Váhové kategorie:  25-28 kg, 31 kg, 35 kg, 39 kg, 43 kg, 47 kg, 52 kg, 57 kg, 63 kg, 70 kg, 80 kg, 80-90 kg

Délka střetnutí:  mladší žáci – 2 x 2 minuty, přestávka mezi poločasem utkání (periodami) je 30 vteřin.

Předpis:  Zápasí se dle pravidel UWW a všech jejich doplňků s výjimkou systému párování soupeřů, který

bude řešen v souladu se Soutěžním řádem SZČR, tj. skupiny A/B na dvě porážky.

Ubytování:  Závazné písemné přihlášky na počet závodníků a doprovodu zaslat nejpozději do 03. listopadu 2017.

na e-mailový nebo telefonní kontakt organizačního pracovníka.

Místo ubytování:  Adresa ubytování bude upřesněna po zaslání požadavku na počty noclehů.

Startovné:  každý závodník = 100,- Kč.

Ceny:  Vítězové obdrží diplom, medaili a titul: „Mistr České republiky v zápase řeckořímském pro rok 2017“ a

závodníci na dalších dvou místech získají diplom a medaili.

Časový program:

pátek:   18:00 – 19:00 registrace, lékařská prohlídka, kontrola hmotnosti a losování

sobota:  08:00 – 09:30 registrace, lékařská prohlídka, kontrola hmotnosti a losování

09:30 – 10:20 příprava tabulek

10:00 – 10:20 porada trenérů a rozhodčích

10:30 slavnostní zahájení soutěže, vylučovací boje, finálové boje

Ředitel soutěže s hlavním rozhodčím a zástupcem svazu mohou v případě potřeby upravit časový program soutěže.

Poznámka:  V nejmenovaných bodech platí ustanovení „Soutěžního řádu SZČR“ a všech jeho doplňků, včetně