Mistrovství ČR pro rok 2017 ml. žákyň, žáků, kadetek a kadetů, v.s. – Plzeň

Věkové kategorie – styl:  Mladší žáci a kadeti – zápas ve volném stylu

Věkové kategorie – styl:  Mladší žákyně a kadetky – zápas ve volném stylu

Pořadatel:  TJ Slavoj Plzeň

Datum soutěže:  13. května 2017

Místo konání soutěže:  Sportovní hala Slavoj Plzeň, Třebízského 12, Plzeň 301 32

Ředitel soutěže:  Mgr. Václav Laštovka

Organizační pracovník:  Ladislav Bešťák, tel. 733167639, e-mail: ladislav.bestak@doosan.com

Úřední lékař:  MUDr. Roman Hranička

Hlavní rozhodčí:  Robin Křenek

Sbor rozhodčích:  Milan Slončík, Vladimír Komorný, Václav Pařík, Ing. Josef Školník, Pavel Peterka, Martin Herman, David Tomiczek,

Daniel Hečko, Imrich Šimulák

Tabulkový rozhodčí:  Ing. Libor Bílek – bilek.pobozp@gmail.com

Definitivní (předběžné) přihlášky do soutěže odeslat na předepsaném formuláři – viz příloha tohoto rozpisu nejpozději do 10. května 2017 na e-mailovou adresu tabulkového rozhodčího – viz. výše. V případě pozdní elektronické přihlášky bude udělená pořádková pokuta ve výši 300,- Kč.

Zástupce svazu:  Ondřej Vejsada DiS.

Počet žíněnek:  2

Věková kategorie:  kadeti – ročníky 2000 a 2001; ročník 2002 s písemným souhlasem rodičů

Váhové kategorie:  39-42 kg, 46 kg, 50 kg, 54 kg, 58 kg, 63 kg, 69 kg, 76 kg, 85 kg, 85-100 kg

Věková kategorie:  kadetky – ročníky 2000 a 2001; ročník 2002 s písemným souhlasem rodičů

Váhové kategorie:  36-38 kg, 40 kg, 43 kg, 46 kg, 49 kg, 52 kg, 56 kg, 60 kg, 65 kg, 70 kg, 70-75 kg

Věková kategorie:  mladší žáci – ročníky 2004 a 2005

Váhové kategorie:  25-28 kg, 31 kg, 35 kg, 39 kg, 43 kg, 47 kg, 52 kg, 57 kg, 63 kg, 70 kg, 80 kg, 80-90 kg

Věková kategorie:  mladší žákyně – ročníky 2004 a 2005

Délka střetnutí:  kadeti a kadetky – 2 x 2 minuty, přestávka mezi poločasem utkání (periodami) je 30 vteřin.

mladší žáci a žákyně – 2 x 2 minuty, přestávka mezi poločasem utkání (periodami) je 30 vteřin.

Předpis:  Zápasí se dle pravidel UWW a všech jejich doplňků s výjimkou systému párování soupeřů, který bude řešen v souladu se

Soutěžním řádem SZČR, tj. skupiny A/B na dvě porážky.

Ubytování:  Závazné písemné přihlášky na počet závodníků a doprovodu zaslat nejpozději do 03.05.2017 na e-mailový nebo telefonní

kontakt organizačního pracovníka.

Místo ubytování:  Adresa ubytování bude upřesněna po zaslání požadavku na počty noclehů.

Startovné:  každý závodník = 100,- Kč.

Ceny:  Vítězové obdrží diplom, medaili a titul: „Mistr České republiky v zápase ve volném stylu pro rok 2017“ a závodníci na dalších dvou

místech získají diplom a medaili.

Časový program:  pátek: 18:00 – 19:00 registrace, lékařská prohlídka, kontrola hmotnosti a losování

sobota: 08:00 – 09:30 registrace, lékařská prohlídka, kontrola hmotnosti a losování

09:30 – 10:20 příprava tabulek

10:00 – 10:20 porada trenérů a rozhodčích

10:30 slavnostní zahájení soutěže, vylučovací boje, finálové boje

Ředitel soutěže s hlavním rozhodčím a zástupcem svazu mohou v případě potřeby upravit časový program soutěže.

Poznámka:  V nejmenovaných bodech platí ustanovení „Soutěžního řádu SZČR“ a všech jeho doplňků, včetně předpisů s nimi souvísejících.

Zvláštní ustanovení:  Rozpis schválen Výkonným výborem SZČR na svém jednání dne 23.03.2017.

ZA ODLOŽENÉ VĚCI A PŘÍPADNÉ ZTRÁTY POŘADATEL NERUČÍ!

Belo Svitek                                                                                      Ing. Libor Bílek
předseda VV SZČR                                                                     předseda STK SZČR