a pověřuje jeho uspořádáním oddíl TJ Sokol Vítkovice

Věkové kategorie – styl:  Muži a ženy – zápas ve volném stylu

Pořadatel:  TJ Sokol Vítkovice

Datum soutěže:  02. června 2018

Místo konání soutěže:  Tělocvična sportovního gymnazia, ul.Plzeňská 16, Ostrava – Hrabůvka

Ředitel soutěže:  Miroslav Halabrin

Organizační pracovník:  Ing. Aleš Juchelka, tel.: 602 767 702, e-mail: juchelka@diamo.cz

Úřední lékař:  MUDr. Milan Adamčík

Hlavní rozhodčí:  Martin Hakl

Sbor rozhodčích: Mgr. Petr Skalický, Milan Slončík, Michal Černohlávek, Oto Wrzecionko, František Maňásek, Vladimír Komorný,

Anton Timofieiev, Stanislav Dostál

Tabulkový rozhodčí:  Ing. Oldřich Holuša – holusa@sepsystem.cz

Definitivní (předběžné) přihlášky do soutěže odeslat na předepsaném formuláři – viz příloha tohoto rozpisu nejpozději do 30. května 2018 na e-mailovou adresu tabulkového rozhodčího – viz. výše. V případě pozdní elektronické přihlášky bude udělená pořádková pokuta ve výši 300,- Kč.

Zástupce svazu:  předseda Svazu zápasu České republiky

Počet žíněnek:  2

Věková kategorie:  muži – ročníky 2000 a starší; závodníci mladší 18-ti let s písemným souhlasem rodičů

Váhové kategorie: 57 kg, 61 kg, 65 kg, 70 kg, 74 kg, 79 kg, 86 kg, 92 kg, 97 kg, 97-125 kg

Věková kategorie: ženy – ročníky 2000 a starší; závodnice mladší 18-ti let s písemným souhlasem rodičů

Délka střetnutí: muži – 2 x 3 minuty, přestávka mezi poločasem utkání (periodami) je 30 vteřin.

ženy – 2 x 3 minuty, přestávka mezi poločasem utkání (periodami) je 30 vteřin.

Předpis:  Zápasí se dle pravidel UWW a všech jejich doplňků s výjimkou systému párování soupeřů, který bude řešen v souladu se

Soutěžním řádem SZČR, tj. skupiny A/B na dvě porážky.

Ubytování: Závazné písemné přihlášky na počet závodníků a doprovodu zaslat nejpozději do 28.05.2018 na e-mailový nebo telefonní

kontakt organizačního pracovníka.

Místo ubytování:  Adresa ubytování bude upřesněna po zaslání požadavku na počty noclehů.

Startovné:  každý závodník = 100,- Kč.

Ceny: Vítězové obdrží diplom, medaili a titul: „Mistr České republiky v zápase ve volném stylu pro rok 2018“ a závodníci na dalších dvou

místech získají diplom a medaili.

Časový program: sobota: 08:00 – 09:30 registrace, lékařská prohlídka, kontrola hmotnosti a losování

09:30 – 10:20 příprava tabulek

10:00 – 10:20 porada trenérů a rozhodčích

10:30 slavnostní zahájení soutěže, vylučovací boje, finálové boje

Ředitel soutěže s hlavním rozhodčím a zástupcem svazu mohou v případě potřeby upravit časový program soutěže.

Poznámka:  V nejmenovaných bodech platí ustanovení „Soutěžního řádu SZČR“ a všech jeho doplňků, včetně předpisů s nimi

souvísejících.

Zvláštní ustanovení:  Rozpis schválen Výkonným výborem SZČR na svém jednání dne 03.03.2018

ZA ODLOŽENÉ VĚCI A PŘÍPADNÉ ZTRÁTY POŘADATEL NERUČÍ!